Pewniaki bukmacherskie

Co może być trudnego w obstawianiu meczy? Jest wielu typerów, którzy zarabiają i przyznają się do tego, że zupełnie nie wykonują żadnej analizy. Nie wiedza kto jak gra, w jakim składzie, etc. Często bazują na tym co dzieje się na żywo.

Choć akurat w tym przypadku poprzez nawet obserwację zwiększamy swoje szanse na zarobek. Co innego w przypadku umieszczaniu na kuponie spotkań o bardzo niskich kursach nie większych niżeli 1, 12-1, 15. Są to tzw. pewniaki bukmacherskie.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Pewniaki bukmacherskie

Najczęściej pojawiają się u początkujących graczy, którzy w taki sposób uważają, że zarobią na obstawianiu bez marnowania czasu na analizę czy obserwacje meczu. Niestety pewniaki bukmacherskie nie gwarantują nam wygranej. Gdyby tak właśnie było z pewnością tworzylibyśmy kupony, na których znajdowałyby się same takie spotkania.

W ostatecznym rozrachunku owy kupon miałby z pewnością spory kurs. Niestety w dłuższej perspektywie takie obstawianie nie ma żadnego sensu. Droga jest tylko jedna – bankructwo. I choć to dziwne to nasze pewniaki nie są tylko i wyłącznie domena początkujących graczy.

betfan-bonus-na-start

Jak dobrze nam wiadomo prawo hazardowe co prawda pozwala nam dalej obstawiać, ale możemy to robić tylko u legalnych bukmacherów. Ci niejako zmuszają nawet doświadczonych już typerów co do tego jak mają wyglądać ich kupony. Chcąc zniwelować zupełnie podatek dodajemy do każdego zdarzenia kupony na spotkanie o kursie min. 1,12. I tu znów niestety musimy zaznaczyć, że taka strategia także nie ma sensu.

Kursy a pewniaki bukmacherskie

Często bywa tak, że wygrywamy pieniądze obstawiając mecze o naprawdę wysokich kursach. Lecz te nasze pewniaki bukmacherskie powodują, że nasz kupon możemy wyrzucić do kosza. Zatem mamy już odpowiedź na nasze pytanie – chcemy pominąć podatek lub skleić taśmę z możliwie jak najwyższym kursem.

Niektórzy typerzy chcąc faktycznie na tym zarabiać cofają się wstecz i analizują głównie swoje przegrane kupony. Ci, którzy często obstawiali pewniaki podali, że to właśnie najczęściej przez nie przegrywali. Cóż, o pewnych typach krążą mity i fakty. Cały czas powtarza się głównie początkującym, by nie szli tą drogą.

Niestety większości z nas musi przekonać się na własnej skórze, a właściwie na własnych finansach, aby raz na zawsze przestać tak myśleć i dokładać do kuponu spotkanie typu „pewniak”.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Przykład pewniaków do obstawiania

Jeśli chodzi o typowe pewniaki bukmacherskie to bardzo często można je spotkać na ME w piłce nożnej – jak choćby w tych z 2012 roku…

Zobaczymy naszą analizę z tamtego czasu…

Typowanie meczu Niemcy – Włochy (półfinał Euro)

Napoleon Bonaparte lubił pytać się swoich generałów, czy mają szczęście. Patrząc na dotychczasową grę Niemiec w finałach Euro 2012 szczęście nie będzie potrzebne Joachimowi Loewe. Niemcy są niezwykle poukładaną drużyną, która z zabójczą precyzją w każdym meczu pewnie kroczy do zwycięstwa.

Typowanie meczu półfinałowego Niemcy – Włochy powinniśmy poprzedzić postawieniem pytania o szczęście selekcjonerowi ekipy włoskiej.

Cesare Pradelli przejął reprezentację Włoch w 2010 po Marcello Lippim. Zarówno piłkarze, działacze, jak również kibice squadra azzura byli zdruzgotani klęską na Mistrzostwach Światach w Republice Południowej Afryki, podczas których Włosi nawet nie wyszli z grupy. Ich występy na ukraińsko – polskich finałach Euro 2012 pokazują, że Pradelli postawił ich na nogi. Awans z grupy zapewniły im remisy z Hiszpanią i Chorwacją oraz zwycięstwo nad Irlandczykami.

