Darmowy zakład i transmisje meczów na żywo – tylko w Fortunie

Ocena bukmachera
 • 8/10
  Zakłady bukmacherskie - 8/10
 • 8/10
  Promocje bukmacherskie - 8/10
 • 9/10
  Zakłady przez telefon - 9/10
 • 9/10
  Zakłady na żywo - 9/10
 • 8/10
  Pomoc bukmachera - 8/10
 • 8.5/10
  Nasza ocena - 8.5/10
8.4/10

Fortuna to jeden z najlepszych bukmacherów w Polsce oferujący darmowe zakłady bukmacherskie, obstawianie meczy bez podatku oraz transmisje z meczów online na żywo.

Być może w ocenie niektórych graczy nie mieści się on na pierwszym miejscu, ale z pewnością znajduje się na podium. Jako gracze zważamy uwagę na szeroką ofertę, którą niewątpliwie tutaj znajdziemy. Jednakże równie ważne są kwestie bezpieczeństwa.

Największy bukmacher w Polsce?

Niezależnie od tego ile wpłacamy tutaj pieniędzy chcemy być pewni, że są one tutaj bezpieczne. W Fortunie możemy być o to pewni. Bukmacher ten należy do jednej z największych grup, które zajmuje się zakładami wzajemnymi na terenie Europy Środkowej i Wschodniej.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Interesując się dodatkowo Giełdą Papierów Wartościowych zauważymy, że tam także figuruje eFortuna.pl.

Z ciekawostek warto również podać fakt, że jako pierwsi w naszym kraju oferowali zakłady online i na żywo. To z pewnością sprawiło, że gracze wybierali właśnie Fortunę. Jednakże nikt nie chce żyć przeszłością. Szczególnie w świecie bukmacherki. Tutaj liczą się tylko zyski.

Fortuna jak przystało na legalnego bukmachera oferuje nam możliwość zawierania zakładów bukmacherskich w punktach stacjonarnych, na swojej stronie internetowej i poprzez aplikacje mobilną. Dzięki temu praktycznie zawsze mamy możliwość obstawiania.

Najwięcej uwagi zasługuje oczywiście strona internetowa, na której jest największy ruch. Jest ona niezwykle przejrzysta.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Gra bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Promocje w Fortunie

Dla nowych graczy przewidziany jest bonus na start – darmowy zakład bukmacherski – przegrasz oddają kasę. Obecnie możemy liczyć na zakład bez ryzyka 120 złotych, a także do 400 złotych od pierwszego wkładu. Warto również dodać, że na samym starcie otrzymujemy także punkty o równowartości 10 złotych – przed wykonaniem depozytu. Bonus powitalny nie jest najlepszy na rynku, ponieważ konkurencja oferuje nam lepsze warunki. Fortuna jednak doskonale wie, że w zamian za to mamy szeroką ofertę.

Praktycznie żaden legalny bukmacher nie oferuje nam takiej oferty bukmacherskiej. Typować możemy piłkę nożna, koszykówkę, hokej na lodzie, ale również e-sport, baseball czy rugby i wiele innych. Zaletą jest także oferta LIVE.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Inni legalni bukmacherzy …

Konkurencja zostaje tutaj nadal w tyle, choć widać, że powoli zaczyna się to zmieniać. A jak z kursami? Biorąc tutaj dosłownie wszystkie aspekty pod uwagę w Fortunie nie wygląda to najgorzej. Co prawda bukmacher nie oferuje nam żadnych ciekawych promocji, dzięki którym moglibyśmy obejść podatek. Porównując jednak go z konkurencją i grając przez dłuższy okres czasu gracze absolutnie wybierają Fortunę.

A co z obsługą klienta?

Na to również zważają uwagę gracze. Niestety ocena nie jest tu wygórowana. Kiedy pojawiają się problemy techniczne na stronie ciężko jest się skontaktować z pracownikiem Fortuny. Do dyspozycji mamy pomoc online. Jednak podczas owych problemów nawet po godzinie czasu nie otrzymujemy odpowiedzi. Jeśli już ją uzyskamy to niekiedy nie jest ona do końca rzetelna. A co z płatnościami?

Tutaj jak na jednego z najpopularniejszych legalnych bukmacherów jest dosyć ubogo. Nie mamy do dyspozycji takich platform płatniczych jak chociażby: Przelewy24, nie wspominając już o PayU czy Skrill. Bezwzględnie Fortuna to najpopularniejszy legalny bukmacher w Polsce.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Musi jednak uważać na konkurencję, ponieważ w takim tempie już w kolejnych latach może plasować się poza podium.