forBET – opinie

Ocena bukmachera
 • 8/10
  Zakłady bukmacherskie - 8/10
 • 7/10
  Promocje bukmacherskie - 7/10
 • 8/10
  Zakłady przez telefon - 8/10
 • 7/10
  Zakłady na żywo - 7/10
 • 7/10
  Pomoc bukmachera - 7/10
 • 7.5/10
  Nasza ocena - 7.5/10
7.4/10

Oferujący obstawianie bez podatku oraz promocję szczęśliwa 13 polski bukmacher ForBet należy do czołówki legalnych bukmacherów w Polsce, choć jednocześnie jest najmłodszym z nich. Graczy cieszy z pewnością fakt, że na rynku pojawiła się firma, która tak szybko się rozwija. Bukmacher skupił swoją działalność głównie w sieci, gdzie oferuje nam ciekawą, ale przede wszystkim prostą stronę internetową. Tylko tam możemy obstawiać swoje kupony.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
2300 zł na konto w promocjach na start

 

Widać, że ForBet chciał skupić na sobie uwagę i z pewnością udało mu się to osiągnąć. Po pierwsze oferuje nam wysoki bonus na start, który wynosi do za wpłaty nawet 1200 złotych. Wszystko uzależnione jest od naszego pierwszego depozytu. Najmniej możemy otrzymać 20 złotych. Nieco zbić z tropu może nas obrót bonusem, ponieważ wynosi on 8 razy, a kurs minimalny musi wynieść 3,00.

Zakłady bukmacherskie bez podatku?

Grając zatem niskie kursy będziemy musieli tworzyć AKO. Jednak i to się nam bardzo opłaci. Dlaczego? Dlatego, że ForBet oferuje nam jednocześnie ciekawą promocję dla wszystkich już graczy w niektóre dni 12% do wygranych.

Tak, ten polski bukmacher zwraca nam owy podatek, ale dotyczy to tylko kuponów, na których są co najmniej trzy zdarzenia, a kurs wynosi od 2,00. Żeby gracz mógł w miarę swobodnie obrócić bonusem czy myśleć o długofalowej grze u danego bukmachera ważna jest także oferta.

W przypadku ForBet nie możemy narzekać. Znajdziemy najpopularniejsze dyscypliny sportowe.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
3500 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Oferta bukmacherska

Jak na tak młodego stażem bukmachera oferta jest dosyć szeroka i spokojnie może ona konkurować z najlepszymi legalnymi bukmacherami na naszym rynku. Mamy tutaj również na myśli zakłady na żywo, których jest coraz więcej.

Jeśli chodzi o kursy to te różnice z chociażby Fortuną są naprawdę niewielkie. Niekiedy możemy zauważyć, że na ForBet są one nawet nieco wyższe. Grając zdarzenia w kuponie możemy dodatkowo ominąć 12% podatek co również sprawia, że na tym samym kuponie tutaj zarobimy o wiele więcej niżeli u konkurencji. W razie problemów możemy skorzystać z supportu.

Wystartowała promocja „Szczęśliwa 13” – więcej na iforbet.pl

Możemy zacząć rozmowę na czasie, ale równie dobrze napisać do bukmachera czy zadzwonić. Pracownicy tego polskiego bukmachera starają się odpowiadać możliwie najszybciej jak się tylko da. Dodatkowo należy wspomnieć, że odpowiedzi są w pełni merytoryczne.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
2300 zł na konto w promocjach na start

 

Sam czas oczekiwania nie jest długi co również zasługuje na pochwałę. Z pewnością ForBet powinien zwiększyć możliwości wpłat. Obecnie nie jest ich dużo, a opiera się to głównie na Dotpay. Co prawda jest to niezwykle popularne, ale nie oznacza to, że graczom wystarcza tylko ta metoda.

 

forBET – opinie

Na koniec pozostają opinie o Forbet graczy, którzy mieli okazje już tam obstawiać. Są one różnorodne. Często wynikają z niewiedzy, gdyż nie chce się nam czytać warunków. Jednak warto zaznaczyć, że ów legalny polski bukmacher nie serwuje nam długich na kilka stron regulaminów.

