Każdemu chyba interesującemu się sportem człowiekowi obił się o uszy termin zakład bukmacherski, ale nie każdy wie, na czym taki zakład polega i czym w ogóle jest taki zakład bukmacherski.

Ogólnie zakłady bukmacherskie są to zakłady, w których obstawiamy wyniki spotkań sportowych. W zakładzie bukmacherskim możemy odstawić na przykład wynik meczu.

Zakłady bukmacherskie online

Wyróżniamy kilka rodzajów wyników. Możemy wygrać zakład bądź wygrać w połowie. Przegrać zakład bądź przegrać go w połowie albo otrzymać zwrot zakładu. Wszystko zależy od tego, jaki obstawiliśmy wynik.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Gra bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Bukmacherskie zakłady sportowe są bardzo popularne i w Polsce funkcjonuje kilka firm, które zajmują się takimi zakładami, a jedną z najpopularniejszych jest Totolotek.pl oraz Fortuna.pl.

Zakłady tylko u bukmachera

Zakłady bukmacherskie można obstawiać u specjalnej osoby zajmującej się tym tematem, czyli u bukmachera. Taka osoba przyjmuje zgłoszenia z postawionym konkretnym wynikiem meczu bądź też jakiejś potyczki sportowej. Jeżeli wygramy, czyli dobrze przewidzimy wynik meczu i odstawimy dużą kwotę, to możemy wygrać naprawdę spore pieniądze.

Wielu ludzi wygrywa nawet po kilkadziesiąt tysięcy zł za wytypowanie dobrego wyniku. Zakłady bukmacherskie online również są przyjmowane i w takim przypadku nie trzeba szukać bukmachera stacjonarnie, bo wystarczy wypełnić stosowny formularz na stronie internetowej jak fortuna.pl czy lvbet.pl i w taki właśnie sposób możemy dokonać zakładu. Wielu ludzi albo wygrywa w zakładach, albo przegrywa, albo też może wygrać częściowo.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Jeżeli wynik danego meczu będzie poprawny a na dodatek wybraliśmy kilka meczów na nasz kupon to możemy wygrać znaczną kwotę – gdyż kurs po jakim obstawiamy dany mecz jest mnożony przez kurs kolejnego meczu który dodaliśmy do kuponu.

Tak więc z jednej strony wyższa wygrana a z drugiej większe ryzyko że jeśli nie trafimy choć jednego zwycięzcy meczu spośród tych na kuponie to nie wygramy nic – bo jeden pojedynek może przekreślić nam wygraną.

Dlatego rada – na początku graj single – czyli pojedyncze mecze.