Polski legalny bukmacher internetowy czyli forBET

Ocena bukmachera
 • 7/10
  Zakłady bukmacherskie - 7/10
 • 6/10
  Promocje bukmacherskie - 6/10
 • 6/10
  Zakłady przez telefon - 6/10
 • 7/10
  Zakłady na żywo - 7/10
 • 7/10
  Pomoc bukmachera - 7/10
 • 6/10
  Nasza ocena - 6/10
7/10

Oferujący obstawianie bez podatku oraz promocję szczęśliwa 13 polski bukmacher ForBet należy do czołówki legalnych bukmacherów w Polsce, choć jednocześnie jest najmłodszym z nich. Graczy cieszy z pewnością fakt, że na rynku pojawiła się firma, która tak szybko się rozwija. Bukmacher skupił swoją działalność głównie w sieci, gdzie oferuje nam ciekawą, ale przede wszystkim prostą stronę internetową. Tylko tam możemy obstawiać swoje kupony.

Na www.iforbet.pl dostaniesz 3 x bonus na start (do 1200zł)...

Widać, że ForBet chciał skupić na sobie uwagę i z pewnością udało mu się to osiągnąć. Po pierwsze oferuje nam wysoki bonus na start, który wynosi do za wpłaty nawet 1200 złotych. Wszystko uzależnione jest od naszego pierwszego depozytu. Najmniej możemy otrzymać 20 złotych. Nieco zbić z tropu może nas obrót bonusem, ponieważ wynosi on 8 razy, a kurs minimalny musi wynieść 3,00.

Zakłady bukmacherskie bez podatku?

Grając zatem niskie kursy będziemy musieli tworzyć AKO. Jednak i to się nam bardzo opłaci. Dlaczego? Dlatego, że ForBet oferuje nam jednocześnie ciekawą promocję dla wszystkich już graczy w niektóre dni 12% do wygranych.

Tak, ten polski bukmacher zwraca nam owy podatek, ale dotyczy to tylko kuponów, na których są co najmniej trzy zdarzenia, a kurs wynosi od 2,00. Żeby gracz mógł w miarę swobodnie obrócić bonusem czy myśleć o długofalowej grze u danego bukmachera ważna jest także oferta.

W przypadku ForBet nie możemy narzekać. Znajdziemy najpopularniejsze dyscypliny sportowe.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Gra bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Oferta bukmacherska

Jak na tak młodego stażem bukmachera oferta jest dosyć szeroka i spokojnie może ona konkurować z najlepszymi legalnymi bukmacherami na naszym rynku. Mamy tutaj również na myśli zakłady na żywo, których jest coraz więcej.

Jeśli chodzi o kursy to te różnice z chociażby Fortuną są naprawdę niewielkie. Niekiedy możemy zauważyć, że na ForBet są one nawet nieco wyższe. Grając zdarzenia w kuponie możemy dodatkowo ominąć 12% podatek co również sprawia, że na tym samym kuponie tutaj zarobimy o wiele więcej niżeli u konkurencji. W razie problemów możemy skorzystać z supportu.

Wystartowała promocja „Szczęśliwa 13” – więcej na iforbet.pl

Możemy zacząć rozmowę na czasie, ale równie dobrze napisać do bukmachera czy zadzwonić. Pracownicy tego polskiego bukmachera starają się odpowiadać możliwie najszybciej jak się tylko da. Dodatkowo należy wspomnieć, że odpowiedzi są w pełni merytoryczne.

Na www.iforbet.pl dostaniesz 3 x bonus na start (do 1200zł)...

Sam czas oczekiwania nie jest długi co również zasługuje na pochwałę. Z pewnością ForBet powinien zwiększyć możliwości wpłat. Obecnie nie jest ich dużo, a opiera się to głównie na Dotpay. Co prawda jest to niezwykle popularne, ale nie oznacza to, że graczom wystarcza tylko ta metoda.

Opinie o forBET

Na koniec pozostają opinie o Forbet graczy, którzy mieli okazje już tam obstawiać. Są one różnorodne. Często wynikają z niewiedzy, gdyż nie chce się nam czytać warunków. Jednak warto zaznaczyć, że ów legalny polski bukmacher nie serwuje nam długich na kilka stron regulaminów.

Szybko możemy sprawdzić jak wygląda obrót bonusem na start czy przeczytać szczegóły promocji 12% dla wygranych. Faktem jest, że bukmacher limituje dobrych graczy. Być może na przestrzeni kolejnych lat będzie to już na tyle duża firma bukmacherska, że pozwoli nam obstawiać na wyższe kwoty. Póki co możemy stwierdzić, że ForBet.pl należy do elity legalnych bukmacherów w Polsce.

Na www.iforbet.pl dostaniesz 3 x bonus na start (do 1200zł)...