Moje typy na Sporting – Atalanta

Kto awansuje do ćwierćfinału Ligi Europy? Przegląd meczów 1/8 finału ligi europy.

Sporting vs. Atalanta: Kto Wyjdzie Zwycięsko?

Po emocjonujących fazach grupowych Ligi Europy nadszedł czas na kolejne starcia – mecze 1/8 finału. Jeden z nich, Sporting kontra Atalanta, zapowiada się niezwykle interesująco.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Historia Powtórzy Się?

Dla kibiców Rakowa Częstochowa to deja vu. W fazie grupowej ich drużyna mierzyła się zarówno z Sportingiem, jak i Atalantą. Teraz los po raz kolejny rzuca ich w połączenie z tymi samymi przeciwnikami. Czy będzie to kolejna runda niezapomnianych zmagań?

Atalanta – Faworyt Czy Nie?

Atalanta, świetnie radząca sobie w fazie grupowej, wydaje się być faworytem tego starcia (tak też prognozują bukmacherzy jak STS czy Fortuna). Ich dotychczasowa forma budzi szacunek i obawy u przeciwników. Czy zdołają pokonać Sporting i zapewnić sobie miejsce w kolejnej fazie rozgrywek?

Typy na Mecz Sporting – Atalanta

Przewaga wydaje się być po stronie Atalanty, co potwierdzają również kursy bukmacherskie. Awans drużyny z Bergamo oceniany jest na 1.75. Czy potwierdzą swoją dominację na boisku?

Moje typy na Sporting - Atalanta 2 2024

Podsumowanie Sporting – Atalanta

Mecz Sporting – Atalanta to jedno z najbardziej oczekiwanych starć 1/8 finału Ligi Europy. Choć historia może się powtarzać, nie brakuje niespodzianek. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? Odpowiedź poznamy już niedługo. Choć ja stawiam na Atalantę Bergamo.

Wszystkie Typy na Ligę Europy

PROMOCJA TYGODNIA