O co chodzi z darmowym zakładem Foruny

Co to jest darmowy zakład u buka internetowego wie chyba każdy typujący pojedynki.
W Fortunie na przykład… Przyszli typujący mecze uzyskają opcję rozgrywki bez ryzyka jakkolwiek w nieco innej postaci niźli to miało miejsce w minionym roku.
Dziś będą to 3 zakłady bez ryzyka przegranej: początkowy do 100 zł, dalszy do 200 zł i 300 zł. Ogółem tym samym wciąż będzie to 600 zł na początek przy rejestracji konta gracza.

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

600 zł darmowy zakład – opinie

Pod spodem macie charakterystykę jak działa oferta przy zakładaniu konta Fortuny:

W przypadku rejestracji, użytkownik dostaje główny zakład bez ryzyka, do 100 zł. W trakcie 3 dni od rejestracji, Typujący powinien zaryzykować pierwotny zakład, by ten zaliczał się jako „Bez ryzyka”. Wyznaczony zakład, powinien się rozstrzygnąć w czasie 7 dni. Nagroda lub refundacja (stawka + podatek) w postaci pieniędzy.

Po 3 dniach od zarejestrowania konta, gracz pozyskuje drugi aktywny już zakład Bez ryzyka, z tymże do 200 pln. By z niego skorzystać, musi typujący na przestrzeni 3 dni od zainkasowania postawić zakład.
Pierwszy obstawiony zakład po 3 dniach od rejestracji będzie przedstawianym bez ryzyka. Jednakowo i tutaj mamy 7 dni na wynik. Sukces bądź refundacja (stawka + podatek) w formie kasy.

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Po 6 dniach od rejestracji na www.efortuna.pl, gracz dostaję trzeci działający już zakład Bez ryzyka, tym razem do 300 pln. By go zagospodarować, dowolny klient podczas 3 dni (od dostania postawić zakład. Pierwotny zaryzykowany zakład po 6 dniach od otworzenia konta gracza będzie owym Bez ryzyka – ostatnim z puli po rejestracji. Jednakowo i tutaj mamy 7 dni na realizację. Sukces lub zwrot (stawka postawiona + taksa).

Na dodatek stosując kod bonusowy ’VIPKOD’ na www.efortuna.pl uzyskasz przy rejestrowaniu konta gracza 20 złotych za całą rejestrację.

O co chodzi z darmowym zakładem Foruny 2 2023