Jak zacząć obstawiać mecze

Czego możemy spodziewać się od zakładów bukmacherskich i jak grać u bukmachera by nie przegrać? Z pewnością możemy spodziewać się na zakładach bukmacherskich i podczas obstawiania meczy wielu chwil emocji. Sport sam w sobie to już emocje, a kiedy w grę wchodzą prawdziwe pieniądze to spodziewać się możemy niemal wybuchów radości, ale również smutku czy złości do siebie samych, dlaczego zdecydowaliśmy się obstawić dany mecz. Jak zacząć obstawiać mecze na zakładach bukmacherskich pomijając towarzyszące nam niemal zawsze emocje?

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Przed nami przede wszystkim rejestracja u bukmachera. To niezbędne jeśli myśli o obstawianiu meczów. Potem wystarczy wykonać swój pierwszy depozyt i możemy na poważnie zacząć typować mecze. I dopiero tutaj zaczyna się cała zabawa. Jeśli nie mamy żadnego pojęcia o zespołach i zawodnikach to może być trudno by zacząć obstawiać mecze.

Podstawą jest poznanie reguł danej dyscypliny sportowej byśmy mieli pewne odniesienie do kursów no i znajomość zespołów bądź zawodników.

 

Jak dobrze obstawiać mecze

W innym wypadku nie warto obstawiać mecze, ponieważ może nas to jedynie uzależnić i wciągnąć w wir przegrywania pieniędzy. Bo wcale przecież nie mówimy o tym, by samemu siedzieć i analizować mecze. Istnieje wiele grup i osób, którzy oczywiście za odpowiednią opłatą będą nam przesyłać  typy bukmacherskie. Takie grupy są, chociaż w sieci krąży wiele oszustów.

Dlatego warto sprawdzić na wszystkie możliwe sposoby wiarygodność zanim im zapłacimy.

Bywają grupy, które co miesiąc mają pewny zysk. To bardzo ciekawe rozwiązanie, biorąc pod uwagę, że sami nie musimy poświęcać temu zbyt wiele czasu. Niezależnie od wszystko na początku będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość i pracować nad swoimi emocjami. Głównie dlatego, że nie będziemy mieć w pełni wypracowanej strategii, a przez to zapewne będziemy obstawiać dużo meczów i w najlepszej sytuacji nie stracimy pieniędzy.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

 

Jak grać by nie przegrywać na zakładach bukmacherskich

Jak zacząć obstawiać meczePorażki są tu wliczone. Najważniejsze jest jednak to, aby każdy przegrany zakład przeanalizować. By w przyszłości nie popełnić takiego błędu. A nie zawsze musi być to również nasza pomyłka.

Przez ten czas spotkamy z pewnością ludzi, którzy jak my poświęcają dużo czasu na zakłady bukmacherskie. Warto chociażby obserwować fora bukmacherskie, z których również dowiemy się wiele ciekawych rzeczy.

I nie chodzi tu wcale o gotowe typy. Warto sobie w tym czasie założyć pewną poprzeczką. Jeśli zauważmy, że to nie jest dla nas warto po tym czasie definitywnie zrezygnować z typowania meczów.

Jeśli jednak czujemy, że coś zmienia się w naszym podejściu warto kontynuować grę i jeszcze bardziej zgłębiać tajniki własnej strategii. Z biegiem czasu stawiajmy mniej zakładów, ale za większe kwoty. Dzięki temu nie będziemy spędzać tak długo czasu na stronie bukmachera.

Bukmacherka to najszybciej rozwijająca się gałąź hazardu w Polsce. By w nią wejść trzeba znać zasady i reguły panujące podczas obstawiania meczów u bukmacherów.

Jeśli jesteś początkującym graczem i szukasz porad to z pewnością na większości stron znajdziesz je dokładnie takie same. Często są to jednak puste słowa. Zakłady bukmacherskie to bardziej skomplikowane zajęcie i co może zdziwić wielu graczy to należy tu podejść czasem nawet dosyć filozoficznie.

Jak obstawiać by zarabiać …

Jeśli mowa jednak o tym jak obstawiać mecze zacznijmy od tego, że będąc zupełnym laikiem na początek w ogóle nie myśl o zakładach bukmacherskich na żywo.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Przyjmij sobie już na wstępie, że interesuje Cię typowanie spotkań sportowych przed ich rozpoczęciem. Dzięki temu nie będziesz się zastanawiał w jego trakcie czy dobrze zrobiłeś.

