Mundial, bukmacherzy, promocje

Bukmacherzy przygotowują już promocje na Mundial 2022 w katarze. Dziś sprawdzamy Superbet!

Superbet rozbija bank przed Mundialem w Katarze! Ustrzel Toyotę Suprę i jedną z ponad 100 000 nagród!
Bukmacher Superbet z hukiem uruchomił następną akcję, z której fani zakładów bukmacherskich zdołają wyjść szczęśliwsi.

W promocji SUPER STRZAŁ NA MUNDIAL wygrać można super furę, a także wyjazdy do Kataru, słuchawki, głośniki, smartwatche, smartfony oraz niewątpliwie freebety o niebagatelnej sumie 1 000 000 PLN! Kupony loterii można zbierać do 18 grudnia, a szanse na zatriumfować są codziennie.

Superbet dopiero co ukończył akcję „SUPER 11” rozdając szczęśliwcom 11 zestawów wyjazdowych do Kataru. Firma pragnie opanować rynek zakładów bukmacherskich w Polsce i nie zatrzymuje się, a nawet przyspiesza w pięknym i brutalnym dla konkurencji stylu.

SUPER STRZAŁ to promocja bukmacherska w jakiej regularnie stajesz przed szansą na super nagrody, a dowolny los toż także szansa na odjazd z piskiem opon sprzed siedziby Superbet. Odjazd w nowej, czerwonej (czyli ekspresowy! ;)) Toyocie Suprze w wersji GR. Tak aby posiadać szansę na opanowanie machiny, jaka 100km/h osiąga w 5.2 sekundy wystarczy … postawić zakład za unikatowe 10 PLN.

Mundial, bukmacherzy, promocje 6 2023

 

Co można wygrać w promocji SUPER STRZAŁ NA MUNDIAL

• 10 Apple iPhone 13
• 20 kart podarunkowych do Media Expert o wartości 2000PLN
• 50 smartwatchy Garmin
• 110 głośników JBL
• 300 słuchawek bezprzewodowych Xiaomi Redmi Buds
• 100 000 freebetów 10PLN
• 4 pakiety wyjazdowe do Kataru
• 1 Toyota GR Supra

Jak wziąć udział w promocji SUPER STRZAŁ ?

To proste niczym strzał z rzutu karnego. Pogrywając zakłady bukmacherskie w apki bądź na stronie wirtualnej można pozyskać regularnie aż 3 strzały, które każdy uczestnik loterii odda na bramkę strzeżoną przez Jerzego Dudka!

Toż właśnie w formie animacji „Dudek Dance” poznajemy rozstrzygnięcie dla danego losu. Do loterii wystarczy się zapisać przez aprobatę statutu w zakładce na stronie względnie w apki Superbet.

W przypadku zakładów online własny los zdobędziesz za wydane 10PLN na zakłady. Kalkuluje się kupon postawiony za minimalnie ową stopę, ale także kilka zakładów za całkowitą kwotę 10PLN, które zostaną ustawione danego dnia. Możesz zatem zaryzykować dwa kupony po 5PLN dowolny, lub trzy kuponiki po 4PLN dowolny.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
3500 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

• W przypadku ustanowienie zakładów za sumę od 10,00PLN do 49,99PLN oddajesz 1 strzał;
• Gdy na Twoim rachunku obstawiający zaryzykować zostaną wiadomego dnia zakłady na wielkość od 50,00PLN do 99,99PLN masz 2 szanse;
• Zakłady równe oraz przewyższające 100PLN toż maksymalne 3 próby pokonania Jurka Dudka.

Trzeba pomnieć, że odpowiednią liczbę strzałów zyskasz kolejny dnia po spełnieniu rzeczonych zasady.
W którymkolwiek tygodniu można pozyskać także 2 pozaplanowe strzały. Pierwszy dzięki ustanowienie zakładu za minimum 10PLN w apki mobilnej także drugi za udział w darmowej grze Super Game Jackpot. Strzały zdołasz zbierać przez cały okres trwania loterii, a wykorzystywać na bieżąco bądź kumulować wiele prób. Taktyka zależy tylko od Ciebie. Losy zbierać można do 18 grudnia, a wykorzystać należy do 22 grudnia 2022 r.

Kiedy losowane są nagrody w promocji?

• Potocznie zatriumfować można freebety 10PLN i nagrody rzeczowe w postaci elektroniki użytkownej. To szansa na natychmiastowe zwyciężone za dowolnym wspólnie, gdy oddasz swój strzał!
• Losowanie miesięczne odbędzie się 19 października 2022 roku. Dowolny Twój zainkasować do tegoż okresu los za rozliczone zakłady weźmie udział w losowaniu 4 pakietów wyjazdowych do Kataru.
• 22 grudnia wszelakie losy będą mieć szanse na wylosowanie Toyoty GR Supra!

Super Strzał na Mundial owo dodatkowy, ale nie ostatni składnik naszej ofensywy przed najważniejszą, piłkarską imprezą tego roku. Znów ruszamy z akcją w jakiej do zatriumfować są fantastyczne gratyfikacje. Ich wartość robi wrażenie, lecz nie to jest najważniejsze. Zakłady z Superbet mają być komfortowe, cieszyć typujących, dostarczać alternatywnych jakości rozrywki i jeszcze niemało emocji.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

Idziemy jeszcze i do nagród dodajemy oryginalne rozwiązania w postaci animacji strzału. Wdraża to składnik gamifikacji budującej zaangażowanie, co jest coraz powszechniejszym trendem w zakładach sportowych na świecie. Podobny transfer niesie nasza najnowsza kampania mediowa „GO SUPER”, w jakiej opowiadamy jak skutkować, tak aby zwykła codzienność stabilna się świetna!” – mówi Adam Lamentowicz, Szef Superbet Polska.

Sama loteria toż wystarczający argument, by korzystać z propozycje Superbet, lecz nie jedyna. Bukmacher może pochwalić się najlepszą na sektorze aplikacją mobilną, gratisowymi grami, akcjami promocyjnym, własną społecznością Super Social z udziałem znawców i influencerów także istotnie dużą dostępnością zakładów.

To wszystko przystępne jest razem z zupełnie nowym bonusem powitalnym w którego skład wchodzi CASHBACK aż do 3500PLN, dodatek od pierwotnej depozyt do 200PLN razem z szczególna bonusem 34PLN także bonus za pobranie super aplikacji na 20PLN. Razem aż 3754PLN, jednakże wrażenie robią nie tylko wielkości, ale także przyjazne szczegóły.

Dwukrotny obrót z kursem minimalnym kuponu 1.8 w rządu 10 dni owo gratka choćby dla nader wymagających. Superbet jest super oraz zdołasz się o owym przekonać wykorzystując z rejestracji z kodem X lub przez bezpośredni odsyłacz do rejestracji w Superbet.

Szczegóły udziału w loterii dla typerów online i konsumentów punktów stacjonarnych Superbet zlokalizować można w kodeksie loterii SUPER STRZAŁ NA MUNDIAL w Katarze 2022.

Mundial, bukmacherzy, promocje 6 2023