Piłkarskie mecze towarzyskie – czy warto je obstawiać?

Kiedy zastanawiamy się jaką dyscypliną sportową najlepiej się zająć chcąc typować mecze pierwsze co przychodzi nam na myśl to oczywiście piłka nożna. Jest faktycznie ona bardzo popularna. Dodatkowo u niektórych bukmacherów możemy liczyć na naprawdę ciekawą ofertę.

To sprawia, że niemal nasz każdy dzień może być wypełniony obstawianiem.

Najwięcej odbywa się oczywiście meczów ligowych i to one skupiają na sobie najwięcej uwagi typerów. Ale wśród nich jest także Liga Mistrzów, Liga Europy i kilka innych równie ciekawych i wielkich imprez. Do tego dochodzą mecze reprezentacji. Kwalifikacje na takie imprezy jak Mistrzostwa Świata czy Mistrzostwa Europy są również bardzo chętnie typowane.

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Bywa jednak i taki czas, kiedy na próżno nam szukać takich meczów. W końcu musi przyjść ten czas, kiedy i piłkarze mogą odpocząć. Przed kolejnym sezonem nie mają zbyt długiego czasu na odpoczynek. A ten również nie zaczyna się od razu pierwszym spotkaniem ligowym.

 

Obstawiać czy nie?

Zanim do tego dojdzie odbywają się mecze towarzyskie. Bardzo często rządzą się one zupełnie innymi prawami. Z resztą nie ma co tu narzekać, w końcu nie gra się tutaj o nic, a składy są na nowo sprawdzane.

Nachodzi wielu pytanie „piłkarskie mecze towarzyskie – czy warto je obstawiać?”. Tak.

Po pierwsze dlatego, że nie ma zazwyczaj nic innego ciekawego z oferty piłki nożnej.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Po drugie – nie zawsze musimy przecież typować zwycięstwo któreś drużyny. Mecze towarzyskie to przede wszystkim bramki. A jeśli do tego dochodzą overowe drużyny to niemal w ciemno możemy obstawiać niemal hokejowe wyniki. Trenerzy kładą nacisk oczywiście na obronę, ale przecież tu najważniejsze jest przetrenowanie sposobów na zdobycie goli. Przez to, że w owych meczach stawia się głównie na sprawdzenie wielu różnych wariantów naprawdę nie trudno o bramki.

Dlatego też jeśli zaczyna się sezon na takie mecze można w większości przypadków śmiało stawiać w ilość bramek. A jeśli o bramkach mowa to automatycznie mówimy o dużej ilości strzałów na bramkę to również idealna możliwość do zdobycia rzutów rożnych. Te również często się pojawiają. Jakby nie było to jeden najpopularniejszych stałych fragmentów gry.

Ponad 1000 zł w bonusach na start! Na www.totolotek.pl 

Niektóre zespoły podczas właśnie takich towarzyskich meczów chcą opanować to do takiej perfekcji, by w poważnych spotkaniach zdobywać gole. Odradza się obstawiania zwycięstwa, ponieważ te mecze już nie raz pokazały, że potrafią wygrywać tu zespoły, które w rzeczywistości nie miałyby nic do powiedzenia. To samo może tyczyć się ilości żółtych czy czerwonych kartek. Tutaj nikt o nic nie gra, więc nie ma presji.