Jak wygrywać w zakładach bukmacherskich

Kto z nas nie lubi sportu i kto z nas nie lubi wygrywać w zakładach bukmacherskich? Nie musimy go uprawiać wyczynowo, by się nim interesować. Do tego dochodzą reprezentacje Polski w różnych dyscyplinach sportowych. To sprawia, że zawsze będziemy mieć choć minimalne pojęcie na temat danego sportu czy graczy.

Będąc jednak zagorzałym fanem sportu warto przełożyć to na pieniądze. I często faktycznie się tak dzieje, że zaczynamy wkraczać w świat zakładów bukmacherskich.

Zazwyczaj zaczyna się bardzo chaotycznie, bo od kuponów akumulowanych. Chodzi tu o to, że na naszym kuponie jest wiele zdarzeń sportowych. Jednak dzięki temu możemy liczyć na wielki kurs. Prawdopodobieństwo wygranej jest oczywiście niewielkie, ale w przypadku wygranej z kilku złotych możemy liczyć nawet na kilka tysięcy złotych zysku. Nadchodzi czas, gdy zaczynamy traktować to poważniej.

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Jednak nie oszukujmy się – to tylko zakłady bukmacherskie. W sporcie cały czas jest korupcja, a tym bardziej w piłce nożnej i to niemal na całym świecie. Przejdźmy jednak to sedna sprawy – czyli jak wygrywać w zakładach bukmacherskich bo gdy chcemy zarabiać w miarę regularnie jednakże albo stoimy w miejscu, albo jesteśmy stratni.

 

Strategia na zakładach bukmacherskich

W czym popełniamy błędy na zakładach bukmacherskich podczas obstawianie meczy? Jednym z najczęstszych błędów typerów to brak strategii. Raz gramy gole w przedziałach czasowych, raz wygraną danego zespołu, by następnie stracić pieniądze na tenisie.

Kolejnym błędem gdy gramy na zakładach bukmacherskich jest ufanie obcym ludziom. Owszem, nadal wiele meczy jest ustawianych.

Jednakże nie wierzmy w każdą super-okazję o kursie 40-100. Będąc w tym temacie NIGDY nie kupujmy dostępu do grup czy innych wymyślonych kont, które oferują nam gwarantowany zarobek lub wysokie kursy.

Ponad 1000 zł w bonusach na start! Na www.totolotek.pl 

Bardzo łatwo stworzyć tzw. fake konta, na których znajduje się wiele nieprawdziwych informacji, które mają nas skusić do zapłaty wcale niemałych pieniędzy. Po co komuś takie wpłaty skoro ma dostęp do takich informacji? To już powinno nam dać do myślenia.

 

Jak wygrywać na zakładach bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie mają to do siebie, że tu każdy niezależnie od wszystkiego zaliczyć porażkę. Dlatego też najlepiej będzie jeśli każdy sprecyzuje swoją strategię i będzie zależny tylko i wyłącznie od siebie. Należy również wspomnieć o stawkach i naszych emocjach. To często pomijane aspekty. Nie liczy się tu bowiem tylko i wyłącznie wiedza. Jeśli jesteśmy mniej pewni co do danego meczu lepiej postawić mniejszą kwotę.

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Poza tym będąc po kolejnej przegranej lepiej zrobić sobie kilka dni przerwy, ponieważ negatywne emocje nie działają pozytywnie na naszą dalszą grę. W konsekwencji odrywamy się od swojej strategii i tracimy więcej pieniędzy. Wyeliminowanie błędów niestety nie udaje się każdemu. Przegrywając więcej niżeli jesteśmy w stanie zaakceptować powinniśmy myśleć na poważnie o zaprzestaniu obstawiania kolejnych meczy.

Jeśli chcemy zarabiać na zakładach bukmacherskich powinniśmy zacząć od stawiania 1-3 zakładów na kuponie po kursach ok 1. 5-3. 0. Mecze z kursem poniżej 1. 5 nie robią dużej różnicy na kuponie, a zwiększają jedynie szansę na przegraną. Nie ważne czy stawiamy piłkę nożną czy hokej, jest to sport i każdy kto się interesuje wie, iż zdarzają się niespodzianki – dlatego 1-3 zakłady są odpowiednie.

Nie 100% a 200% za wpłatę! Wejdź na etoto.pl/bonusy

Powiedzmy sobie wprost, że obstawiając 10 meczy za 5zł i licząc na wielkie wygrane lepiej jest grać w totolotka. Wiadomo, że Twój znajomy może pochwalić się takim kuponem, lecz ile takich kuponów 5zł wcześniej mu nie weszło?
Złapałeś? OK to zaczynamy.

Jak obstawiać mecze skutecznie

Wyznacz sobie kwotę do inwestycji i obstawiaj ok 8-10% jej części. Ta metoda to ochrona przed utratą wszystkich pieniędzy, które chcemy zainwestować.

Nie chcesz robić długiej analizy drużyn? W internecie jest sporo darmowych zakładów i analiz, dzięki którym oszczędzisz czas.
Powiedzmy, że wybierasz 3 zdarzenia po kursach ok. 1. 70 co daje kurs łączny ok. 5. Wkładasz np. 10zł. Wygrywasz 50zł co daje 40zł na czysto. Mało? To 400% zysku. Grając w ten sposób ciągle pomnażamy swój kapitał. Za kilka-kilkanaście tygodni stawiamy już kupony po 100zł.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Cały czas pamiętając, że jest to ok. 8-10% naszego kapitału.

W ten sposób na prawdę da się zarobić za zakładach

Z czasem nawet utrzymywać. Wiadomo, że zdarzają się przegrane na zakładach bukmacherskich, ale nie zniechęcajmy się. Jeśli masz serie przegranych zrób sobie przerwę od obstawiania meczów.

Popatrz na nie po czasie z innej perspektywy. Graj sumiennie i z głową. Nigdy nie graj emocjami. Bądź cierpliwy, wytrwały i nie przestawaj się uczyć.

Gdy już wkręciłeś się w zakłady zacznij sam analizować mecze. Stań się ekspertem od danej ligi.

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Dobrym nawykiem jest aby od zarobków odkładać sobie 10% na tzw. czarną godzinę bo warto wiedzieć że nie zawsze obstawianie na zakładach bukmacherskich przynosi zysk i zarobek.