Fortuna – oferta na dziś

Bukmacher internetowy Fortuna.pl to legalnie funkcjonujący bukmacher w Kraju, ciągle rozszerza sieć stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów wzajemnych przez co jego oferta na dziś wygląda bardzo przekonująco. Ich stan to aktualnie 583, a do końca roku uruchomionych zostanie przynajmniej kilkanaście pozostałych.

Specjalnie dla graczy nowo otwartych punktów a także graczy online firma przygotowała akcję promocyjną „Fortuna na start”, jaka opierać się będzie na powiększeniu możliwej wygranej użytkownika aż o 14 Procent! Czyli de facto obstawiać można bez podatku!

Lokalne punkty przyjmowania zakładów to od lat wyjątkowo relewantny segment aktywności Fortuny. Instytucja cały czas planuje otwarcia innych punktów, a suma PPZ na finiszu roku może przekroczyć 600.

Fortuna to jeden z najpopularniejszych bukmacherów internetowych na terenie naszego kraju. Według statystyk ustępuje tylko jednej firmie – STS. Czym zachęcił do siebie Polaków?

Z pewnością skuteczną reklamą oraz działaniem na polskim rynku niemal od początku rozwoju zakładów internetowych. Swego czasu firma była sponsorem Cracovii a obecnie jest Legii Warszawa, a i aktualnie często można zauważyć jej reklamy podczas wyjazdowych meczów piłkarskiej reprezentacji.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Bardziej wymagających klientów kusi wysokimi bonusami na początek współpracy (nawet 400 złotych), a także okazjonalnymi ekstra doładowaniami (nawet 800 złotych na zasadach takich samych jak bonus powitalny).

Oferta na dziś

PROMOCJA: Bonus 100% do 1000PLN!

Czas na więcej szczegółów odnośnie wspominanego wcześniej bonusu dla nowych klientów. 400 złotych to jedna z największych bonifikat na całym rynku, a warunki, które należy spełnić nie są zbyt wygórowane. Swoją drogę po pieniądze należy rozpocząć od założenia konta w serwisie.

Rejestracja w Fortunie to nic nadzwyczajnego.

Tak jak u innych firm, wystarczy wpisać swoje dane kontaktowe, które posłużą do weryfikacji tożsamości przy pierwszej próbie wypłaty pieniędzy.

Najlepsi bukmacherzy online

Zakładanie nowego konta to kwestia maksymalnie 5 minut, po których na podany przez użytkownika adres e-mail przesłana zostanie wiadomość, która będzie miała na celu powitanie w gronie klientów serwisu.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Kiedy można wypłacić otrzymany bonus bukmacherski?

Aby móc wypłacić otrzymany bonus gracz jest zobowiązany zagrać przynajmniej czterokrotnie za kwotę pierwszego depozytu, jak i kwotę bonusu. Należy pamiętać, że do obrotu bonusem kwalifikują się wszystkie kupony, których minimalny kurs to 1.70.

Przykład obrotu bonusem:Przykładowo, wpłacając 700 złotych gracz ubiega się o bonus w wysokości 350 PLN. Suma tych kwot to 1050 złotych.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
Darmowy zakład - pzbuk.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Aby móc wypłacić pieniądze gracz będzie zobowiązany do gry za kwotę 4200 złotych (1050 x 4 = 4200), pamiętając, że minimalny kurs kuponu to 1,7.Na spełnienie warunków obrotu klient ma 90 dni. Należy pamiętać, że na wpisanie kodu po rejestracji ma zaledwie 10 dni od momentu dokonania pierwszego depozytu.

 

Co oferuje bukmacher Fortuna?

Jeśli chodzi o szerokość oferty zakładów firmy bukmacherskiej Fortuna to z pewnością klienci mogą czuć pewien niedosyt.

Fortuna - oferta na dziś 2 2021

W dziale na stronie Fortuna oferta na dziś oczywiście zawsze znajdują się najważniejsze wydarzenia ze świata we wszystkich dyscyplinach sportu, jednak możliwości obstawiania są znacznie węższe niż w konkurencyjnych serwisach. Firma stopniowo rozszerza wachlarz możliwości dla graczy, jeśli chodzi o zakłady na żywo.

Oferta staje się coraz bogatsza, a wybrane pojedynki można śledzić LIVE nie tylko poprzez relacje tekstowe i lakoniczne opisy najważniejszych wydarzeń, ale także poprzez transmisje wideo. To niewątpliwy atut, pomagający w efektywnym obstawianiu.

 

Jakie opinie znajdziesz o Fortunie …

Zyskuje przy bliższym poznaniu i cierpliwości. Każdy z graczy codziennie ma szansę podczas najważniejszych imprez sportowych, jak np. MŚ w piłce nożnej, każdy użytkownik ma szansę zgarnąć bonus w wysokości nawet 1000 PLN na takich samych zasadach, jak bonus początkowy. W ofercie brakuje natomiast konkursów dla najlepszych typerów z atrakcyjnymi nagrodami.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Dyskusje wywołują oferty kursowe. Jedni patrzą na bukmachera przede wszystkim przez pryzmat wysokiej marży na zakłady, inni koncentrują się na pozytywach i wysokich kursach na poszczególne, pojedyncze wydarzenia, które pozwalają zniwelować wcześniejsze niedostatki.

Fortunę zdecydowanie bronią wyniki. Czy ofertę na dziś przeciętnego bukmachera wybrałoby ponad 1 miliona użytkowników, którzy zawierają dziennie średnio 14 tysięcy zakładów?

 

„Obstawianie bez podatku” także online!

Pragnąc docenić graczy preferujących standardową formę zawierania zakładów oraz zaskarbić sobie nowe osoby do sięgnięcia po ofertę Fortuny, bukmacher otwiera opcję powiększenia zwycięstwa na wszelakich ustawionych kuponach online (w niektóre dni i na niektóre wydarzenia).

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

– Trwały rozwój sieci Punktów Przyjmowania Zakładów to podstawowy składnik metody podjętej poprzez Fortunę. Klienci, dla jakich pierwotnym miejscem zawierania zakładów są punkty naziemne, to dla nas bardzo ważka sekcja, przeto pragniemy, aby przy okazji otwierania nowych punktów Fortuny zdołali oni pozyskać z rozgrywki więcej.

Ich możliwa nagroda za dobre czyli skuteczne obstawianie powiększy się aż o 14% – obstawiamy bez podatku!

Mniemamy, że przedsięwzięcie „Fortuna na start” czy promocja Happy hours nakłoni do wizyty w lokalnych punktach również persony nietypujące do tej pory na zakładach wzajemnych oraz graczy konkurencji – powiada Konrad Łabudek, boss sprzedaży Fortuna online.

Fortuna na start

Przez pierwsze 6 tygodni, po założeniu nowego punktu Fortuny, dowolny klient będzie mógł pozyskać kolejny dodatek, dzięki jakiemu pozyska szansę podwyższenia ewentualnej wygranej o 14% (wygrana powoduje że nie „płacimy” podatku na zakładach bukmacherskich). Dodatek przypisywany w ramach akcji „Fortuna na start” obejmie wszystkie kuponiki, niezależnie od modelu zakładu, ilości zakładów na kuponie czy wysokości sumy na każdym z nich.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
Darmowy zakład - pzbuk.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Jedyny warunek, który jest zmuszony zrealizować typujący, to zgłosić pracownikowi punktu zamiar wzięcia udziału w akcji promocyjnej przed zawarciem kuponu. Dodatek bezwiednie zwiększający wielkość zwycięstwa to ukłon w stronę graczy, dla jakich nowy punkt znajduje się w w wyższym stopniu wygodnej lokalizacji oraz dla osób typujących w sąsiadujących punktach stacjonarnych należących do np STS.

Oferta „Fortuna na start” jest aktywna zarazem dla graczy zarejestrowanych w projekcie Fortuna Klub Plus, jak również dla anonimowych obstawiających mecze. Przez okres trwania akcji klienci mogą zawierać dowolną ilość zakładów ze swoistym dodatkiem, zwiększającym wielkość możliwej wygranej.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Oferta na dziś nie łączy się z SUPER OFERTĄ i HITEM DNIA.