Jak wygrać u bukmachera?

Dziś przedstawiamy Wam system który pozwoli odpowiedzieć na pytania jak wygrać u bukmachera system bukmacherski trójkowy. Mam nadzieję że Wam się przyda podczas obstawiania meczów w internecie a dzięki któremu może „dowiecie się” – o ile nie wiecie – jak obstawiać zakłady bukmacherskie żeby wygrać.

Założenia są banalnie proste aczkolwiek wymagają od Nas jak zwykle przy zakładach bukmacherskich wiedzy oraz cierpliwości.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

System trójkowy – założenia główne:

– 3 poziomy,
– można się pomylić dwa razy z rzędu,
– trzecia pomyłka oznacza bankructwo,
-stawka na każdym poziomie jest ściśle określona, aby system działał trzeba przestrzegać tej zasady,
– moim celem jest pomnożenie kapitału stukrotnie, aby tego dokonać trzeba przejść 123 etapy,
– na każdym etapie minimalny kurs kuponu to 1.5 może być większy,
-każdy etap składa się z 3 poziomów.

1 poziom – gramy za 7,68% puli
2 poziom – gramy za 23,04% puli
3 poziom – gramy za 69,28% puli

– kapitał od którego startuje to 1000 zł

Teraz objaśnię jak się przechodzi z etapu na etap:

etap1/poziom1
obstawiam coś – wygrywam
przechodzę na etap2
etap2/poziom 1
obstawiam-przegrywam
nadal jestem na etap 2/ ale poziom 2
obstawiam-wygrywam
etap 3/poziom 1
obstawiam- przegrywam
etap 3/poziom2
obstawiam-przegrywam
etap3/poziom3
obstawiam- przegrywam
bankrut
gdybym na poziomie 3 wygrał wtedy przeszedłbym na etap 4 i zaczynał od poziomu 1

i tak dalej…

Gdy przegramy czyli pomylimy się 3 razy z rzędu i chcemy zacząć od nowa to wtedy zaczynamy od etapu 1.

Jak wygrać u bukmachera? 1 2024

Jak widać do 3 razy sztuka. Przy tym systemie trójkowym radzę wcześniej określić sobie cel ile chcemy zarobić i podobnie jak w dwóch powyższych stosować kombinacje AKO pewniejszych zdarzeń ,aby zminimalizować ewentualną porażkę. Gdy osiągniemy zakładany cel radzę zacząć etapy od początku, ponieważ w nieskończoność nie będziemy nieomylni i w końcu bukmacherski system trójkowy nie zadziała jak należy 😉

Na pierwszy rzut oka wydaje się że żeby dojść do 123 poziomu potrzeba dużo czasu. Oczywiście jakbyśmy grali jedno spotkanie na dzień to trwało by to troszkę długo.

Dlatego najlepiej grać kilka meczów tego samego dnia np.

– gramy mecz który zaczyna się o 9:00
– o 11:00 możemy już grać kolejne spotkanie (w przypadku meczu piłki nożnej)
– o 13:00 możemy grać kolejne spotkanie i tak przez cały dzień

Grając takim sposobem możemy przejść w ciągu dnia nawet kilkanaście poziomów.

 

Jak wygrywać na zakładach bukmacherskich?

Kto z nas nie lubi sportu i kto z nas nie lubi wygrywać w zakładach bukmacherskich? Nie musimy go uprawiać wyczynowo, by się nim interesować. Do tego dochodzą reprezentacje Polski w różnych dyscyplinach sportowych. To sprawia, że zawsze będziemy mieć choć minimalne pojęcie na temat danego sportu czy graczy.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Będąc jednak zagorzałym fanem sportu warto przełożyć to na pieniądze. I często faktycznie się tak dzieje, że zaczynamy wkraczać w świat zakładów bukmacherskich.

Zazwyczaj zaczyna się bardzo chaotycznie, bo od kuponów akumulowanych. Chodzi tu o to, że na naszym kuponie jest wiele zdarzeń sportowych. Jednak dzięki temu możemy liczyć na wielki kurs. Prawdopodobieństwo wygranej jest oczywiście niewielkie, ale w przypadku wygranej z kilku złotych możemy liczyć nawet na kilka tysięcy złotych zysku. Nadchodzi czas, gdy zaczynamy traktować to poważniej.

Jednak nie oszukujmy się – to tylko zakłady bukmacherskie. W sporcie cały czas jest korupcja, a tym bardziej w piłce nożnej i to niemal na całym świecie. Przejdźmy jednak to sedna sprawy – czyli jak wygrywać w zakładach bukmacherskich bo gdy chcemy zarabiać w miarę regularnie jednakże albo stoimy w miejscu, albo jesteśmy stratni.