W ćwierćfinałowym meczu z Anglikami uśmiechnęło się do nich szczęście podczas rzutów karnych . Biorąc pod uwagę dotychczasowe występy Włochów i Niemców, obstawianie półfinału Euro 2012 wydaje się formalnością.

Nasi zachodni sąsiedzi wydają się być zdecydowanym faworytem. Niezależnie od wszystkiego na grze Włochów może się odbić ciężki mecz z Anglikami, oraz dodatkowe bieganie w dogrywce. W porównaniu z tym spotkaniem mecz Niemców z Grekami może wydawać się jedynie rozgrzewką.

Zanim zdecydujemy się skorzystać z bookmacherskich aplikacji dostępnych na różnych stronach internetowych, to sprawdźmy jak stawiają bukmacherzy. Porównując najwyższe kursy, jakie obecnie można znaleźć, za każde 10 złotych postawione na Włochów można otrzymać po ich zwycięstwie 50,40 zł. Taka sama stawka postawiona na Niemców może przynieść 18,90. Jeżeli trafnie wytupujemy remis, to za 10 złotych otrzymamy 34,10 złotego.

Które typy okażą się trafione i kto podniesie ręce w geście tryumfu okaże się już 28 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Mecz będzie ostatnim spotkaniem rozgrywanym w Polsce w ramach mistrzostw. Finałowe spotkanie odbędzie się 1 lipca na Narodowym Sportowym Kompleksie Olimpijskim w Kijowie.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Jeśli chodzi o pewniaki bukmacherskie do obstawiania to oczywiście pojawiają się one także przy okazji MŚ w piłce nożnej – jak choćby widać to po naszej analizie meczów z 2014 roku – tym razem 1/4 finału Mundialu z Brazylii…

Zapewne myślisz teraz na którą drużynę postawić w ćwierćfinale MŚ  …

Albowiem to na jaki zespół stawiają bukmacherzy w necie na zakładach sportowych to wiemy – wystarczy odwiedzać ich stronkę w internecie żeby poznać się z ich typowaniami sportowymi.
Niemniej jednak My pokazujemy Wam swoje przemyślenia tyczące się spotkań w 1/4 finału Mundialu w Brazylii.

W spotkaniu Francja kontra Niemcy niesłychanie ciężko podać bezspornie pewniaka a co więcej obawiam się iż będziemy grać ponadprogramowe 30 min – skutkiem tego warto zaryzykować w przedstawianym meczu na rezultat remisowy. Benzema i partnerzy pewnie coś strzelą – jednakże również zrobią to Niemcy.

W kolejnym meczu Gospodarze rozegra mecz z Kolumbią, która zbudowana zwycięstwem z Urugwajem w żadnym wypadku nie jest bez szans w tym spotkaniu, a wprost przeciwnie. Gdy Brazylia zagra tak jak w ostatnim meczu wtedy niniejszy pojedynek wedle Nas przegra i odpadnie z turnieju.

Argentyna – Belgia – tenże pojedynek posiada zaledwie jednego pewniaka na zakładach sportowych on line i My też obstawiamy w proponowanym spotkaniu na wygraną załogi Messiego – znakomitość Messi doprowadzi znów własny zespół do triumfu.

O meczu Holandia Kostaryka idzie napisać zaledwie tyle że – sukces Kostaryki stanowiłaby najogromniejszą bombą tych Mistrzostw. Jeśli Oranje cokolwiek nie trafią w 90 minut wtedy niniejszy mecz są w stanie przegrać. Ale My typujemy pewną wygraną Holendrów.

Obstawiając pojedynki na MŚ 2018 należałoby zachowywać pamięć, iż mamy fazę pucharową co znaczy że ekipy kalkulują i te słabsze teoretycznie grają nader konsekwentnie w obronie tak aby w szczególności nie stracić gola i to tym samym mamy sporo spotkań z dogrywką.

Pewniaki bukmacherskie 2 2023