Bukmacher bez depozytu i do tego opcja gry bez podatku!

Ocena bukmachera
 • 8/10
  Zakłady bukmacherskie - 8/10
 • 9/10
  Promocje bukmacherskie - 9/10
 • 7/10
  Zakłady przez telefon - 7/10
 • 8/10
  Zakłady na żywo - 8/10
 • 7/10
  Pomoc bukmachera - 7/10
 • 7/10
  Nasza ocena - 7/10
7.7/10

Legalny bukmacher online Totolotek.pl według ekspertów jest oceniany bardzo wysoko przez graczy bo oferuje bonus bez depozytu oraz obstawianie bez podatku. Właściwie w każdym aspekcie ma powyżej 90%. Sugerując się tylko i wyłącznie tymi opiniami jako potencjalni gracze powinniśmy w ciemno rejestrować tam swoje konto.

Czy jednak będziemy z tego wyboru zadowoleni?

Totolotek należy do ścisłej czołówki legalnych bukmacherów w Polsce. Pomimo tego ma swoje wady i zalety.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Z pewnością warto się tutaj zarejestrować biorąc pod uwagę bezpieczeństwo. Totolotek posiada oczywiście niezbędną dziś licencję, która uprawiania go do oferowania usług bukmacherskich na terenie naszego kraju. To jednak nie wszystko. Totolotek to jeden z najstarszych legalnych bukmacherów.

Dzięki temu wyrobił sobie pewną opinię, która bezwzględnie mu pomaga.

Obstawianie w Totolotku

Co może nas jeszcze przekonać, by się tu zarejestrować? Z pewnością promocje Totolotka. Jeśli chodzi o bonus na start to być może nie jest on najwyższy, ale przekona każdego gracza niezależnie od poziomu obstawiania. Zyskać możemy aż 1000 złotych i dodatkowo freebet czyli bonus bez depozytu 20 złotych. Nie jest to obecnie najlepsza oferta na start. Mimo wszystko zapisujemy to w zalety Totolotka.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Gra bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Bonusy bukmacherskie dla graczy

Na uwagę zasługują również promocje dla stałych graczy bukmachera. To przekonuje większości z nich, że warto się tutaj zarejestrować. Oczywiście najwięcej mówi się tutaj w kontekście gry bez podatku. Ta promocja ważna jest tylko w piątki, a do każdego wygranego kuponu dodawane jest 12%.

Gracze, którzy lubią zakłady akumulowane mogą liczyć na bonus od wniesionej stawki. Oprócz tego znajdziemy jeszcze kilka ciekawych promocji, z których z pewnością aktywnie będziemy korzystać. Przekonać do obstawiania w Totolotku mogą nas przekonać również opcje wpłat i wypłat.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Wpłaty i wypłaty

Absolutną nowością jest Skrill. Cóż, nie od dziś wiadomo, że gracze korzystali dotychczas z portfeli elektronicznych. Z pewnością jest to dobra zmiana, która wyjdzie na dobre temu bukmacherowi. Pomimo wielu zalet Totolotek ma również wady, które mogą sprawić, że nie będziemy do końca pewni czy chcemy mieć tu konto. Może być to oferta LIVE. I nawet jeśli typujemy tak popularną piłkę nożną czy tenis możemy być naprawdę zawiedzeni.

Znajdziemy tu niezwykle mało spotkań. Gracze, którzy głównie opierają na tym swoją grę mogą tu nie zabawić na długo. Nie da się również ukryć, że możemy tu zostać szybko zlimitowani. Jeśli będziemy systematycznie ogrywać bukmachera to stawki będą tak niskie, że nie będzie nam się tutaj opłacało obstawiać mecze.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Mimo to wszystko i tak zalety przeważają nad wadami Totolotka.

Opinia o Totolotku

Czy warto zatem zarejestrować tu swoje konto? Tak. I nie powinniśmy się nad ty w ogóle zastanawiać. Bukmacher oferuje nam obstawianie bez podatku. Co prawda tylko w wyznaczony dzień tygodnia, ale to i tak dużo. Jeśli i tego nam za mało warto obstawiać mecze poprzez aplikację, dzięki temu będzie nas dotyczył podatek w wysokości 6%!

Tutaj ta akcja trwa nieprzerwanie przez cały tydzień. Gdyby nie uboga oferta na żywo i szybkie limity Totolotek z pewnością gościłby na pierwszym miejscu najlepszego legalnego bukmachera w Polsce.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl