Czy forBET to oszustwo? Jakie ma opinie?

Ocena bukmachera
 • 8/10
  Zakłady bukmacherskie - 8/10
 • 7/10
  Promocje bukmacherskie - 7/10
 • 8/10
  Zakłady przez telefon - 8/10
 • 7/10
  Zakłady na żywo - 7/10
 • 7/10
  Pomoc bukmachera - 7/10
 • 7.5/10
  Nasza ocena - 7.5/10
7.4/10

Jesteśmy świadkami narodzin nowej gwiazdy na polskim rynku zakładów bukmacherskich. ForBet, mimo że to młodszy z graczy, zdążył już zwrócić na siebie uwagę. W tym artykule przyjrzymy się, dlaczego warto go rozważyć jako swojego bukmachera. Rozpoczynamy!

Bonus Powitalny: Aż do 3100 zł!

Jednym z najważniejszych czynników przy wyborze bukmachera jest bonus powitalny. ForBet wie, jak przyciągnąć nowych graczy. Możemy otrzymać nawet 3100 zł bonusu, ale wszystko zależy od naszej pierwszej wpłaty. Minimalny depozyt to 20 złotych. Istnieje jednak warunek – musimy obrócić bonusem 8 razy, a kurs minimalny musi wynosić 3,00.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
1050zł bez ryzyka + 2000zł za wpłatę + 30 dni bez podatku

 

Zakłady Bez Podatku?

Czy można uniknąć podatku od zakładów? Owszem, ForBet ma w tej sprawie coś do zaoferowania. Dla wszystkich graczy, w niektóre dni, jest dostępna promocja 12% na wygrane. Jednak uwaga! Ta promocja dotyczy tylko kuponów, na których znajdują się co najmniej trzy zdarzenia, a kurs wynosi od 2,00.

Szeroka Oferta Bukmacherska

Pomimo swojego młodego stażu, oferta ForBet jest zaskakująco szeroka i konkurencyjna w porównaniu do najlepszych bukmacherów w Polsce. Oprócz zakładów przedmeczowych, mamy dostęp do coraz większej liczby zakładów na żywo. Co ciekawe, kursy są często nieco wyższe niż u konkurencji, co przyciąga uwagę graczy. Oczywiście, grając zdarzenia w kuponie, unikamy także 12% podatku, co może znacząco wpłynąć na nasze wygrane.

Profesjonalny Support

W razie problemów czy pytań, możemy liczyć na profesjonalny support. ForBet stara się odpowiadać na zapytania graczy możliwie najszybciej. Dodatkowo, odpowiedzi są merytoryczne i pomocne, co z pewnością zyskuje uznanie w oczach klientów.

Opinie Graczy

Ostatnim punktem są opinie graczy, którzy mieli okazję obstawiać na ForBet. Opinie są różne, ale często wynikają z niewiedzy, ponieważ nie wszyscy czytają warunki. ForBet wychodzi jednak naprzeciw tym oczekiwaniom, prezentując swoje warunki bonusu i promocji w sposób przystępny i klarowny. To duży plus dla nowych graczy. Więc to na pewno nie oszustwo…

Podsumowanie

ForBet to młody, ale dynamicznie rozwijający się bukmacher na polskim rynku. Jego oferta jest coraz szeroka i nie ma mowy o tym że to oszustwo, a bonus powitalny może przyciągnąć nowych typerów. Warto dać tej firmie szansę, bo być może właśnie tutaj odnajdziemy swojego ulubionego bukmachera. ForBet.pl z pewnością należy do czołówki legalnych bukmacherów w Polsce.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
1050zł bez ryzyka + 2000zł za wpłatę + 30 dni bez podatku

 

PROMOCJA TYGODNIA