Jak zacząć obstawiać mecze a tym samym zakłady

Czego możemy spodziewać się od zakładów bukmacherskich i jak grać u bukmachera by nie przegrać? Z pewnością możemy spodziewać się na zakładach bukmacherskich i podczas obstawiania meczy wielu chwil emocji. Sport sam w sobie to już emocje, a kiedy w grę wchodzą prawdziwe pieniądze to spodziewać się możemy niemal wybuchów radości, ale również smutku czy złości do siebie samych, dlaczego zdecydowaliśmy się obstawić dany mecz. Jak zacząć obstawiać mecze na zakładach bukmacherskich pomijając towarzyszące nam niemal zawsze emocje?

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Przed nami przede wszystkim rejestracja u bukmachera. To niezbędne jeśli myśli o obstawianiu meczów. Potem wystarczy wykonać swój pierwszy depozyt i możemy na poważnie zacząć typować mecze. I dopiero tutaj zaczyna się cała zabawa. Jeśli nie mamy żadnego pojęcia o zespołach i zawodnikach to może być trudno by zacząć obstawiać mecze.

Podstawą jest znanie reguł danej dyscypliny sportowej byśmy mieli pewne odniesienie do kursów no i znajomość zespołów bądź zawodników.

 

Jak zacząć obstawiać mecze

W innym wypadku nie warto obstawiać mecze, ponieważ może nas to jedynie uzależnić i wciągnąć w wir przegrywania pieniędzy. Bo wcale przecież nie mówimy o tym, by samemu siedzieć i analizować mecze. Istnieje wiele grup i osób, którzy oczywiście za odpowiednią opłatą będą nam przesyłać  typy bukmacherskie. Takie grupy są, chociaż w sieci krąży wiele oszustów.

Dlatego warto sprawdzić na wszystkie możliwe sposoby wiarygodność zanim im zapłacimy.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
Bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
Bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - www.lvbet.pl

Bywają grupy, które co miesiąc mają pewny zysk. To bardzo ciekawe rozwiązanie, biorąc pod uwagę, że sami nie musimy poświęcać temu zbyt wiele czasu. Niezależnie od wszystko na początku będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość i pracować nad swoimi emocjami. Głównie dlatego, że nie będziemy mieć w pełni wypracowanej strategii, a przez to zapewne będziemy obstawiać dużo meczów i w najlepszej sytuacji nie stracimy pieniędzy.

 

Jak grać by nie przegrywać na zakładach bukmacherskich

WirtualnyBukmacher.pl Jak-zaczac-obstawiac-mecze-300x178 Porażki są tu wliczone. Najważniejsze jest jednak to, aby każdy przegrany zakład przeanalizować. By w przyszłości nie popełnić takiego błędu. A nie zawsze musi być to również nasza pomyłka.

Przez ten czas spotkamy z pewnością ludzi, którzy jak my poświęcają dużo czasu na zakłady bukmacherskie. Warto chociażby obserwować fora bukmacherskie, z których również dowiemy się wiele ciekawych rzeczy.

I nie chodzi tu wcale o gotowe typy. Warto sobie w tym czasie założyć pewną poprzeczką. Jeśli zauważmy, że to nie jest dla nas warto po tym czasie definitywnie zrezygnować z typowania meczów.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Jeśli jednak czujemy, że coś zmienia się w naszym podejściu warto kontynuować grę i jeszcze bardziej zgłębiać tajniki własnej strategii. Z biegiem czasu stawiajmy mniej zakładów, ale za większe kwoty. Dzięki temu nie będziemy spędzać tak długo czasu na stronie bukmachera.

WirtualnyBukmacher.pl milenium-darmowy-zaklad

Bukmacherka to najszybciej rozwijająca się gałąź hazardu w Polsce. By w nią wejść trzeba znać zasady i reguły panujące podczas obstawiania meczów u bukmacherów.

Jeśli jesteś początkującym graczem i szukasz porad to z pewnością na większości stron znajdziesz je dokładnie takie same. Często są to jednak puste słowa. Zakłady bukmacherskie to bardziej skomplikowane zajęcie i co może zdziwić wielu graczy to należy tu podejść czasem nawet dosyć filozoficznie.

Jak obstawiać by zarabiać …

Jeśli mowa jednak o tym jak obstawiać mecze zacznijmy od tego, że będąc zupełnym laikiem na początek w ogóle nie myśl o zakładach bukmacherskich na żywo.

Nie 100% a 200% za wpłatę! Wejdź na etoto.pl/bonusy

Przyjmij sobie już na wstępie, że interesuje Cię typowanie spotkań sportowych przed ich rozpoczęciem. Dzięki temu nie będziesz się zastanawiał w jego trakcie czy dobrze zrobiłeś.

Chodzi tutaj o spokój podczas analizy meczu. Mając nie za duże doświadczenie wszystko jest zupełnie nowe. A aby maksymalnie zminimalizować stratę pieniędzy takie obstawianie przed rozpoczęciem będzie dla nas wręcz idealne. Bo jak zapewne już dobrze wiemy – podczas typowania meczów nie tyle ważne są nawet posiadane przez nas informacje, ale przede wszystkim dużą rolę odgrywają tutaj nasze emocje.

 

OBSTAWIANIE MECZY NA ŻYWO

Podczas spotkań LIVE dzieje się mnóstwo akcji. To może nas zdekoncentrować, a w konsekwencji możemy stracić wszystko to co wpłaciliśmy. Aby również nie stracić od razu wszystkich pieniędzy – NIGDY nie grajmy za wszystko.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Niestety taka strategia pojawia się dość często właśnie w przypadku początkujących graczy, którzy stawiają na tzw. pewniaki. Prędzej czy później zauważymy, że w danym przypadku nie możemy być pewni wygranej danego zawodnika czy drużyny. Niezależnie również od tego w jakim stopniu zaawansowania już jesteśmy warto także przestrzegać kolejnej rady – nie stawiać zbyt dużej ilości meczów codziennie. To często jest bardzo zgubne.

PORADY DLA OBSTAWIAJĄCYCH

Patrząc na bogatą ofertę w każdym kursie widzimy możliwość zarobku. Ale często kończy się to przegraną. Pamiętajmy także o tym, że nie warto uzależniać się od gry. Warto wybrać sobie 3-5 spotkań w ciągu dnia i postawić na nie nieco więcej.

Przeanalizujmy je dokładnie, byśmy wierzyli, że dany wynik jest bardzo prawdopodobny. Często bywa i tak, że obstawiać tak dużą ilość spotkań możemy być cały czas na zero. A tu chodzi przecież o ty, by zarabiać. Powyższe porady dla obstawiających mecze powinny być zawsze stosowane przed zaakceptowaniem zakładu. Do tego dorzućmy brak negatywnych emocji, chęci odegrania się.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
Bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
Bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - www.lvbet.pl

Granie na luzie sprawia więcej frajdy, a często i zatem idą zarobki, ponieważ nie kierują nami złe emocje, które są złymi doradcami. Jeśli tak właśnie gramy musimy być świadomi straty pieniędzy. W takim wypadku lepiej zrobić sobie kilkudniową przerwę.

Więcej porad znajdziesz na betan.pl/co-mozna-i-co-najlepiej-obstawiac-w-zakladach-bukmacherskich/