Obstawianie meczy za darmo w Fortunie

Ocena bukmachera
 • 8/10
  Zakłady bukmacherskie - 8/10
 • 8.5/10
  Promocje bukmacherskie - 8.5/10
 • 9/10
  Zakłady przez telefon - 9/10
 • 9/10
  Zakłady na żywo - 9/10
 • 8/10
  Pomoc bukmachera - 8/10
 • 8.5/10
  Nasza ocena - 8.5/10
8.5/10

Fortuna to jeden z najlepszych bukmacherów w Polsce oferujący obstawianie meczy za darmo oraz darmowe zakłady bukmacherskie, obstawianie meczy bez podatku (w promocji) oraz transmisje z meczów online na żywo.

Być może w ocenie niektórych graczy nie mieści się on na pierwszym miejscu, ale z pewnością znajduje się na podium. Jako gracze zważamy uwagę na szeroką ofertę, którą niewątpliwie tutaj znajdziemy. Jednakże równie ważne są kwestie bezpieczeństwa.

Największy bukmacher w Polsce?

Niezależnie od tego ile wpłacamy tutaj pieniędzy chcemy być pewni, że są one tutaj bezpieczne. W Fortunie możemy być o to pewni. Bukmacher ten należy do jednej z największych grup, które zajmuje się zakładami wzajemnymi na terenie Europy Środkowej i Wschodniej.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Interesując się dodatkowo Giełdą Papierów Wartościowych zauważymy, że tam także figuruje eFortuna.pl.

Z ciekawostek warto również podać fakt, że jako pierwsi w naszym kraju oferowali zakłady online i na żywo. To z pewnością sprawiło, że gracze wybierali właśnie Fortunę. Jednakże nikt nie chce żyć przeszłością. Szczególnie w świecie bukmacherki. Tutaj liczą się tylko zyski.

Fortuna jak przystało na legalnego bukmachera oferuje nam możliwość zawierania zakładów bukmacherskich w punktach stacjonarnych, na swojej stronie internetowej i poprzez aplikacje mobilną. Dzięki temu praktycznie zawsze mamy możliwość obstawiania online.

Najwięcej uwagi zasługuje oczywiście strona internetowa, na której jest największy ruch. Jest ona niezwykle przejrzysta.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Promocje w Fortunie

Dla nowych graczy przewidziany jest bonus na start – darmowy zakład bukmacherski – przegrasz oddają kasę. Obecnie możemy liczyć na zakład bez ryzyka 210 złotych, a także do 2000 złotych od pierwszego wkładu.

Do tego obstawianie meczy za darmo – bo dają 20 zł w punktach na grę za darmo za samą rejestrację u nich konta bukmacherskiego.

Warto również dodać, że na samym starcie otrzymujemy także punkty o równowartości 20 złotych – przed wykonaniem depozytu. Bonus powitalny  jest jednym z najlepszych na rynku, choć konkurencja czasami oferuje nam lepsze warunki. Fortuna jednak doskonale wie, że w zamian za to mamy szeroką ofertę.

Praktycznie żaden legalny bukmacher nie oferuje nam takiej oferty bukmacherskiej. Typować możemy piłkę nożna, koszykówkę, hokej na lodzie, ale również e-sport, baseball czy rugby i wiele innych. Zaletą jest także oferta LIVE.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Inni legalni bukmacherzy…

Konkurencja zostaje tutaj nadal w tyle, choć widać, że powoli zaczyna się to zmieniać. A jak z kursami? Biorąc tutaj dosłownie wszystkie aspekty pod uwagę w Fortunie nie wygląda to najgorzej. Co prawda bukmacher nie oferuje nam żadnych ciekawych promocji, dzięki którym moglibyśmy obejść podatek. Porównując jednak go z konkurencją i grając przez dłuższy okres czasu gracze absolutnie wybierają Fortunę.

A co z obsługą klienta?

Na to również zważają uwagę gracze. Niestety ocena nie jest tu wygórowana. Kiedy pojawiają się problemy techniczne na stronie ciężko jest się skontaktować z pracownikiem Fortuny. Do dyspozycji mamy pomoc online. Jednak podczas owych problemów nawet po godzinie czasu nie otrzymujemy odpowiedzi. Jeśli już ją uzyskamy to niekiedy nie jest ona do końca rzetelna. A co z płatnościami?

Tutaj jak na jednego z najpopularniejszych legalnych bukmacherów jest dosyć ubogo. Nie mamy do dyspozycji takich platform płatniczych jak chociażby: Przelewy24, nie wspominając już o PayU czy Skrill. Bezwzględnie Fortuna to najpopularniejszy legalny bukmacher w Polsce.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Musi jednak uważać na konkurencję, ponieważ w takim tempie już w kolejnych latach może plasować się poza podium – mimo że oferuje non stop obstawianie meczy za darmo dla nowych graczy dając im 20 zł w punktach na obstawianie.

 

EKSPERT+ w Fortunie

Legalny bukmacher on-line Fortuna wzmaga jesienną ofensywę produktową i co chwila rozszerza ofertę dla klientów mecze przez internet.

Parę dni po powiększeniu zakresu wygranej na jednym kuponiku do 601 000 ZŁ – inkorporuje kolejne ulepszenie – EKSPERT+.

Ta atrakcja pozwoli Typującym na podniesienie osobistej wygranej – nawet do 33% oraz na uzyskanie dodatku – chociażby do pięć 000 ZŁ.

Za to produkt EKSPERT+ to typ zakładu wzajemnego 1×2, w jakim Użytkownik może obstawić od ośmiu do chociażby 20 wydarzeń sportowych, w głównej mierze dotyczących spotkań futbolowej Ekstraklasy, 1. Ligi, a ale też kolejnych rozgrywek kontynentalnych.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Jeżeli chodzi o precyzyjną liczbę wariantów na kuponie może on zyskać dodatek do prawdopodobnej triumfu:

– 8 i 9 zdarzeń na kuponie – dodatek kursowy 1.11 (w praktyce – +11% do wygranej),
– 10 i 11 zdarzeń na kuponie – dodatek kursowy 1.22 (+22% do triumfu),
– min. 12 zdarzeń na kuponie – dodatek kursowy 1.33 (+33% do zwycięstwa.

Nadto, jeżeli graczowi uda się zakreślić dobrze wszelkie zdarzenia, bez względu na ich liczby na kuponie, to do jego nagrody sumuje się dodatek pięć tysięcy ZŁ (do rozdziału między wszelakich obstawiających jacy trafią poszczególnego EKSPERTA+.

Produkt EKSPERT+ to druga z czterech nowości udostępnionych poprzez Fortunę w toku listopadowej operacji „Produkt+”. W ostatnim tygodniu raportowaliśmy o powiększeniu limitu wygranej na 1 kwicie – do 601 000 ZŁ, co jest teraz najwyższą możliwą wygraną w Kraju proponowaną poprzez legalnego bukmachera.

Poza tym mamy dla Ciebie niezwykłe wiadomości oprócz tej że Fortuna oferuje obstawianie meczy za darmo, ponieważ w nadchodzącym tygodniu przedłożona zostanie kolejna nowość na stronie www.fortuna.pl, przedstawiona z myślą o Typujących tegoż bukmachera internetowego.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka