Lista bukmacherów legalnych

Pośród wielu legalnych bukmacherów oferujących legalne zakłady bukmacherskie w Polsce istniejących w internecie i działających w Polsce tylko siedem z nich świadczy legalnie usługi dla mieszkańców Polski. Warto ich znać nim w ogóle pomyślimy o obstawianiu meczów online.

Do legalnych bukmacherów w Polsce posiadających zezwolenia Ministerstwa Finansów zalicza się:

Legalni bukmacherzy online w Polsce:

Lp. Nazwa Nr licencji Bonus  Strona www
1 FORTUNA PS4.6831.22.2017 330zł www.efortuna.pl
2 STS PS4.6831.20.2017.KLE 760zł www.sts.pl
3 SUPERBET PS4.6831.5.2019 3574zł www.superbet.pl
4 LV BET DAG11.6831.4.2022 2020zł www.lvbet.pl
5 BetFan PS4.6831.3.2018 300zł www.betfan.pl
6 PZBUK PS4.6831.26.2017 250zł www.pzbuk.pl
7 Fuksiarz PS4.6831.1.2020 500zł www.fuksiarz.pl
8 forBET PS4.6831.10.2016 3100zł www.iforbet.pl
9 ETOTO PS4.6831.2.2020 2222zł www.etoto.pl
10 Betclic PS4.6831.11.2017 200zł www.betclic.pl
11 BestBet PS4.6831.5.2018 300zł www.bestbet24.pl
12 Traf PS4.6831.3.2018 100zł www.trafonline.pl
13 BetX Polska PS4.6831.30.2017 800zł www.ebetx.pl
14 BETCRIS PS4.6831.1.2019 1400zł www.betcris.pl
15 GO BET PA11.6831.11.2021 1000zł www.goplusbet.pl
16 TOTALBET PS4.6831.15.2017 200zł www.totalbet.pl
17 FUN PROJECT Niepubliczne Brak www.funbets.pl
18 Betters PS4.6831.7.2020 Brak www.betters.pl
19 Betway Niepubliczne Brak www.betway.pl
20 Elitebet Niepubliczne Brak www.elitebet.pl

 

Należy pamiętać, że internetowy rynek bukmacherski w Polsce oferuje wiele stron polskojęzycznych w związku z czym nie każdy wie, które z nich są legalne. 100% pewność można mieć do stacjonarnych punktów zakładów bukmacherskich.

lista bukmacherów w polsce ministerstwo finansowJeśli nie jesteśmy pewni co do danej strony internetowej czy jest legalna i czy lista bukmacherów legalnych ją zawiera wystarczy wejść w stopkę bukmachera, gdzie znajdziemy informację związane z posiadaniem licencji, siedzibą firmy jak i formą prawną. Legalność danej firmy bukmacherskiej można także sprawdzić na stronie Ministerstwa Finansów.

Tam znajdują się m.in. fotokopie decyzji o udzieleniu licencji dla danego zakładu bukmacherskiego na terenie Polski. Aby dostać taką licencję i dostać się na listę bukmacherów trzeba spełnić szereg określonych prawnie warunków.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

 

Lista bukmacherów internetowych

Żeby uzyskać pozytywną decyzję w celu uzyskania licencji bukmacher musi spełnić szereg określonych warunków.

Przykładem może być, że siedziba bukmachera musi być na terenie Polski, internetowa domena musi posiadać rozszerzenie.pl dlatego jeśli rozszerzenie domeny zakończone jest .com oznacza, że dany bukmacher internetowy nie jest legalnie działający w Polsce.

Do konsekwencji prawnych gry u nielegalnych zakładów bukmacherskich należy: na podstawie uchwalonej przez rząd polski ustawie wina za udział w nielegalnych zakładach bukmacherskich zostaje przeniesiona z bukmachera na gracza. Za co graczowi grozi kara pieniężna – najniższa w formie oddania całej wygranej sumy, bądź wysokiej w postaci grzywny nawet w wysokości do 120 stawek dziennych na podstawie art. 107 §2 kodeksu karnego skarbowego, a suma ta może nawet dojść do 740 tysięcy złotych. Jednymi z nielegalnych firm bukmacherskich są obecnie w Polsce bet365 i bet at home.

W dniu 1 kwietnia 2017 roku weszła ustawa, która mówi, ze nielegalne strony bukmacherskie mają być blokowane. Jednak ustawa ta budzi dużo sporów co do konstytucyjności tych przepisów jak również zgodności co do prawa Unii Europejskiej. W związku z tym nowelizacja tej ustawy w tym kształcie można śmiało stwierdzić, że lista bukmacherów z licencją jest otwarta.

Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce

Zdecydowanie najlepszą opcją, którą coraz częściej oferują bukmacherzy oferujący legalne zakłady bukmacherskie w Polsce są promocje bukmacherskie pozwalające na wypróbowaniu oferty bez wpłacania jakiejkolwiek gotówki.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Promocje polegają najczęściej na tym, że otrzymujemy od danego bukmachera bonus pieniężny zaraz po rejestracji, którego nie możemy wypłacić od razu na swoje konto bankowe. Bukmacher bez depozytu pozwala jednak na wypłatę bonusu po kilkukrotnym jego obrocie co oznacza, że musimy najpierw wykorzystać go na grę. Pomimo wszystkich informacji i warunków zawartych w regulaminie nadal jest to doskonała promocja, która wpłynie na przekonanie wielu nowych graczy niezdecydowanych na zaczęcie swojej przygody z zakładami bukmacherskimi.

Bukmacher bez depozytu daję dostęp do całej swojej oferty bez żadnych wyjątków! Nie ma żadnych restrykcji dotyczących tego jakie zakłady możemy obstawiać a jakich nie.

Legalne zakłady bukmacherskie w PolsceSam kiedyś zaczynałem z zakładami i nie potrafiłem przekonać się do zaryzykowania własnych ciężko zarobionych pieniędzy i wtedy właśnie pojawiła się w ofertach wielu bukmacherów możliwość rozpoczęcia gry bez ryzyka. Była to dla mnie idealna okazja do przełamania swoich obaw.

Bonus wpłynął na moje konto chwilę po zarejestrowaniu się na stronie i niedługo później zacząłem cieszyć się grą, która nie różniła się niczym w porównaniu do obstawiania po wpłaceniu własnej gotówki. Większość pytań rozwiałem bardzo szybko po rozpoczęciu zabawy z bukmacherem bez depozytu. Nigdy nie sądziłem, że to będzie tak proste i intuicyjne. Ten bonus był w swoim czasie motorem napędowym, który pozwolił mi rozpocząć prawdziwą zabawę z obstawianiem zakładów sportowych!

Dodatkowo bonus może otrzymać każdy kto ukończył 18 rok życia i jest nowym użytkownikiem na danej stronie z listy bukmacherów.

Promocja „Bukmacher bez depozytu” jest zdecydowanie jedną z najlepszych wprowadzonych przez bukmacherów działających w internecie oferujących legalne zakłady bukmacherskie w Polsce i chociaż wymaga się od nas spełnienia paru dodatkowych opcji dotyczących wypłaty bonusu na nasze własne konto bankowe nadal spełnia swoje zadanie w pełnym wymiarze, a wszystkie zasady w regulaminie są przedstawione bardzo jasno i przejrzyście. Każdy z wymogów nie jest trudny do spełnienia, a zwyczajnie potrzebny do normalnego funkcjonowania promocji, która ma na względzie w szczególności pozwolenie nowym graczom na kontakt z nowym produktem bez ryzyka utraty środków pieniężnych.

Zdecydowanie jestem zwolennikiem tego typu działań ze strony bukmacherów sportowych oferujących legalne zakłady bukmacherskie online i polecam wypróbowanie każdemu kto jeszcze nie przekonał się do zakładów sportowych!

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce

Współcześnie dzięki coraz większemu zainteresowaniu bukmacherką, a także zaostrzeniu w 2017 roku Ustawy Hazardowej w Polsce mamy coraz większą liczbę bukmacherów, którzy otrzymali licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów.

Wszyscy ci, którzy takiego zezwolenia nie mają, są traktowani na naszym rynku jako nielegalni i obstawianie tam spotkań jest po prostu karalne. Wracając jednak do tych, którzy działają zgodnie z prawem – na dzisiejszym rynku jest już ponad 15 legalnych bukmacherów. Dzięki takiej konkurencji, każda z firm organizujących zakłady musi starać się o potencjalnych klientów, a co za tym idzie ich oferty są coraz lepsze dla graczy.

W poniższym artykule przedstawimy TOP 5 legalnych zakładów bukmacherskich, które naszym zdaniem mają najlepszą ofertę pod względem kursów, bonusów, oraz przystępności strony i aplikacji.

Na początek miejsce 5, a na nim – Forbet

Bukmacher, który istnieje od 2016 roku i właśnie wtedy zaistniał na liście bukmacherów Ministerstwa Finansów ze statusem legalnego bukmachera. Jeśli chodzi o ofertę, to Forbet ma ją naprawdę rozbudowaną. Każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ możemy obstawić – poza najpopularniejszymi sportami – takie dyscypliny jak szachy, tenis stołowy, unihokej, czy darts.

Jak widać, do wyboru, do koloru. Jeśli chodzi o bonusy, czy to na start, czy dla stałych graczy, to Forbet stoi również na wysokim poziomie. Na graczy zaczynających przygodę z tym bukmacherem czeka aż 2000 złotych od trzech pierwszych wpłat. Warunki obrotu są dość łatwe do spełnienia.

By spieniężyć bonus powitalny trzeba dokonać czterokrotnego obrotu zawierając kupony spełniające następujące warunki:
– Kupon singiel z kursem min. 2.0
– Kupon AKO z kursem ogólnym min. 2.0 oraz kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.3

Poza tym dla każdego stałego gracza, który danego dnia obchodzi urodziny Forbet przelewa na konto bonusowe freebet w wysokości 20 złotych. Symboliczny prezent, który możemy zamienić na realną kasę!

