Gdzie oglądać KSW? Jak wykupić transmisję?

KSW jest obecnie jedną z największych i najlepszych federacji mieszanych sztuk walki w Europie. Zainteresowanie relacjami z poszczególnych gal stale rośnie. Oto krótki poradnik, z którego dowiecie się m.in. gdzie znaleźć w tej chwili transmisję, jak wykupić KSW dostęp i ile kosztuje PPV.

Jak wykupić KSW?

Kibice bardzo często zadają sobie pytanie, jak wykupić KSW? Federacja założona przez Martina Lewandowskiego oraz Macieja Kawulskiego weszła we ścisłą współpracę z Viaplay w grudniu 2021 roku. Od tego czasu KSW można śledzić wyłącznie za pośrednictwem tego szwedzkiego potentata oferującego wideo na życzenie.

Jak wykupić KSW? Każdy zainteresowany musi przede wszystkim założyć konto na platformie streamingowej Viaplay i dokonać zakupu odpowiedniego abonamentu. Czynność ta nie jest zbyt skomplikowana i powinni sobie z nią poradzić wszyscy entuzjaści wydarzeń sportowych.

Gdzie oglądać KSW? Jak wykupić transmisję? 2 2024

Jaka jest cena KSW PPV?

Cena KSW PPV zależna jest od tego, na który pakiet z oferty Viaplay zdecyduje się nabywca. Przy wykupieniu dostępu na miesiąc, cena może wynieść 40 (Viaplay Medium) bądź 55 PLN (Viaplay Total). 44 PLN zapłaci natomiast użytkownik, który zdecyduje się na subskrypcję roczną pakietu Viaplay Total. Tak się składa, że gale KSW można śledzić tylko wtedy, gdy posiada się abonament Viaplay Total. Zainteresowani muszą się więc liczyć z wydatkiem rzędu 44 lub 55 PLN.

Gdzie oglądać KSW?

Umowa pomiędzy organizacją KSW a platformą Viaplay miała pierwotnie obowiązywać od grudnia 2021r. do końca roku 2025. Jakiś czas temu włodarze skandynawskiej firmy potwierdzili jednak doniesienia, które pojawiały się w sieci już od dłuższego czasu.

Platforma streamingowa zniknie z rynków bałtyckich, a więc i polskiego podwórka latem 2025 roku. Można zatem domniemywać, że do tego czasu transmisja online z kolejnych gal Konfrontacji Sztuk Walki będzie możliwa do śledzenia wyłącznie na Viaplay.

Jak obejrzeć KSW w telewizji?

KSW swojego czasu można było obserwować na antenach stacji Polsat. Współpraca obu podmiotów trwała ponad 17 lat. Aktualnie transmisja TV nie znajduje się w ofercie telewizji utworzonej ponad ćwierć wieku temu przez Zygmunta Solorza-Żaka. Jedyną opcją jest zatem śledzenie transmisji KSW przez internet.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Jak oglądać KSW na Smart TV?

Jest pewne udogodnienie, dzięki któremu transmisja KSW może znaleźć się na ekranie telewizora. Odbiornik telewizyjny musi jednak posiadać Smart TV. Funkcja ta pozwala łączyć się z internetem. Zarówno poprzez sygnał Wi-Fi, jak i standardowo przy użyciu kabla sieciowego.

Na całe szczęście ogromna większość współcześnie produkowanych sprzętów posiada Smart TV. Jeśli posiadacie zatem stosunkowo nowy telewizor, to każda gala KSW zaplanowana na bieżący rok na pewno nie umknie Waszej uwadze.

Czy da się oglądać KSW bez Viaplay?

KSW bez Viaplay niestety nie da się oglądać. Jedyna legalna relacja z gali KSW znajduje się bowiem na wspomnianej platformie streamingowej. Śledzenie poczynań czołowych fighterów z Polski oraz innych europejskich krajów za pośrednictwem telewizji czy też przekazów na żywo u bukmacherów jak na tę chwilę jest zatem absolutnie niemożliwa. Po planowanym wycofaniu szwedzkiego przedsiębiorstwa z naszego kraju sytuacja ulegnie z pewnością zmianie. O ewentualnych modyfikacjach będziemy Was oczywiście na bieżąco informować.

PROMOCJA TYGODNIA