Szybko możemy sprawdzić jak wygląda obrót bonusem na start czy przeczytać szczegóły promocji 12% dla wygranych. Faktem jest, że bukmacher limituje dobrych graczy. Być może na przestrzeni kolejnych lat będzie to już na tyle duża firma bukmacherska, że pozwoli nam obstawiać na wyższe kwoty. Póki co możemy stwierdzić, że ForBet.pl należy do elity legalnych bukmacherów w Polsce.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
2300 zł na konto w promocjach na start

 

O legalnym bukmacherze forBET można powiedzieć, że to nowość na naszym rynku. Na polskim rynku dostępny od 2016 roku, choć jego staż międzynarodowy jest nieco dłuższy. Ciężko tu cokolwiek napisać złego o współpracy z tym bukmacherem.

Sam bukmacher ma polską licencję MF. I tyle właściwie możemy poczytać na niektórych stronach. Wchodząc na ich stronę internetową widzimy, że jest ona dosyć prosta dlatego opinia o forBet jest również prosta – co jest na pewno atutem. Ilość dyscyplin sportowych z pewnością nie zachęca do rejestracji graczy, którzy mają już doświadczenie i chcą grać na wysokie stawki… choć mamy nadzieję że szybko się to zmieni (w sumie już to widać).

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
3500 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Oferta bukmacherska

Oczywiście znajdziemy tu piłkę nożną, tenis, hokej na lodzie czy koszykówkę i parę innych dyscyplin. Jednak w sumie jest ich nieco ponad 10. Do sportów mniej popularnych w ogóle nie mamy dostępu. Również zaglądając do opcji postawienia zakładów nie mamy zbyt wielkich możliwości.

Mamy do wyboru tylko te najpopularniejsze. I właśnie to wielu graczy wymienia jako największą wadę tego bukmachera.

Owszem OddsRing ma niedługi staż. Mimo to ma wielką konkurencję jak choćby w postaci STS czy Fortuny i musi być przygotowany na to, aby móc z nimi konkurować. Na razie wygląda to dość słabo od strony zakładów bukmacherskich (ale się zmienia to z dnia na dzień).

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
2300 zł na konto w promocjach na start

 

Wpłaty i wypłaty w forBET

Co do depozytu to mamy kilka podstawowych opcji. Wpłaty i wypłaty są szybkie co dla wielu typerów jest dużym plusem dla forBET. Mamy również kilka możliwości kontaktu z supportem. Ciekawym tematem są tutaj również kursy. Wygląda na to, że bukmacher nie wystawia ich samodzielnie przez co później są problemy. Wielu graczy pisało, że ich zakłady zostały anulowane przez błędne ustalone kursy (sporadycznie ale się zdarzało).

Niestety takie działania nie powodują, że jesteśmy zachęceni do grania właśnie u nich tym bardziej, że u konkurencji jest lepiej.

Kolejną sprawą są limity. Z uwagi na fakt, że to dość „młody” bukmacher szybko nakłada je na nas. Cóż, z pewnością są i tacy, którzy znajdą w nim coś pozytywnego co da im zarobić. Z pewnością nie jest on przeznaczony dla doświadczonych graczy, którzy obracają dużą gotówką. Tutaj z pewnością będą mogli liczyć na szybkie limity.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
2300 zł na konto w promocjach na start

 

Bonusy i promocje w forBET

Plusem forBET mobile jest jednak wysoki bonus powitalny, który nie zdarza się u konkurencji. Obecnie można dostać nawet spoooooro za pierwszą wpłatę.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
2300 zł na konto w promocjach na start

 

Do tego bukmacher non stop przygotowuje dla swoich stałych klientów promocje (jak zwiększenie wygranej kwoty o 12% procent czy freebety na poszczególne atrakcyjne wydarzenia sportowe).