 

Strategia na zakładach bukmacherskich

W czym popełniamy błędy na zakładach bukmacherskich podczas obstawianie meczy? Jednym z najczęstszych błędów typerów to brak strategii. Raz gramy gole w przedziałach czasowych, raz wygraną danego zespołu, by następnie stracić pieniądze na tenisie.

Kolejnym błędem gdy gramy na zakładach bukmacherskich jest ufanie obcym ludziom. Owszem, nadal wiele meczy jest ustawianych. Jednakże nie wierzmy w każdą super-okazję o kursie 40-100. Będąc w tym temacie NIGDY nie kupujmy dostępu do grup czy innych wymyślonych kont, które oferują nam gwarantowany zarobek lub wysokie kursy.

Bardzo łatwo stworzyć tzw. fake konta, na których znajduje się wiele nieprawdziwych informacji, które mają nas skusić do zapłaty wcale niemałych pieniędzy. Po co komuś takie wpłaty skoro ma dostęp do takich informacji? To już powinno nam dać do myślenia.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Jak wygrywać na zakładach bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie mają to do siebie, że tu każdy niezależnie od wszystkiego zaliczyć porażkę. Dlatego też najlepiej będzie jeśli każdy sprecyzuje swoją strategię i będzie zależny tylko i wyłącznie od siebie. Należy również wspomnieć o stawkach i naszych emocjach. To często pomijane aspekty. Nie liczy się tu bowiem tylko i wyłącznie wiedza. Jeśli jesteśmy mniej pewni co do danego meczu lepiej postawić mniejszą kwotę.

Poza tym będąc po kolejnej przegranej lepiej zrobić sobie kilka dni przerwy, ponieważ negatywne emocje nie działają pozytywnie na naszą dalszą grę. W konsekwencji odrywamy się od swojej strategii i tracimy więcej pieniędzy. Wyeliminowanie błędów niestety nie udaje się każdemu. Przegrywając więcej niżeli jesteśmy w stanie zaakceptować powinniśmy myśleć na poważnie o zaprzestaniu obstawiania kolejnych meczy.

Jeśli chcemy wygrać u bukmachera na zakładach bukmacherskich powinniśmy zacząć od stawiania 1-3 zakładów na kuponie po kursach ok 1. 5-3. 0. Mecze z kursem poniżej 1. 5 nie robią dużej różnicy na kuponie, a zwiększają jedynie szansę na przegraną. Nie ważne czy stawiamy piłkę nożną czy hokej, jest to sport i każdy kto się interesuje wie, iż zdarzają się niespodzianki – dlatego 1-3 zakłady są odpowiednie.

Powiedzmy sobie wprost, że obstawiając 10 meczy za 5 zł i licząc na wielkie wygrane lepiej jest grać w totolotka. Wiadomo, że Twój znajomy może pochwalić się takim kuponem, lecz ile takich kuponów 5 zł wcześniej mu nie weszło?
Złapałeś? OK to zaczynamy.

 

Jak obstawiać żeby wygrać?

Wyznacz sobie kwotę do inwestycji i obstawiaj ok 8-10% jej części. Ta metoda to ochrona przed utratą wszystkich pieniędzy, które chcemy zainwestować.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Nie chcesz robić długiej analizy drużyn? W internecie jest sporo darmowych zakładów i analiz, dzięki którym oszczędzisz czas.
Powiedzmy, że wybierasz 3 zdarzenia po kursach ok. 1. 70 co daje kurs łączny ok. 5. Wkładasz np. 10zł. Wygrywasz 50zł co daje 40zł na czysto. Mało? To 400% zysku. Grając w ten sposób ciągle pomnażamy swój kapitał. Za kilka-kilkanaście tygodni stawiamy już kupony po 100zł.

Cały czas pamiętając, że jest to ok. 8-10% naszego kapitału.

W ten sposób na prawdę da się zarobić za zakładach

Z czasem nawet utrzymywać. Wiadomo, że zdarzają się przegrane na zakładach bukmacherskich, ale nie zniechęcajmy się. Jeśli masz serie przegranych zrób sobie przerwę od obstawiania meczów.

Popatrz na nie po czasie z innej perspektywy. Graj sumiennie i z głową. Nigdy nie graj emocjami. Bądź cierpliwy, wytrwały i nie przestawaj się uczyć.

Gdy już wkręciłeś się w zakłady zacznij sam analizować mecze. Stań się ekspertem od danej ligi.

Dobrym nawykiem jest aby od zarobków odkładać sobie 10% na tzw. czarną godzinę bo warto wiedzieć że nie zawsze obstawianie na zakładach bukmacherskich przynosi zysk i zarobek.

Na podstawie artykułu zaklady-bukmacherskie-jak-zaczac-grac.html

PROMOCJA TYGODNIA