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
1050zł bez ryzyka + 2000zł za wpłatę + 30 dni bez podatku

 

Miejsce 4, a na nim – LVbet

Kolejne miejsce jako firma prowadząca legalne zakłady bukmacherskie przypadło bukmacherowi LVbet. Następna marka, która powstała w 2016 roku i już wiemy, że owe zestawienie nie mogłoby bez nich istnieć. Warto zaznaczyć, że twarzą LVbet jest Jakub Błaszczykowski, co pokazuje jaki potencjał ma ten bukmacher. Przechodząc jednak do ich oferty – można obstawić chociażby baseball, MMA, czy Formułę 1.

Ciekawie wygląda również oferta pozasportowa – każdy, kto zna się na filmach, może chociażby skorzystać z zakładki „Oscary” i wytypować kto i za co otrzyma w tym roku statuetkę. Jeśli chodzi o promocję, to „Mistrzowski Pakiet Powitalny” to początkowy i flagowy bonus na start.

Każdy z zarejestrowanych może otrzymać nawet 1500 złotych od dwóch pierwszych depozytów. Aby móc go wypłacić wystarczy postawić zakład KOMBI, z kursem całego zdarzenia minimum 2.5, na trzy pozycje, których kursy pojedyncze wynoszą co najmniej kurs 1.25. Kolejną ciekawą i odróżniającą ich od innych bukmacherów ofertą jest freebet w wysokości 50 złotych dla kibiców piłkarskich.

Wystarczy posiadać karnet na spotkania Wisły Płock, Wisły Kraków, Arki Gdynia, Widzewa Łódź, Stali Mielec oraz Zagłębia Sosnowiec, wysłać zdjęcie naszego karnetu i 50 złotych trafia na nasze konto bonusowe!

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

 

Najniższy stopień podium dla Superbet

Trzecie miejsce i podium na liście bukmacherów TOP 5otwiera Superbet, czyli stary-nowy bukmacher, który otrzymał status prowadzących legalne zakłady bukmacherskie dopiero w 2019 roku. Stary-nowy, ponieważ Superbet jest już szeroko znanym bukmacherem na rynku, ponieważ przed Ustawą Hazardową z 2017 roku był jednym z popularniejszych bukmacherów internetowych w naszym kraju.

Dzisiaj Superbet wyróżnia się przede wszystkim najwyższym cashbackiem na polskim rynku, bo aż do 500 złotych w zakładzie bez ryzyka. Oznacza to, że jeśli postawimy kupon i będzie on przegrany, to dokładnie tyle samo (z odjęciem podatku) ile postawiliśmy, otrzymamy w formie bonusu na start.

Poza tym bonusy dla stałych graczy, czyli gwarancja najwyższego kursu na dane zdarzenie na rynku oraz „multi+”, czyli coś dla lubiących postawić taśmę. Im więcej meczów na kuponie, tym wyższy procent dodatkowy otrzymujemy do kuponu. Przy minimum 13 zdarzeniach otrzymamy aż 50% więcej do wygranej!

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

 

Prawie zwycięzca, czyli STS na drugim miejscu

Tuż za zwycięzcą na naszej liście legalnych bukmacherów uplasował się najpopularniejszy bukmacher w kraju, czyli STS. Posiada on jedną z bardziej kompleksowych ofert na rynku – możemy tam znaleźć prawie każdą dyscyplinę sportową. Poza tym chyba najlepiej rozwinięty dział e-sportu i betgames, czyli coś dla nowoczesnych graczy.

Na start każdy z graczy może otrzymać freebet w wysokości 25 złotych oraz do 1200 złotych od pierwszego depozytu. Wymogi jakie trzeba spełnić to trzykrotny obrót, oraz minimalny kurs 1.91. To wszystko sprawia, że STS jest jednym z lepszy graczy na rynku, który oczywiście ma zezwolenie na organizowanie legalnych zakładów bukmacherskich.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Zwycięzcą okazała się Fortuna!

Listę bukmacherów z TOP 5 kończy Fortuna, która według nas ma na ten moment najlepszą ofertę wśród firm prowadzących legalne zakłady bukmacherskie. Oferta kompleksowa, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, bez wyjątków. Poza tym Strefa Typera, w której możemy zasięgnąć poszerzonych statystyk i propozycji kuponów, które są konstruowane przez wybitnych praktyków.

Do tego dochodzi system punktowy – na start otrzymujemy 2800 punktów gracza, które odpowiadają 20 złotym freebetu. Tutaj wymóg obrotu, aby móc go wypłacić jest najniższy na rynku – jednokrotność, bez wymogu kursowego. Poza tym otrzymujemy owe punkty za wygrane kupony, a później możemy je znowu wymieniać na zakłady bukmacherskie na www.efortuna.pl.

PROMOCJA TYGODNIA