Najlepsi bukmacherzy internetowi

Choć punkty stacjonarne bukmacherów cieszą się niezmiennie sporym powodzeniem wśród grających to coraz większą popularnością, głównie za sprawą nowych firm, cieszą się zakłady internetowe. Najlepsi bukmacherzy internetowi, oferują swoim graczom przede wszystkim możliwość gry 24/ h co przyciąga szczególnie tych typerów, których interesuje obstawianie live spotkań, które rozpoczynają się na długo po zamknięciu lokali przyjmowania zakładów.

Najlepsi bukmacherzy internetowi to przede wszystkim uznane firmy jak STS, Fortuna, Betfan czy Totolotek. Jednak również wśród nowych podmiotów można znaleźć bukmacherów zdecydowanie wyróżniających się na tle konkurencji. Zwrócić szczególną uwagę należy na pewno na LVBET, Betclic, Etoto czy PZbuk.

Co wyróżnia dobrych innych bukmacherów od pozostałych…

Przede wszystkim jakość strony, jej wersji mobilnej oraz aplikacji na telefony. Niemniej ważne są, oferta zakładów, przejrzysty system wpłat i wypłat, bezpieczeństwo naszych środków oraz dostępne promocje. Biorąc pod uwagę przytoczone czynniki, można pokusić się o stworzenie rankingu.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
Darmowy zakład - pzbuk.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Należy pamiętać, że firmy bukmacherskie, jak każde inne, konkurują ze sobą w walce o klienta, śledzą nawzajem swoje ruchy. Dlatego bukmacher, który jeszcze w ubiegłym miesiącu był w ogonie stawki, dziś, dzięki swoim działaniom może gonić czołówkę.

 

Najlepsi bukmacherzy internetowi to tacy gdzie:

  • Otrzymamy szeroką ofertę zakładów
  • Możliwe jest obstawianie na żywo wsparte możliwością oglądani meczu.
  • Oferta bonusowa jest na wysokim poziomie z uwzględnieniem jej przejrzystości.
  • Bukmacher na bieżąco aktualizuje promocje tak , aby były one dostępne także dla graczy już zarejestrowanych.
  • Mamy możliwość szybkich i bezpiecznych wpłat i wypłat.
  • Strona mobilna oraz aplikacja na telefon oferuje szeroką ofertę, ze wszystkimi udogodnieniami związanymi z grą na urządzeniach mobilnych.

Warto nadmienić, że niektórzy bukmacherzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów, do przyjmowania zakładów wyłącznie przez internet (m.in. Betfan, Betclic) stąd też ich oferta powinna być na szczególnie wysokim poziomie, gdyż nie funkcjonują na rynku punków naziemnych.

Przewagę mają Fortuna, Totolotek, czy STS, którzy przyjmują zakłady zarówno w sieci, jak i w lokalach. Najlepsi bukmacherzy internetowi w uwzględnieniu wszystkich czynników to:

Betfan

Mimo że to jeden z najkrócej działających w kraju bukmacherów (od 2018) zdołał w tym krótkim czasie sporo namieszać w zakładach przez internet. Przede wszystkim, przy spełnieniu odpowiednich warunków, umożliwia grę bez podatku, co bezpośrednio przekłada się na wyższe wygrane.

Potężna oferta bonusowa dodatkowo zachęca do skorzystania z usług Betfan. Promocje takie jak „Siano wraca”, czyli zakład bez ryzyka do 100 złotych. „Pakiet Pudziana” to bonus, którego twarzą jest znany strongman. Po jego wykorzystaniu bukmacher powiększa naszą wygraną aż 10 razy.
Szeroka oferta zakładów, fajnie działająca aplikacja mobilna, przejrzysta strona internetowa to kolejne plusy Betfan.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

Patrząc na prężny rozwój tej firmy, należy spodziewać się, że w niedługim czasie może wyrosnąć na prawdziwego lidera, przynajmniej w niektórych obszarach gry online.

STS

Posiadający prawie 50-procentowy udział w całym rynku zakładów, tego bukmachera czyni go jednym z poważniejszych graczy również na rynku zakładów internetowych. Od wielu lat STS jest liderem, jeżeli chodzi o wprowadzanie innowacji.

Nie tak dawno wprowadził jako pierwszy możliwość obstawiania komputerowo symulowanych gier karcianych. Innowacyjność i wyjście naprzeciw potrzebom klienta poprzez stały rozwój serwisu, tym właśnie charakteryzują się najlepsi bukmacherzy internetowi.

Ofertę online STS– u uzupełniają zakłady wirtualnych sportów oraz esportu. Świetna strona internetowa i jedna z najlepiej działających aplikacji mobilnych również zasługują na wyróżnienie. Firma powoli również wychodzi poza granice kraju, próbując podbić rynki innych europejskich państw.

Ciekawa oferta bonusowa, uznana marka oraz stały dostęp do konsultantów online to kolejne plusy. STS bez wątpienia musi znaleźć się na „pudle” każdego rankingu, w którym pod uwagę brani są najlepsi bukmacherzy internetowi.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Fortuna

Główny konkurent STS, najdłużej działający w Polsce bukmacher, w latach dziewięćdziesiątych funkcjonujący pod nazwą Profesjonał. W 2011 jako pierwsza z krajowych firm weszła na rynek zakładów online, uruchamiając serwis internetowy. Od tego czasu stale się rozwija.

Aplikacja mobilna na piątkę z plusem działa bez zarzutu. Szeroka oferta zakładów, świetne warunki obrotu niemałym bonusem stawia Fortunę na czele konkurencji w tym zakresie. Najlepsi bukmacherzy internetowi mogą pozazdrościć Fortunie zarówno liczby klientów, jak i serwisu internetowego, w którym na szczególną uwagę zasługuje zakładka poświęcona grze „live”.

Spory wybór zdarzeń możliwość oglądania interesujących pojedynków to tylko nieliczne z wielu plusów. Jeżeli szukamy dobrego buka zapewniającego rozrywkę na wysokim poziomie, śmiało możemy polecić Fortunę.

Najlepsi bukmacherzy internetowi 1 2021

Obok wymienionych najlepsi bukmacherzy internetowi, a przynajmniej firmy, które mogą do tego miana aspirować to na pewno: Betclic, Totolotek, LVBET, ETOTO oraz PZBUK.