Obstawianie tenisa

Tenis w zakładach bukmacherskich u bukmacherów jest niezwykle popularny i co za tym idzie warto go obstawiać. Można powiedzieć, że zaraz po piłce nożnej jest jedną z najczęściej obstawianych dyscyplin sportowych. Właściwie przez cały rok możemy obstawiać mecze tenisowe. Już od stycznia zaczynają się wielkie imprezy, a wśród nich jest Australian Open. Poza tak wielkimi wydarzeniami mamy możliwość obstawiania niższych rangą spotkań.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

I tu już zaczyna się cała zabawa. Jeśli specjalizujemy się tylko i wyłącznie w tenisie warto dokładnie przejrzeć oferty bukmachera zanim się tam zarejestrujemy. Często bywa tak, że niestety jest ona bardzo okrojona. Będziemy mogli obstawiać głównie typy przedmeczowe i to tylko na większym imprezach. A jak wiadomo doświadczeni gracze preferują także grę na żywo.

 

Obstawiaj głównie tenis na żywo!

To właśnie wtedy mają szansę na jeszcze większe zarobki. Owszem, każdy bukmacher ma w swojej ofercie tenis, ale nie zawsze ta oferta może nas interesować stąd warto ją przejrzeć dokładnie. W związku z tym, że jest tak dużo znawców tenisa spokojnie znajdziemy w sieci typy na tenis.

Jeśli sami nie mamy żadnego pojęcia o tym sporcie i jego zawodnikach poczekajmy aż przejdzie pierwsza kolejka. Wtedy doświadczeni gracze zdobędą więcej cennych informacji i ich typy będą miały większe szanse na wejście. Ogólnie preferuje się grę na zakładach na żywo. Głównie ze względu na to, że co jakiś czas słyszymy o ustawianych meczach i zawodnikach, którzy biorą w tym udział.

To powoduje, że najlepiej zainwestować w czas na oglądanie meczu na żywo i sprawdzanie jak podchodzą do niego sportowcy.

Obstawianie tenisa 2 2023

Co do rodzajów obstawiania zakładów na tenisa to nie mamy tu zbyt dużej oferty. Najczęściej obstawia się oczywiście wygraną danego zawodnika.

Zaraz po tym typujemy ilość setów, gemów czy dokładny wynik. Niektórzy bukmacherzy online oferują nam także możliwość postawienia na ilość asów. Na takich zakładach możemy również sporo zarobić. Jednak tutaj musimy już dokładnie znać gracze i jego styl gry.

 

Podsumowanie

Podsumowując, tenis to niezwykle popularny sport w świecie bukmacherskim. Typy tenisowe znajdziemy z łatwością w sieci. W Internecie są typerzy, którzy bardzo dokładnie opisują swoje spostrzeżenia, dzięki czemu możemy zyskać sporo pieniędzy. Najlepiej jest jednak samemu zdobywać doświadczenie w tej dyscyplinie. Warto posłuchać doświadczonych typerów i śledzić mecze.

Nie musimy od razu obstawiać ich za prawdziwe pieniądze. Możemy nasze przemyślenia zapisywać na kartce i dochodzić tym samym do perfekcji. W miarę czasu zacznijmy grać za niewielkie stawki, by w końcu czerpać z tego sportu jak największe zyski.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI