Jak grać w Fortunie, aby uniknąć przegranej?

Nie każdy przegrany kupon u bukmachera Fortuna musi oznaczać stracone pieniądze. Istnieje szansa na zyski, które warto poznać!

Jak obstawiać mecze na stronie bukmachera Fortuna?

Jeżeli nie macie jeszcze konta u legalnego bukmachera Fortuna, z pewnością wiele o nim czytaliście, a może nawet korzystaliście do tej pory z punktów naziemnych. Jakby nie patrzeć, jest to najstarszy portal internetowy do obstawiania w naszym kraju, a jego udział w rynku jest ogromny nie bez powodu.

Fortuna bonus na start. Co do zdobycia?

  • Zakład Bez Ryzyka 300 PLN!
  • Ekstra premia 20 PLN na obstawianie – bonus bez depozytu!
  • Wszystko dostępne na stronie www.eFortuna.pl

Podczas rejestracji w Fortunie można podać specjalny kod promocyjny Fortuna „BETONLINE“. Skorzystanie z niego możliwe jest tylko przy zakładaniu konta – nie ma możliwości, by wpisać go w momencie, gdy jesteśmy już pełnoprawnymi typerami.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Jak grać w Fortunie i odebrać zakład bez ryzyka?

Najmniej skomplikowanym sposobem na obstawianie meczów bez przegrywania jest skorzystanie właśnie ze wspomnianego przez nas zakładu bez ryzyka. Wynosi on nieco ponad 300 złotych, co wcale nie jest małą kwotą jak na tego rodzaju promocję.

Oczywiście, żeby nie było tak kolorowo, bez ryzyka da się zagrać tylko jeden raz. Taka oferta nie jest dostępna regularnie, a jedynie przy zakładaniu konta oraz na jakiś czas w formie promocji okazjonalnej. Oczywiście, mówimy w tym przypadku o nowo zarejestrowanych. Obecni klienci Fortuny niemal bez przerwy otrzymują propozycje odbierania mniejszych lub większych bonusów przyznawanych na rozmaitych zasadach.

PROMOCJA TYGODNIA