Legalni bukmacherzy internetowi w Polsce – lista buków

Na rynku mamy wiele firm bukmacherskich i ofert z zakładami bukmacherskimi. Niestety jeżeli chodzi o zakłady przez Internet możemy się natknąć na zwykłych oszustów, dlatego zawsze należy się upewnić co do uczciwości danej firmy. Na polskim rynku mamy jednak wiele legalnych źródeł, które Wam teraz przybliżymy.

Oto legalni bukmacherzy

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (www.lvbet.pl) – firma, która działa na rynku od września 2016 roku. W swojej ofercie ma liczne zakłady oraz wiele promocyjnych atrakcji. Dostępna jest promocja dla nowych klientów. Oferta powitalna to bonus bez depozytu : 30 PLN, darmowy zakład : 50 PLN, pakiet powitalny : 1500 PLN. Jest również kod bonusowy na start.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (www.efortuna.pl) – zaczęła swoją działalność w 1996 roku. Jest w 100% legalna firma, która zyskała na popularności poprzez sponsorowanie wielu wydarzeń sportowych oraz drużyn m.in. Legię Warszawa.Od 2012 roku Fortuna prowadzi również sprzedaż internetowa. W swojej ofercie Fortuna ma dostępne promocje dla nowych klientów oraz kod bonusowy.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (www.sts.pl) – spółka powstała 1997 roku. Firma posiada około 400 placówek na terenie całego kraju. Posiada wiele atrakcyjnych ofert oraz od roku 2013 jest sponsorem piłkarskiej drużyny Lecha Poznań, a od 2014 roku oficjalny partner reprezentacji Polski w piłce nożnej. Od 2018 roku STS jest również oficjalnym sponsorem Polskiej Ligi E-sportowej. Firma oferuje bonus powitalny. Oferta powitalna to „poniedziałkowy bonus” : 20 PLN oraz bonus od wpłaty : 500 PLN.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka na www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł na www.lvbet.pl

Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze (www.milenium.pl) – firma powstała w 2003 roku. Posiada około 260 punktów przyjmowania zakładów. W swojej ofercie posiada bonus dla nowych graczy. Od 2016 roku jest oficjalnym sponsorem piłkarskiej drużyny Zagłębia Lubin. Od 2012 roku Milenium prowadzi również internetowy sprzedaż kuponów. Spółka posiada ofertę powitalną: Extra Bonus : 30 PLN, Zakład bez ryzyka : 10 PLN, Bonus od wpłaty : 760 PLN. W ofercie znajduje się również kod bonusowy dla nowych klientów.

Najwięcej promocji (łącznie 3170 zł), znajdziesz na milenium.pl

TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (www.totolotek.pl) – dostępny na rynku od 1992 roku. Jest to jedyna w Polsce firma, która należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia firm Loteryjnych i Totalizatorów (od 2008 roku). W swojej ofercie ma Bonus dla nowych klientów. Oferta powitalna wygląda następująco – bonus bez depozytu : 20 PLN oraz bonus od wpłaty : 1000 PLN.

Ponad 1000 zł w bonusach na start! Na www.totolotek.pl 

forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (www.iforbet.pl) – spółka powstała w 2016 roku. w 2018 roku firma dostała pozwolenie również na działalność stacjonarna. ForBET aktywnie wspiera polski sport. Spółka jest sponsorem tytularnym drużyny żużlowej forBET Włókniarz Częstochowa. Jest również głównym sponsorem ŁKS Łódź oraz Śląska Wrocław. Jest partnerem wielu sekcji Legii Warszawa. Oferta powitalna to darmowy zakład : 100 PLN*, bonus od wpłaty : 1200 PLN. W ofercie jest również kod bonusowy na start.

Na www.iforbet.pl dostaniesz 3 x bonus na start (do 2000zł)...

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (www.etoto.pl) – firma działająca na polskim rynku od 2011 roku. Działalność internetową rozpoczęła w 2014 roku. Oferta powitalna to freebet mobile : 25 PN, a także bonus od wpłaty : 2100 PLN. Dostępny jest również kod bonusowy na start.

Nie 100% a 200% za wpłatę! Wejdź na etoto.pl/bonusy

Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (www.totalbet.pl) – spółka powstała w 2017 roku. Oferta powitalna wygląda następująco freebet : 25 PLN i bonus od wpłaty : 500 PLN. W ofercie nie ma bonusu na start.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie – jest to nowa firma, która działa od czerwca 2018 roku.

W Polsce działa 9 firm bukmacherskich online. Podani legalni bukmacherzy internetowi powyżej są w 100% legalne oraz zarejestrowane w odpowiednich urzędach. Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy na strony poszczególnych firm bukmacherskich.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka na www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł na www.lvbet.pl