Co to jest Supergame Superbetu?

Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher działający w sieci Superbet włączył kolejną wersję w całości bezpłatnej gry SuperGame.
Odsłona pod nazwą SuperGame Jackpot jest dedykowana kibicom Ekstraklasy piłki nożnej. Do zwyciężenia co siedem dni minimum 50 000 zł, a sumka owa może z każdą serią powiększać się o nastepne 25 000 pln. Wystarczy skutecznie odgadnąć dokładne wyniki meczów Ekstraklasy.

Superbet.pl to numer 1 naszego rynku zakładów bukmacherskich w kategorii rozgrywki „free to play”. Są to rozgrywki, które nie potrzebują wpłaty, czy zaryzykowania stawki. Obstawiający nie ponosi tym samym ani grama ryzyka związanego z rejestracją u buka, ma za to możliwość wygrania solidnej gotówki plus zapewnioną doskonałą zabawę.

Oferta promocyjna SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

50 000 zł w Supergame

Innowacyjna konwencja to zabawa kumulacyjna, gdzie brak naczelnej wygranej w jednej turze będzie wzmacniał ekscytacje w ponownej! W ubiegłej kolejce Super Game padła największa do tego czasu nagroda – jeden obstawiający zdobył 40 000 złotych w gotówce.
Tak okazała sumka była dokładnie wynikiem kumulacji powiązanej z brakiem rozstrzygnięcia w poprzedniej rundzie. Zwycięzców nie było, gdyż konfrontacja Brazylia – Argentyna został przerwany i co więcej nierozstrzygnięty.
W nowej wersji Super Game Jackpot kumulacja innymi słowy faktycznie potężne wygrane w tejże absolutnie bezpłatnej zabawie, będą o wiele częstszym zdarzeniem.

Tylko w tym roku Superbet w rozgrywkach free to play wręczył użytkownikom zarejestrowanym w swoim serwisie gratyfikacje na ogólną sumę blisko 8 000 000 złotych! W szczególności te działania powodują stałe uzyskiwanie przez firmę nowych, zadowolonych obstawiajacych plus pościg za konkurencją ze ścisłej czołówki.

Co to jest Supergame Superbetu? 2 2021

W jakim celu więc zmiana głównego formatu?

„W Superbet nie akceptujemy znużenia oraz nieprzerwanie odnawiamy nasze rozwiązania. Piętrzenie nagród w połączeniu z typowaniem spotkań dla frajdy „najciekawszej ligi na ziemi” powinno jeszcze mocniej elektryzować obstawiajacych, którzy raz po raz regularniej preferują naszą propozycję. Ujawnię także, iż co pewien czas do puli nagród wchodzić będą bardzo ciekawe wygrane rzeczowe. W tej chwili jest to jednakże niespodzianka.” – powiada Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

SuperGame Jackpot oraz Ekstraklasa to raczej dobre połączenie też z uwagi na ciekawą propozycję sztampowych zakładów wzajemnych na www.superbet.pl.

Sprawdź SuperKursy i SuperBets

Bukmacher w ofercie „SuperKursy” dostarcza zakłady na najważniejszą klasę meczy piłkarskich z marżą 0%! Na każdy mecz Ekstraklasy dostępna jest też zasobna propozycja SuperBets, innymi słowy parę typów w ramach jednego zdarzenia. Fanów zakładów w trakcie zaciekawi pewnie oferta 50% cashback na mecze Ekstraklasy.

Nowiuteńka wersja rozgrywki dostępna jest już na www.superbet.pl oraz w najciekawszej w Polsce aplikacji mobilnej Superbet.

Sposoby na obstawianie Ekstraklasy odnajdziesz na stronie obstawianie.net

Oferta promocyjna SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)