Jak grać u bukmachera by wygrywać?

Każdy, kto rozpoczyna swoją przygodę z bukmacherką wierzy, że może połączyć przyjemne z pożytecznym – znajomość na sporcie i obstawianie w ostatnim czasie często idą w parze. Dlatego coraz częściej możemy obserwować zainteresowanie obstawianiem meczów.

Jednak należy wiedzieć, że nie jest to tak łatwe, jak się wydaje. Osób, które zarabiają na życie z bukmacherki jest stosunkowo mało. Jednak oczywiście jest to możliwe. Zatem – jak grać u bukmachera by wygrywać? Czas na kilka wskazówek, które mogą pomóc ograć buka.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Co zrobić, żeby wygrywać u bukmachera?

Prostej odpowiedzi na to pytanie nie ma, ale istnieje kilka ciekawych zagrywek, dzięki którym każdy może zacząć wygrywać.

1. Dyscypliny

Przede wszystkim, jeśli nowi typerzy chcą wiedzieć, Jak grać u bukmachera by wygrywać, należy skupić się na dyscyplinach, które oferuje bukmacher. A dokładniej na tych sportach, którymi się interesujemy. Każdy z nas posiada taki sport, którym się fascynuje od wielu lat i wie na jego temat naprawdę sporo.

Tylko dzięki znajomości specyfiki danego sportu, ważnych wydarzeń, pucharów, spotkań międzynarodowych, derbów itd. można być bliżej wygranej. Każdy może zaznaczyć kilka typów z różnych sportów, bo mają ciekawe kursy, a gra pierwsza drużyna z ostatnią. Jednak nie tędy droga – nie znając dyscypliny nie jesteśmy w stanie całkowicie oszacować prawdopodobnego wyniku.

2. Analiza statystyk

Bez zagłębienia się w statystyki nie ma szans na ogranie bukmachera. To dzięki nim, każdy typer dowiaduje się, który zespół, bądź zawodnik jest w formie, który nie, kto lepiej radzi sobie w roli gospodarza, a kto gościa, a także jak wyglądają bezpośrednie pojedynki. Wszystko to ma bardzo ważny wpływ i może pomóc przy podjęciu decyzji przy obstawianiu.

3. Ważne promocje

Do wskazówek, dzięki którym można ograć buka zalicza się również obserwacja promocji i bonusów. Dzięki nim typerzy mogą wygrywać więcej – zarówno dzięki otrzymywanym środkom bonusowym, czy podwyższaniu kursów. Praktycznie każdy z bukmacherów posiada happy hours, czy podobne do tego akcje, w których to firma bukmacherska bierze na siebie podatek od kupony, dzięki czemu gracze wygrywają +14%.

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

4. Rodzaje kuponów

Warto jest również skupić się na tym, jak będziemy obstawiać kupony. To może pomóc w tym, jak grać u bukmachera by wygrywać?
Rozróżniamy trzy rodzaje takich zakładów – SOLO, AKO i system.

Pierwszy z nich dotyczy pojedynczego typu na kuponie. Statystycznie taki kupon – obstawiając wynik meczu – jest najłatwiej trafić. Mamy w końcu 33% szans. Jednak żeby grać SOLO, gracze powinni dysponować wyższymi kwotami, ponieważ kursy oscylują tutaj w granicach 2.0-3.0, więc stawiając 10 złotych można zyskać maksymalnie trzykrotność tej stawki.

AKO, to minimum dwa zakłady na kuponie. Legalni Bukmacherzy często tworzą promocje na tak zwane „taśmy” – przy ośmiu, dziesięciu, czy piętnastu zakładach na kuponie można uzyskać nawet +50, czy +66% do ewentualnej wygranej. Zdarza się, że gracze wygrywają nawet kilka tysięcy za pięć złotych. Mimo wszystko bardzo trudno to trafić i najlepiej jak na kuponie postawimy 2-3 zdarzenia.

Zakłady systemowe przeznaczone są już dla nieco bardziej zaawansowanych graczy. Tworzy się swego rodzaju sekcje i nawet w przypadku, gdy jakiś mecz nie wejdzie, to nadal jest szansa na zwycięstwo – zależy od tego, jak się ustawiło kombinacje i jakim systemem zagramy. Słowo „system” jest tutaj kluczowe – jednak na początku warto skupić się na powyższych rodzajach kuponów.

Jak grać u bukmachera by wygrywać? 1 2023