Gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie to nieustanne przeżywane przez nas emocje. Towarzyszą nam one niemal od wybierania zdarzeń na kupon, po wytrwanie na wynik końcowy spotkania. Ale właśnie: ile meczów powinno znaleźć się na kuponie gdy obstawiamy u bukmachera? Jednoznacznej odpowiedzi nie ma.

W wielu przypadkach tylko od nas samych zależy ile tego będzie i po kursach. Oczywiście wydaje się, że im mniej zakładów na kuponach tym większe prawdopodobieństwo, że kupon będzie na plus.

Właściwie często już dwa zdarzenia na kuponie to już ciekawy pomysł. Głównie ze względu na wyższy kurs. W każdym wypadku warto zwrócić uwagę na ryzyko. Jest to bardzo ważny aspekt, który tyczy się nie tylko kuponów AKO, ale również singli.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Na naszych kuponach znajdują się codziennie bardzo różne zdarzenia. Od nas zależy ile to będzie spotkać sportowych i z jak wysokim ryzykiem.

Może się zdarzyć, że kupon, na którym były owa dwa zdarzenia może nam nie wejść, natomiast inny kupon, na którym mieliśmy na przykład sześć-siedem spotkań był dla nas udany. W zakładach bukmacherskich dużo nie znaczy źle.

Jak najlepiej obstawiać mecze

Jeśli chodzi natomiast o kursy spotkań, to również wysokie nie oznaczają, że nie mają prawą nam wejść. Musimy zawsze wiedzieć, że to jest tylko sport. Tutaj należy rozpatrzeć wszystkie czynniki. Nie bez przyczyny wielu typerów czyta codziennie fora internetowe o tematyce bukmacherskiej, czyta gazety czy ogląda wiadomości sportowe. To wszystko pozwala nam wybierać optymalnie najlepsze spotkania na kupon.

Nie zawsze oferta w ciągu dnia pozwala nam wybrać więcej niż dwa ciekawe spotkania. Poza tym pamiętajmy, że mówimy o zakładach typu akumulatory, a w tym przypadku jedno przegrane spotkanie daje nam negatywny wyniki całego kuponu.

Gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie 1 2024

Gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie?

Wiele osób zaczynających swoją przygodę z internetowym hazardem nie wie od czego zacząć, jak wybrać najlepszego bukmachera spośród dziesiątek serwisów bukmacherskich czyli gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie? Jeżeli też zadajesz sobie pytanie,  którzy bukmacherzy online są najlepsi-ten tekst adresowany jest właśnie do ciebie. Na jakie elementy zwrócić uwagę wybierając bukmachera, aby skutecznie pomnażać swoje pieniądze?

Bezpieczeństwo gry potwierdzone licencją na prowadzenie zakładów bukmacherskich

Niestety poza rzetelnymi firmami bukmacherskimi, funkcjonują w sieci także nieuczciwe serwisy. Międzynarodowe, niezależne instytucje wyłapują wielu oszustów, ale warto zachować wszelkie środki ostrożności. Należy wybrać legalnego bukmachera internetowego, który posiada europejską licencję zezwalającą na prowadzenie gier hazardowych we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Dlatego aby zminimalizować ryzyko wycieku swoich danych osobowych, warto wybrać firmę, która zabezpiecza strony za pomocą firewalli oraz szyfruje konta graczy za pomocą 128 bitowych SSL, czyli mechanizmów  analogicznych do tych stosowanych w bankach i domach maklerskich. Do rzetelnych marek cieszących się renomą w bukmacherskiej Polsce (TOP 5 bukmacherów online) należą m. in.: STS, LVBet, Fortuna, Forbet oraz Betfan.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Podsumowując gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie to…

Nie ma złotej recepty na odpowiednią ilość zdarzeń sportowych na jeden kupon. W zakładach bukmacherskich musimy być elastyczni i układach różne kupony. Czasem będą to akumulatory, ale nie wykluczone, że będą czasem to single. Gramy, by wygrywać – tym powinniśmy się kierować wybierając spotkania sportowe oraz ich ilość na kupon.

PROMOCJA TYGODNIA