Darmowy zakład bez depozytu

Darmowy zakład bez depozytu jest prawdopodobnie najbardziej atrakcyjnym i najbardziej poszukiwanym bonusem oferowanym przez firmy bukmacherskie. Jak sama nazwa wskazuje, bonus ten zezwala nam na dokonanie zakładu, bez konieczności wpłacania własnych środków.

Najczęściej darmowy zakład bez depozytu jest jednorazowym bonusem przyznawanym wyłącznie nowym klientom danej platformy, a otrzymać go można już chwilę po pozytywnym przejściu procedury rejestracyjnej i weryfikacyjnej. Promocja ta nie jest jednak tak doskonała, jak niektórym mogłoby się wydawać.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Dlaczego?

Większość firm bukmacherskich, oferujących tę formę promocji, uniemożliwia natychmiastową wypłatę środków wygranych za jej pomocą. Przed wypłaceniem wygranych środków trzeba spełnić konkretne warunki, określone przez poszczególny firmy w ich regulaminach promocyjnych.

Najczęściej spotykanym warunkiem do spełnienia jest dokonanie przynajmniej 1-krotnego obrotu daną sumą pieniędzy. Równie często spotykanym warunkiem jest rodzaj kuponu, który będzie zaliczał się do warunków „obrotu”.

Platformy bukmacherskie z reguły określają liczbę zdarzeń, która musi znaleźć się na kuponie lub kurs minimalny. Jeśli wniesiony przez nas zakład nie będzie posiadał określonych wymogów, tj. kurs całkowity będzie zbyt niski, lub liczba zdarzeń będzie mniejsza niż wymagana, wtedy zakład ten NIE ZALICZA się do „obrotu”.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Gra bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Darmowy zakład u bukmachera

Które firmy bukmacherskie oferują darmowy zakład bez depozytu? Spośród wszystkich legalnych firm bukmacherskich, działających na terenie naszego kraju, zdecydowanie najkorzystniejszą ofertę darmowego zakładu bez depozytu posiada LVBET.PL.

Ten bukmacher oferuje 20 złotych – największa kwota darmowego zakładu bez depozytu – bonusu dla nowych klientów, wyłącznie za rejestrację konta na ich platformie. Dodatkowo wygrane środki można NATYCHMIASTOWO wypłacić, bez żadnych dodatkowych wymogów, co jest niewątpliwie najbardziej pożądaną formą darmowego zakładu bez depozytu.

Oprócz przytoczonego już bukmachera LVbetdarmowy zakład bez depozytu oferowany jest jeszcze przez takie firmy bukmacherskie jak: eToto, Fortuna, Totolotek i Millenium. Jednak bonusy oferowane przez pozostałe firmy bukmacherskie są zdecydowanie mniej korzystne – z punktu widzenia gracza – niż ten, oferowany przez LVbet.pl.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Posiadają one bowiem specjalne warunki zarówno otrzymania bonusu, jak i wypłacenia wygranych środków. Wymagany jest kilkukrotny obrót otrzymaną kwotą oraz -w niektórych przypadkach- wniesienie zakładu za pomocą dedykowanej aplikacji konkretnego bukmachera.

Dodatkowo kwoty otrzymywane w formie bonusu „darmowy zakład bez depozytu” są niższe, niż ta oferowana przez www.lvbet.pl.