Obstawianie meczy CS GO

Obstawianie meczy CS GO czy to piłkarskich może być odpowiednim sposobem na dodatkowy przychód pod warunkiem że posiadamy wiedzę co obstawiać i jakim sposobem grać. Jest sporo technik na to, jakim sposobem wygrać obstawiając mecze, aby swój domowy budżet podreperować.

Do obstawianie meczów CS:GO polecamy bukmachera LVBET (Bonus do 1500 zł na start).

Bez wątpienia nie ma techniki, która da 100% szanse na wygrane, ponieważ wtedy ktokolwiek by to przeczytał zdołałby wygrywać na typowaniu meczów non stop i prędzej czy później bukmacher założył by mu limit na konto do obstawiania meczów.

Istnieją jednak zasady, w jaki sposób oraz co typować u bukmacherów, żeby nasze szanse były większe.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Na początek info – obstawiając u bukmachera STS.pl czy Fortuna.pl w punktach tracimy 12% – na podatek. Wobec 100 złotowej wygranej, zabrane będzie 12 złotych, o które obniży się nasza wygrana. (choć Fortuna czy Totolotek mają promocję obstawianie bez podatku ale to tylko czasowa akcja promocyjna tych bukmacherów)

 

Co obstawiać i gdzie?

Możemy wybrać tryumf gospodarza, czyli „1”, remis, inaczej „X” lub zwycięstwo przyjezdnych, czyli „2”. Przy zastosowaniu tej podstawowej metody zwiększamy prawdopodobieństwo naszej wygranej.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Ciekawym sposobem na to, jak wygrywać obstawiając mecze CS GO czy piłkarskie na zakładach bukmacherskich jest tzw. progresja.

Na czym bazuje progresja? Polega ona na tym, że wybieramy jedną ekipę, jaką co mecz z jej udziałem obstawiamy za każdym razem gdy przegramy w kolejnym podwajamy stawkę.

Co typować progresją?

Remis, mnożąc naszą stawkę dwa razy po każdorazowym niepowodzeniu. Obstawiamy konfrontacje wytypowanej przez nas drużyny sportowej lub CS GO, stawiając na zwycięstwo oraz remis. Najczęściej kursy tych zakładów, to 2 zł oraz więcej na zwycięstwo, natomiast 3 złote lub więcej na remis. 1 kupon typujemy na zwycięstwo, dwa kupony na remis.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Jak zarobić na zakładach bukmacherskich na tak oznaczanego pewniaka?

Jeśli jesteśmy pewni, iż wyłoniona przez nas ekipa zwycięży, ponieważ jest bezsprzecznym faworytem meczu, możemy postawić większą sumę pieniędzy, określając właśnie jak wiele padnie bramek lub jaką różnicą w punktach nasza drużyna wygra.

Na przykład gdy obserwujemy, że wytypowanej ekipie nie udało się to od bardzo dawna (wygrać), że na własnym terenie nie wpadła ani jedna bramka dla gospodarzy, możemy postawić na takiego pewniaka.

 

Wskazówki dla obstawiających mecze CS GO da się porównać do rad dla osób, które grają na giełdzie.

Najistotniejszą rzeczą, gdy chcemy rozpocząć przygodę z obstawianiem przez internet i nie zrazić się do tej formy gry, jest baczna obserwacja oraz zaznajomienie się szczegółowo z tym, co proponowane jest w zakładach bukmacherskich online.
W pierwszej części gry zaczynamy od małych kwot – tak aby poznać się z systemem, a kiedy wyrobimy już swoją technikę, stopniowo możemy nasze stawki zwiększać.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI