Bukmacherka

Bukmacherka to jeden z najlepszych sposobów na zarabianie pieniędzy przez Internet. Tak mówią już doświadczeni typerzy, którzy siedzą w tym już kilkanaście dobrych lat. Mają swoje ulubione drużyny, zawodników i ligi. Co jednak możemy powiedzieć osobom, które mają już pierwszy miesiąc za sobą i raczej nie podzielają tego zdania?

Czy warto się bukmacherką nadal zajmować chociaż za sobą mamy kolejne wpłacone pieniądze na konto u internetowego bukmachera? Z jednej strony na zakładach bukmacherskich wygrywa się naprawdę spore sumy. A nawet jeśli nie one tak duże to należy przyznać, że często nie idą one w parze z wykonaną przez nas pracą. Bywa tak, że przez kilkanaście minut możemy wygrać np. 200 złotych.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Biorąc pod uwagę ile wynosi dziś najniższa krajowa to w tydzień przez tych kilka minut możemy spokojnie to zarobić. A to wszystko siedząc w domu i pracując najmniejszym nakładem sił. Taka praca to marzenie wielu ludzi.

Ale z drugiej strony nie miejmy złudzeń. Tutaj aby wygrywać takie pieniądze należy znać chociażby podstawy. Znając kilka ciekawych trików i mając za pomoc strony internetowe o tematyce bukmacherskiej jesteśmy w stanie łapać kursy w wysokości 20, a nawet i większe!

 

Bukmacherka – jak grać

Cóż bukmacherka dla początkujących nie jest zbyt życzliwa. Wielu ludzi rezygnuje z gry po paru dniach a nawet dobrze nie sprawdziła gdzie najlepiej obstawiać mecze. Wynika to z pewnością z tego, że przez wielu nadal uważana jest jako hazard. W rzeczywistości wielu ludzi na całym świecie potrafi na tym zarabiać pieniądze.

Być może sukces nie przychodzi od razu, ale mając chęci możemy dojść naprawdę daleko. Co ważne dziś mamy dostęp do wielu strategii. Również sami możemy wypracować swoją własną strategie bukmacherską.

 

Warto czy nie warto grać?

Jedno jest pewne – warto zainteresować się na poważnie bukamcherką, ponieważ może ona przynosić wysokie zyski. Doskonale wiemy, że będąc na początku możesz mieć chwile zwątpienia, ale przecież najlepiej człowiek uczy się na własnych błędach.

Dlatego też nasze przegrane kupony powinny stanowić dla nas lekcję. Pamiętaj, że dysponując niewielkim kapitałem te wygrane nie będą jeszcze tak wysokie jakbyśmy tego chcieli. Musimy dojść do punktu, w którym wystarczą nam 2-3 zakłady, dzięki którym nie będziemy musieli siedzieć cały dzień.

Warto jednak poczytać historie innych graczy i dowiemy się, że do tego czasu może minąć nawet kilka lat. Równie ważne jest to, że oprócz pierwszego depozytu tak naprawdę nie wymaga się od nas żadnego innego wkłady finansowego, ponieważ dodatkowo możemy na starcie otrzymać bonus powitalny od bukmachera, który jest niezwykle pomocny dla początkujących.

Bukmacherka 1 2024

 

To jeden ze sposobów zarabiania online

Jedną z form zarabiania przez internet z domu jest obstawianie zdarzeń sportowych u legalnych bukmacherów online. Dlatego jeśli jesteś początkującym graczem i nie wiesz jak zacząć obstawiać mecze i gdzie najlepiej obstawiać, którego bukmachera wybrać to doskonale trafiłeś!

Hazard jest stary jak świat, ludzie, licząc na swoje umiejętności, starali się od dawien dawna w łatwy sposób zyskać trochę pieniędzy.

Co powinien wiedzieć każdy człowiek, który staje na początku przygody z bukmacherką?

Przede wszystkim to, że – jak każda gra losowa, także obstawianie meczów u bukmachera na zakładach bukmacherskich niesie za sobą duże ryzyko.

W związku z tym niedopuszczalne jest granie za sto procent swojego budżetu, w przeciwnym wypadku możemy zostać bez środków do życia. Optymalne stawki to te na poziomie 2-5% całego budżetu przeznaczonego na grę. Odpowiedzialna gra powinna być priorytetem.

Nierozsądne jest również stawianie zakładów na zdarzenia o których pojęcia nie mamy wcale bądź bardzo mgliste. Żeby zarabiać na graniu u bukmachera na zakładach bukmacherskich, musimy skupić się na jednej-dwóch dyscyplinach i mieć na jej temat stale świeże informacje, dotyczące takich rzeczy jak aktualna forma drużyn i zawodników, ewentualne kontuzje czy wykluczenia i inne okoliczności.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Jak wygrywać?

Jednym ze sposobów umożliwiającym zarabianie na zakładach bukmacherskich jest granie tzw. surebetów. Oznacza to, że bez względu na wynik zdarzenia, zawsze wyjdziemy na plus. Zarobek jest jednak na zadowalającym poziomie dopiero przy dużych stawkach.

Niezbędne jest również posiadanie konta na różnych witrynach bukmacherskich jak choćby na fortuna.pl, totolotek.pl czy lvbet.pl.

 

Bukmacherka jest dla każdego!

Każdy z Nas powinien chociaż raz pobawić się w obstawianie meczów. Ile razy można by pomyśleć to tylko 2 złote co mi szkodzi, a jednak wygranie na zakładach bukmacherskich nie zawsze jest takie proste. Nie bez powodu bukmacherka jest dozwolona od 18 lat.

Plusem grania na pewno jest to że można łatwo się dorobić, ale także można stracić dużo pieniędzy oraz uzależnić się od grania i to jest największym minusem grania. Znam kilka osób, którym ewidentnie nie wychodzi granie w zakłady bukmacherskie, ale nie wyobrażają sobie raz dziennie kuponu nie obstawić jakiegoś meczu czy wydarzenia.

Wiec czy bukmacherka się opłaca ?

I tak i nie. Wszystko zależy od naszego podejścia do sprawy. Znam osoby, które myślą nawet cały dzień przed postawieniem zakładu, analizują bardzo dokładnie każdy mecz, a znam takich, które stawiają na ślepo.

Jak dla mnie bukmacherka to na pewno dobry sposób na zarobek, ale trzeba mieć dużo szczęścia, bo wynik nie zależy od nas, a także trzeba wiedzieć, kiedy i na kogo w danym momencie obstawiać. Na pewno dzięki szczęściu możemy wygrać bardzo dużo pieniędzy. Nie raz ktoś pokazał mi wygrany kupon za 10 złotych, a wygrane u bukmachera były w tysiącach złotych.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Zarobek na bukmacherce

Natknięcie się na zakłady bukmacherskie szukając pomysłu na zarabianie w internecie to jedynie kwestia czasu. Zawsze znajdzie się ktoś kto na nich zarabia i ochoczo chwali się swoimi wygranymi kuponami. A czy może nas coś bardziej przekonać niżeli kilkuset wygrane w przeciągu nawet kilkunastu minut? Każdy chciałby tak zarabiać – szybko i bez większego wkładu pracy. Tak często postrzegamy zakłady bukmacherskie.

A jak jest naprawdę z zakładami?

Prawda jest taka, że cały czas ok. 80-90% graczy stanowią osoby, które regularnie przegrywają. Mimo wszystko łatwo jest znaleźć i takich typerów, którzy sami się dziwią, że można w tak prosty sposób zarabiać pieniądze.

Jak najłatwiej zarobić na bukmacherce?

Sposobów na to jest kilka. Pierwszy z nich to surebety. To niezwykle proste obstawianie. Tu zawsze wygrywa gracz. Choć mając niewielki budżet małe będą zarobki. Potrzeba też rejestracji u kilku bukmacherów, a dziś jak wiadomo jest to jeszcze trudniejsze.

Mimo wszystko osoby, które zaczęły grać surebety uznały, że dopiero dzięki nim zaczęły zarabiać i że jest to najprostsza metoda na bukmachera. Kolejnym sposobem na łatwe zarabianie na zakładach bukmacherskich jest obserwacja połączona z analizą. To już najczęściej mówimy o graczach, którzy specjalizują się w typowaniu na żywo. Doświadczenie sprawia, że doskonale wiedzą czego mogą spodziewać się od danego zespołu, zawodnika czy ligi. Często typują „na czutę”. Jednocześnie obserwują mecz i widząc jego przebieg jedynie upewniają się w swojej decyzji.

Dzięki owej znajomości już dzień wcześniej przeglądając ofertę widzą czy i kiedy warto się pojawić. Takich strategii bukmacherskich jest tak naprawdę mnóstwo. Wielu graczy samemu dochodzi do pewnych wniosków. Nie ulega jednak wątpliwości, że najłatwiej jest zarobić na surebetach.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Serwisy bukmacherskie a zarabianie…

Tym bardziej, że są serwisy, które mogą je wyszukać dla nas. Za pewną opłatę możemy mieć dostęp do typów przedmeczowych jak i na żywo. Ile możemy na nich zarobić? Niestety musimy posiadać spory budżet, by zarobki były satysfakcjonujące. To minus surebetów.

Początkujący gracze często wskazują, że jest to zaledwie kilka złotych na jednym meczu. Dlatego też to jedna z nielicznych strategii, gdzie należy już na samym początku mieć spory wkład finansowy. Stąd też nie każdy początkujący gracz decyduje się na tę pewną metodę zarabiania na zakładach bukmacherskich. Zaletą jest fakt, że jest to pewny zarobek. Mimo wszystko miesięcznie możemy zarobić spokojnie 2-4 tysiące złotych.

Zatem niemal cały czas budujemy swój kapitał, gdyż strata nie jest tu zupełnie możliwa. Jednocześnie ostrzegamy przed pobieraniem typów z sieci. Niezależnie od tego czy są to płatne czy darmowe typy jeszcze nie ma takiego gracza, który by się na nich dorobił.

Jest to ewidentnie strata czasu i pieniędzy. W przypadku zakładów bukmacherskich najlepiej jest się kształcić samemu i zdobywać doświadczenie. Poza tym mamy tu nieograniczone możliwości. Choć typując tylko u legalnego bukmachera wielu zawodowych graczy musiało poszukać innych rozwiązań, by móc nadal zarabiać tak duże pieniądze jak wcześniej.

PROMOCJA TYGODNIA