Bonus 5-10-15 Milenium.pl – czy to się opłaca?

Bonusy bukmacherskie Milenium 2019! Bezpłatny zakład po rejestracji, bonus na początek za depozyt oraz Happy Hour Na żywo to znakomita propozycja bukmacherska.
Wiele z owych akcji promocyjnych jest dla każdego typującego (nie tylko dla tego który dopiero co otwarł konto bukmacherskie) który posiada konto na www.milenium.pl.

BONUS NA START

To rasowa promocja dla nowo zakladających konta klientów internetowych Milenium. Załóż konto na www.milenium.pl i zyskaj ekwiwalent pierwszej wpłaty do 1000 PLN!

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Jak użyć BONUS NA START?

Załóż wirtualne konto gracza i zakreśl pole „Chcę dostać BONUS PO REJESTRACJI”. W terminie 10 dni od rewizji rachunku dokonaj pierwszą wpłatę. Potem zagraj 4 razy kwotę pierwszego depozytu – w ciągu 60 dni.

Do oferty zaliczane są kuponiki z minimum 3 meczami (najmniejszy kurs pojedynczego pojedynku: 1,20) i minimalnym kursem generalnym 2,00. Codzienny zasięg obrotu zaliczanego do obrotu to 10%. Po uskutecznieniu reguł oferty pozyskasz od nas dodatek w kwocie Twojej pierwszej wpłaty – do 1000 PLN.

BONUS 5-10-15

Typujesz zakłady wielokrotne z pokaźną liczbą meczy na kuponie? Z BONUSEM 5-10-15 zwiększysz kasę o kolejne 5, 10 czy też 15 procent! Rachunek jest prosty: im więcej zdarzeń, tym większy zysk.

5-9 zdarzeń na kuponie – wypłata wyższa o 5%,
10-14 meczy – wypłata wyższa o 10%,
15 i więcej meczów – wypłata wyższa o 15%.

Dla kogo jest przeznaczony BONUS 5-10-15?

Z PROMOCJI 5-10-15 mogą skorzystać wszelcy członkowie programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium.
Jeżeli grywasz w punkcie na mieście, potrzebujesz zaopatrzyć się kartę członkowską dowolnego koloru. O ile masz wirtualne konto obstawiającego, do programu Liga Mistrzów Milenium dołączyłeś automatycznie w momencie zakładania konta.

WirtualnyBukmacher.pl milenium-darmowy-zaklad

HAPPY HOUR na zakłady przed spotkaniem

Jak podwyższyć zwycięstwo na kuponie o 14%? Rób użytek z oferty Happy Hour na zakłady przed spotkaniem. Inaczej to typowanie bez podatku!

W czasie godziny promocji powiększasz kasę o 14% – kurs całościowy zakładu pomnażamy przez 1,00, a nie przez zwykłe 0,88.

Jakie są szczegóły oferty Happy Hour Prematch?
– minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą ewentualnie platynową kartą),
– minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z rubinową czy srebrzystą kartą).
Jak czytamy w regulaminie za zakłady wzajemne złożone w toku promocji Happy Hour nie są przypisywane punkty premiowe – o tym trzeba nie zapominać.

DARMOWY ZAKŁAD

Darmowy Zakład Milenium to kapitalna promocja bukmacherska dla nowo zakladających konta klientów, w jakiej pierwotny typ nie jest sprzężony z żadnym ryzykiem. Jeżeli przegrasz, zwrócimy Ci jego stawkę – do 10 PLN. Oferta jest przystępna dla wszelkich nowo zakladających konta użytkowników programu lojalnościowego Liga Mistrzów.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Jak sięgnąć DARMOWY ZAKŁAD w internecie?

Rejestrując w necie konto typującego na www.milenium.pl, automatycznie zostajesz członkiem Ligi Mistrzów legalnego bukmachera internetowego Milenium. By skorzystać z oferty, zaznacz pole „Chcę pozyskać DARMOWY ZAKŁAD U BUKMACHERA” w dokumencie przy zakładaniu konta.

Jak użyć DARMOWY ZAKŁAD w punkcie przyjmowania zakładów?

Starczy, że zrobisz całą rejestrację nowego konta, po jakiej pozyskasz kartę uczestnika programu Liga Mistrzów Milenium. Aby zużytkować Darmowy Zakład, zawiadom pracownika punktu o akcesie do tej promocji.

Czy Darmowy Zakład to freebet i mogę użyć go bez wpłaty?

Nie. By skorzystać z oferty, powinieneś nasamprzód dokonać wpłaty na własne konto typującego plus postawić standardowy zakład. O ile będzie nie trafiony, pozyskasz zwrot stawki rzeczonego zakładu o optymalnej wartości 10 PLN.
Jeśli pierwotny kuponik zawarłeś za kwotę powyżej 10 PLN, zwrot też wyniesie 10 PLN.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
Bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
Bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - www.lvbet.pl

BONUS GRAND

U buka internetowego Milenium ryzykowne obstawianie się opłaca. Typuj chociaż pięć meczów na kuponie z kursem 2,0, a odznaczymy Twoją brawurę – powiększymy wygraną o 20%!

HAPPY HOUR Live

Kochasz zakłady wzajemne na żywo i emocje powiązane ze monitorowaniem meczy, które dopiero co skreśliłeś?
Wykorzystaj po ofertę Happy Hour Na żywo i do sportowych ekscytacji dołącz lepsze nagrody – powszednio w godzinach 0:05 – 8:00 rosną o 14%!

Happy Hour Na żywo tyczy się zakładu wielokrotnego, który obejmuje:

– zakłady na mecze live,
– minimum 2 zdarzenia,
– minimalny kurs 1 zdarzenia: 1,20,
– kupon rozpisowy, jeżeli wszelkie kombinacje spełniają warunki promocji.

Z jakiej przyczyny w toku Happy Hour Na żywo wygrywasz więcej? Bo w terminie obowiązywania oferty kurs całościowy zakładu mnożymy przez 1,00, a nie przez zwykłe 0,88.

NA LUZIE I BEZ RYZYKA

Super zdarzenia w promocji ze zwrotem kwoty zaryzykowanej. Grasz bez pośpiechu i bez ryzyka bo w wypadku porażki oddamy Ci pieniądze na dalszą rozgrywkę.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

BESTSELLER

Brak Ci chęci na mozolne analizy i sprawdzanie statystyk? Chcesz wytypować kupon, lecz nie wiesz, które wytypować mecze? Bestseller to wypróbowana metoda na zakład wielokrotny, w którym wyszperasz najpopularniejsze zdarzenia obstawiane przez pozostałych graczy.

Bestseller aktualizujemy nieustająco – generalnie co 20 minut. Testuj regularnie w dziale zakłady na mecze, które typy rządzą w Milenium oraz podążaj szlakiem najlepszych obstawiajacych.

TYPY DNIA

Najlepsze spotkania ze w znacznym stopniu większym kursem, które zdołasz zespolić z każdymi meczami z szablonowej oferty!

SUPEROFERTA

Podnosimy kursy na paręnaście kultowych zdarzeń każdego dnia!

TOP 3 bonusów bukmacherskich: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
Bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
Bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - www.lvbet.pl

ŁĄCZENIE TYPÓW

Jesteś piłkarskim specjalistą i masz ulubioną ekipę, o jakiej wiesz wszystko? Starannie analizujesz zdarzenia przed ich wytypowaniem, a statystyka to Twe drugie imię? Złóż zakład z łączeniem typów i obstaw i 5 zdarzeń z tego samego meczu na jednym kuponie.

Na czym polega ŁĄCZENIE TYPÓW?
Scalanie typów u bukmachera dozwala umieścić na 1 kuponie parę typów z jednego spotkania piłkarskiego. Propozycję na spotkania w najmocniej popularnych rozgrywkach porcjujemy wtedy na parę grup typów. Każda grupa znakowana jest innym symbolem, zauważalnym przy nazwie rodzaju spotkania.

ZAKŁADY TURBO

O ile obstawiasz zakłady wielokrotne i poszukujesz lepszych nagród na najbardziej popularnych wydarzeniach sportowych, uruchom zakłady TURBO. Spożytkuj tą promocję i uzyskaj i 30% wyższy kurs niźli w zakładzie wielokrotnym stworzonym z jednakich meczów.

WYGRAJ LIGĘ

Typuj i zarabiaj! Do wygrania nawet do 5% cashbacku za zbudowane zakłady! Co 30 dni gwarantujemy gotówkę dla najlepiej typujących spotkania w necie!

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl