Giełda bukmacherska – czyli giełda zakładów

Będąc na forum bukmacherskim i słysząc o giełdzie bukmacherskiej zastanawiamy się czy dany gracz nie pomylił czasem strony. Po pewnym czasie zdajemy sobie jednak sprawę, że istnieje coś takiego jak giełda bukmacherska Betfair i dzięki niej jesteśmy w stanie zarabiać o wiele więcej na zakładach bukmacherskich niż dotychczas. Jak działa? Dzięki niej jesteśmy w stanie sprawdzić wkłady niemal na każde zdarzenie.

Zatem możemy sprawdzić jakie są wpłaty na to, która drużyna ma wygrać całe spotkanie, ile ma być goli w pierwszej połowie, itd. Nie dotyczy to tylko i wyłącznie piłki nożnej. Równie dobrze możemy podpierać się giełdą w innych dyscyplinach sportowych – tenisie, siatkówce, koszykówce, a nawet w wyścigach konnych i wielu innych.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
Bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
Bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - www.lvbet.pl

Jednak wszystko byłoby zbyt proste, gdybyśmy wchodzili na dane spotkanie i zauważając podejrzanie wysoką wpłatę wygrywali wszystko.

 

Analiza to podstawa

Analizując wykresy i wpłaty należy zauważyć, że mamy dwie opcje „lay” i „back”. Jedna z nich oznacza, że dano zdarzenie się nie wydarzy, z kolei drugie – tak. Tu jest pierwszy przysłowiowy haczyk. Poza tym od jakich wpłat należy zauważyć, że spotkanie jest podejrzane?

Tutaj nie ma szablonu, według którego cały czas będziemy działać tak samo. Na jedną ligę wysokie wpłaty to już 5 tysięcy Euro, a na inne ten pułap zaczyna się dopiero od 15-20 tysięcy Euro. Należy również sprawdzać czy była to jednorazowa wpłata, a może co jakiś czas ludzie dokładają pieniądze.

WirtualnyBukmacher.pl betfan-bonus-na-start

Czy giełda bukmacherska to same wygrane?

Z pewnością nie. Ale warto zaznaczyć, że podejmując naukę możemy wiele zyskać. Na pewno zauważymy pewny wzrost naszych zarobków. Na początku polecamy jednak naukę podstawowych pojęć i poruszania się po giełdzie Betfair.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Z biegiem czasu z pewnością dojdziemy do perfekcji i będziemy o wiele pewniejszych swoich bukmacherskich wyborów. Obecnie coraz więcej graczy przekonuje się, że sport nie jest czysty i niekiedy wręcz ogromne wpłaty mają swoje uzasadnienie. Nie każdy mecz jest ustawiony i nie zawsze te wpłaty zauważymy. Mimo to warto poświęcić swój wolny czas na poznanie tajników giełdy Betfair.

Giełda bukmacherska

Szkoda że obecnie ta giełda bukmacherska nie jest legalnie dostępną dla Polaków. Choć kto wie może w przyszłości o ile zmieni się w Polsce prawo hazardowe ponownie będziemy mogli zawierać zakłady bukmacherskie na giełdzie o której tu piszemy.

WirtualnyBukmacher.pl fortuna-zaklad-bez-ryzyka-120-zl