Bukmacher ETOTO i freebet?

Ocena bukmachera
 • 7/10
  Zakłady bukmacherskie - 7/10
 • 9.5/10
  Promocje bukmacherskie - 9.5/10
 • 6/10
  Zakłady przez telefon - 6/10
 • 7/10
  Zakłady na żywo - 7/10
 • 7/10
  Pomoc bukmachera - 7/10
 • 7.5/10
  Nasza ocena - 7.5/10
7.3/10

Najlepsze bonusy bukmacherskie na start – ma chyba obecnie bukmacher eTOTO – freebet (mobile), cashback i do tego bonus za depozyt! Ale czy oferta bukmacherska ETOTO jest także tak dobra …

Zarówno gracze jak i sami bukmacherzy w Polsce doskonale zdają sobie sprawę z tego jak ważna jest oferta oraz bonusy na start. Podstawą jest byśmy mieli dostęp do zakładów przedmeczowych jak i na żywo. To w większości przypadków sprawia czy dany bukmacher będzie plasował się na podium.

Odbierz kod promocyjny ETOTO.PL
Zgarnij od tak 2222 zł na start!

 

Niestety oferta bukmacherska polskiego bukmachera eToto w żaden sposób nie ma jak konkurować z innymi bukmacherami. Jest słaba i jeśli tak zostanie na dłużej to bukmacher Etoto może jedynie zająć pierwsze miejsce na najgorszego legalnego bukmachera w Polsce.

Na szczęście widać powoli się to zmienia i oferta bukmacherska ETOTO zaczyna wyglądać coraz lepiej i lepiej …

Freebet eToto

Jak przystało na tego typu firmę bukmacherską zakłady możemy puszczać zarówno w sieci jak i w punktach stacjonarnych. Przeglądając ofertę na stronie internetowej możemy szybko zauważyć, że do naszej dyspozycji jest zaledwie kilkanaście dyscyplin sportowych.

Są to najpopularniejsze pozycje – piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, tenis i kilka innych. Na wiele spotkań niestety nie mamy co liczyć. To samo tyczy się samych opcji. Oferta Etoto jest uboga ale jak wspomnieliśmy wcześniej ciągle rozwijana i pewnie na dniach będzie już tak dobra jak na www.lvbet.pl.

Jednakże poniekąd dzięki temu sama strona internetowa jest niezwykle prosta i czytelna. A co z zakładami na żywo? Niestety tych póki co nie ma w ogóle. Zatem w Etoto możemy obstawiać zakłady bukmacherskie tylko i wyłącznie przed meczowo.

Nie dziwi zatem fakt, że jak szybko zainteresowaliśmy się tym bukmacherem tak jeszcze szybciej zrezygnowaliśmy typowania właśnie tutaj. Jednak Etoto zupełnie się na tym polu nie poddaje. Planuje i wdraża co chwilę  on wielkie zmiany. Które zakładają m.in. pojawienie się oferty na żywo.

Jedynie co sam bukmacher wskazuje owe zmiany mają przyjść na dniach i My to widzimy obserwując stronę do obstawiania meczów na www.etoto.pl.

Zatem należy odwiedzać co jakiś czas stronę internetową, by tego nie przeoczyć – bo oferta bukmacherska ETOTO cały czas się zmienia.

Bukmacher ETOTO i freebet? 1 2024

 

Dla kogo oferta tegoż bukmachera?

Póki co polecamy ofertę tego bukmachera online głównie graczom, którzy preferują obstawianie przedmeczowe. Jak nie trudno również zgadnąć bukmacher nie jest przeznaczony dla zaawansowanych graczy. Limity są dość szybko nakładane tym bardziej, że w takiej sytuacji jest to szybkie do wyłapania.

Biorąc pod uwagę samą ofertę ciężko stwierdzić czy polecamy tego bukmachera. To już inni bukmacherzy, którzy stażem są o wiele młodsi oferują swoim klientom o wiele szerszą ofertę. Na razie tylko Etoto posiada słabą opcję obstawiania na żywo – jest to spora wada – ale liczymy że na dniach się to zmieni na lepsze. Wielu graczy niestety nawet nie bierze pod uwagę typowania tu zakładów bukmacherskich.

Wielkie zmiany mają też obejmować punkty stacjonarne. Ma być ich więcej, a sam bukmacher w przeciągu kilku lat chce tym sam walczyć o najlepszego legalnego bukmachera. Cóż, z pewnością będzie miał on długą drogę do pokonania.