Chodzi tutaj o spokój podczas analizy meczu. Mając nie za duże doświadczenie wszystko jest zupełnie nowe. A aby maksymalnie zminimalizować stratę pieniędzy takie obstawianie przed rozpoczęciem będzie dla nas wręcz idealne. Bo jak zapewne już dobrze wiemy – podczas typowania meczów nie tyle ważne są nawet posiadane przez nas informacje, ale przede wszystkim dużą rolę odgrywają tutaj nasze emocje.

 

OBSTAWIANIE MECZY NA ŻYWO

Podczas spotkań LIVE dzieje się mnóstwo akcji. To może nas zdekoncentrować, a w konsekwencji możemy stracić wszystko to co wpłaciliśmy. Aby również nie stracić od razu wszystkich pieniędzy – NIGDY nie grajmy za wszystko.

Niestety taka strategia pojawia się dość często właśnie w przypadku początkujących graczy, którzy stawiają na tzw. pewniaki. Prędzej czy później zauważymy, że w danym przypadku nie możemy być pewni wygranej danego zawodnika czy drużyny. Niezależnie również od tego w jakim stopniu zaawansowania już jesteśmy warto także przestrzegać kolejnej rady – nie stawiać zbyt dużej ilości meczów codziennie. To często jest bardzo zgubne.

Jak zacząć obstawiać mecze 2 2024

PORADY DLA OBSTAWIAJĄCYCH

Patrząc na bogatą ofertę w każdym kursie widzimy możliwość zarobku. Ale często kończy się to przegraną. Pamiętajmy także o tym, że nie warto uzależniać się od gry. Warto wybrać sobie 3-5 spotkań w ciągu dnia i postawić na nie nieco więcej.

Przeanalizujmy je dokładnie, byśmy wierzyli, że dany wynik jest bardzo prawdopodobny. Często bywa i tak, że obstawiać tak dużą ilość spotkań możemy być cały czas na zero. A tu chodzi przecież o ty, by zarabiać. Powyższe porady dla obstawiających mecze powinny być zawsze stosowane przed zaakceptowaniem zakładu. Do tego dorzućmy brak negatywnych emocji, chęci odegrania się.

Granie na luzie sprawia więcej frajdy, a często i zatem idą zarobki, ponieważ nie kierują nami złe emocje, które są złymi doradcami. Jeśli tak właśnie gramy musimy być świadomi straty pieniędzy. W takim wypadku lepiej zrobić sobie kilkudniową przerwę.

TOP 5 porad jak obstawiać

Jak grać u bukmachera na zakładach bukmacherskich, stawiać kupony aby, nie przegrać pieniędzy w internecie?

Pewnie wiele osób nurtuje to pytanie i nie wie jak na nie odpowiedzieć w tym artykule podam kilka zasad czy raczej porad bukmacherskich, które mam nadzieje pomogą wam wygrywać pieniądze na zakładach online.

1. Pierwsza zasada: Zarazem chyba najważniejsza cierpliwość a mianowicie każdy mecz powinien być poparty solidną analizą tylko wtedy jest szansa na odniesienie sukcesu podczas obstawiania meczów u bukmacherów.

2. Druga zasada: Równie bardzo ważna chęć odegrania się większość graczy ma taki okres stawiania, że mecze nie wchodzą kupon za kuponem jest przegrany i wtedy za wszelką cenę chcą się odegrać co jest bardzo zgubne bo gracze wtedy nie myślą racjonalnie graja pod wpływem chwili nie dokładnie analizując mecze

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

3. Trzecia zasada: Stawiaj i graj u bukmachera sporty tylko takie na których dobrze się znasz są tacy gracze którzy stawiają sporty na których się mało co znają pewnie zastanawiacie się dlaczego tak jest? Wpływa na to wiele czynników ale chyba najważniejszym jest to ze dany sport jest na fali można usłyszeć o nim w telewizji w radiu. Naturalnie jest to też okazja dla firm bukmacherskich które w swoich ofertach wprowadzają z danego sportu coraz więcej meczy z dobrymi kursami.

4. Czwarta zasada: Chęć ciągłego wygrywania na zakładach bukmacherskich wielu graczy widząc że tzw. idzie mecze siadają chce wygrywać coraz więcej i zazwyczaj wtedy rozluźnia się stawia coraz więcej ale niekoniecznie tak skutecznie jak wcześniej i w końcu na dłuższa metę przegrywa wszystkie pieniądze wygrane na poprzednich typach.

5. Piąta zasada: Ostatnia w tym artykule nie traktuj wygranych w zakładach jako stałej pensji zakłady bukmacherskie traktuj jako hobby, możliwość oderwania się od codziennej rzeczywistości oczywiście wiadomo jest ze fajnie jest jak się coś wygra ale nie wolno tego traktować jak stałego zarobku w internecie.

Mam nadzieje że artykuł TOP 5 porad bukmacherskich okaże się pomocny i życzę wszystkim jak najwięcej udanych zakładów i samych wygranych.

Piłkarskie mecze towarzyskie

Kiedy zastanawiamy się jaką dyscypliną sportową najlepiej się zająć chcąc typować mecze pierwsze co przychodzi nam na myśl to oczywiście piłka nożna. Jest faktycznie ona bardzo popularna. Dodatkowo u niektórych bukmacherów możemy liczyć na naprawdę ciekawą ofertę.

To sprawia, że niemal nasz każdy dzień może być wypełniony obstawianiem.

Najwięcej odbywa się oczywiście meczów ligowych i to one skupiają na sobie najwięcej uwagi typerów. Ale wśród nich jest także Liga Mistrzów, Liga Europy i kilka innych równie ciekawych i wielkich imprez. Do tego dochodzą mecze reprezentacji. Kwalifikacje na takie imprezy jak Mistrzostwa Świata czy Mistrzostwa Europy są również bardzo chętnie typowane.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Bywa jednak i taki czas, kiedy na próżno nam szukać takich meczów. W końcu musi przyjść ten czas, kiedy i piłkarze mogą odpocząć. Przed kolejnym sezonem nie mają zbyt długiego czasu na odpoczynek. A ten również nie zaczyna się od razu pierwszym spotkaniem ligowym.

Dowiedz się z naszego artykułu „jak obstawiać mecze” jak zarobić na zakładach.

Obstawiać czy nie?

Zanim do tego dojdzie odbywają się mecze towarzyskie. Bardzo często rządzą się one zupełnie innymi prawami. Z resztą nie ma co tu narzekać, w końcu nie gra się tutaj o nic, a składy są na nowo sprawdzane.

Nachodzi wielu pytanie „piłkarskie mecze towarzyskie – czy warto je obstawiać?”. Tak.

Po pierwsze dlatego, że nie ma zazwyczaj nic innego ciekawego z oferty piłki nożnej.

Po drugie – nie zawsze musimy przecież typować zwycięstwo któreś drużyny. Mecze towarzyskie to przede wszystkim bramki. A jeśli do tego dochodzą overowe drużyny to niemal w ciemno możemy obstawiać niemal hokejowe wyniki. Trenerzy kładą nacisk oczywiście na obronę, ale przecież tu najważniejsze jest przetrenowanie sposobów na zdobycie goli. Przez to, że w owych meczach stawia się głównie na sprawdzenie wielu różnych wariantów naprawdę nie trudno o bramki.

Dlatego też jeśli zaczyna się sezon na takie mecze można w większości przypadków śmiało stawiać w ilość bramek. A jeśli o bramkach mowa to automatycznie mówimy o dużej ilości strzałów na bramkę to również idealna możliwość do zdobycia rzutów rożnych. Te również często się pojawiają. Jakby nie było to jeden najpopularniejszych stałych fragmentów gry.

Niektóre zespoły podczas właśnie takich towarzyskich meczów chcą opanować to do takiej perfekcji, by w poważnych spotkaniach zdobywać gole. Odradza się obstawiania zwycięstwa, ponieważ te mecze już nie raz pokazały, że potrafią wygrywać tu zespoły, które w rzeczywistości nie miałyby nic do powiedzenia. To samo może tyczyć się ilości żółtych czy czerwonych kartek. Tutaj nikt o nic nie gra, więc nie ma presji.

Wszystko o obstawianiu meczów znajdziesz na https://www.obstawianie.net/

PROMOCJA TYGODNIA