Chcąc z niemal ostatniego miejsca przejść do pierwszej trójki nie będzie tak łatwo. A to głównie za sprawą samej konkurencji, która na bieżąco wprowadza zmiany i nie daje zapomnieć swoim graczom o sobie.

 

Czy można mieć konta u kilku bukmacherów?

Tak. I to naprawdę wielkie szczęście, ponieważ w dobie legalnych bukmacherów ciężko byłoby jeszcze obstawiać mecze tylko i wyłącznie u jednego z nich. Jeśli dotychczas zarabialiśmy na zakładach bukmacherskich to te zyski były diametralnie niższe gdybyśmy mieli grać tylko u takiego bukmachera jakim jest chociażby etoto.pl.

Absolutnie nie chodzi tutaj o wypisywanie niepochlebnych opinii na jego temat.

Odbierz kod promocyjny ETOTO.PL
Zgarnij od tak 2222 zł na start!

 

 

Czy warto grać w Etoto?”

Bez wątpienia ma on swoje wady i zalety. Czy jednak tych zalet jest więcej i Etoto jest godny naszej uwagi?

Czytając o nim możemy mieć wrażenie, że nie może być lepiej. Ów wirtualny bukmacher online oferuje nam zawieranie zakładów bukmacherskich na stronie internetowej jak i w punktach stacjonarnych. Dalej widać już jednak przeszkody.

Jeśli chcemy grać w punktach stacjonarnych to jest ich w Polsce dość mało i może okazać się, że w pobliżu naszego miejsca zamieszkania po prostu takowego nie ma. W tym przypadku obstawianie zakładów bukmacherskich może być nieco skomplikowane.

Zakłady bukmacherskie przez Internet

Nieco lepiej wygląda typowanie na stronie internetowej. Dla nowych graczy kierowany jest jeden z najwyższych bonusów powitalnych, który wynosi do 500 złotych plus do tego okresowo jest oferowany bonus bez depozytu!

Nie łudźmy się jednak, że otrzymamy od razu taką gotówkę na konto. Najpierw musimy spełnić dane warunki, które nie są dość trudne.

Przechodząc do oferty możemy tu obstawiać przed meczem oraz w trakcie meczów. Zakłady LIVE są oferowane dopiero od niedawna dlatego ciężko powiedzieć czy wsszystko działa w nich jak należy – ale ufamy że po zmianie softu bukmacher ma je na o wiele wyższym poziomie niż dotychczas.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Opinie o eTOTO

Kursy również nie wyszczególniają się niczym nadzwyczajnym. Bukmacher Etoto to bukmacher mocno przeciętny. Naprawdę mało jest graczy, którzy grają tutaj nawet z doskoku. Ciężko również powiedzieć, żeby stanowił on uzupełnienie dla innych legalnych bukmacherów.

Opinie o bukmacherze etoto.pl są raczej neutralne. Ale nie ma się co temu dziwić. Mało graczy ma tu swoje konto i z pewnością po części stąd to wynika. Odpowiadając na pytanie czy warto się tutaj rejestrować odpowiadamy oczywiście „TAK”.

Do zyskania mamy jeden z najwyższych bonusów startowych dla nowych graczy. I na tym właściwie może skończyć się nasza przygoda z tym bukmacherem. Jeśli już u konkurencji mamy limity to być może tutaj znajdziemy interesujące nas spotkanie.

Pamiętajmy tylko, że należy to zrobić przed jego rozpoczęciem, gdyż potem już nie będziemy mieli takich możliwości. Etoto.pl z pewnością nie jest dla graczy, którzy nadal poważnie traktują obstawianie zakładów bukmacherskich i chcą z tego żyć. Skierowany jest on głównie dla początkujących, którzy tratują to zajęcie rekreacyjnie.

 

Podsumowanie

O ile Etoto w przeciągu tych kilku lat wykonane znacznie widoczne zmiany to z pewnością gracze będą do coraz częściej brać w ogóle pod uwagę.

Na razie oferta bukmacherska Etoto oceniana jest poniżej średniej i z pewnością tak pozostanie do momentu wdrażania tego co u innych bukmacherów jest już podstawą.

Odbierz kod promocyjny ETOTO.PL
Zgarnij od tak 2222 zł na start!

 

PROMOCJA TYGODNIA