Promocje bukmachera Fortuna dla nowych i obecnych klientów

Bukmacher Fortuna oferuje nie tylko atrakcyjne bonusy powitalne, ale także interesujące promocje dla swoich obecnych klientów, zwłaszcza w kontekście zbliżającego się Euro 2024, na którym zobaczymy reprezentację Polski.

W tym artykule zajmiemy się akcjami, które są nieco w cieniu potężnego bonusu powitalnego o wartości 335 zł. Fortuna to idealna opcja dla osób, które chcą obstawiać sport w dłuższej perspektywie niż tylko zdobycie bonusu startowego. Oferuje kursy BOOST zwiększone nawet o połowę, 70% więcej zysku z kuponów AKO, gotowce, Hity Dnia i wydarzenia specjalne.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Promocja powitalna Fortuna – 335 zł bonusu dla nowych użytkowników

Przed przejściem do mniejszych promocji i dostępnych okazji dla obecnych klientów, warto omówić krótko promocję powitalną, która oferuje bonus o wartości 335 zł. Składa się on z:

Freebet bonus za udostępnienie kuponu w Fortunie
  • Freebet 20 zł – bukmacher przekazuje środki na jeden zakład o tej wartości, nie wymagając wpłacania własnych środków; po prawidłowym obstawieniu można wypłacić wygraną.
  • Freebet 10 zł – drugi freebet za pierwszą inwestycję, również bez konieczności użycia własnych środków.
  • Freebet 5 zł – udostępnij dowolny zakład na profilu gracza, a otrzymasz darmowy zakład o wartości 5 zł.
  • Zakłady bez ryzyka do łącznej wartości 300 zł – 3 zakłady bez ryzyka po 100 zł, zwracające stawkę w przypadku błędnego typu, z możliwością natychmiastowej wypłaty.

Promocja skierowana jest do nowych użytkowników, a szczegółowe warunki można znaleźć w dedykowanym artykule na Fortunie.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Do 70% więcej zysku z kuponów AKO

Kupony AKO to kumulowane kupon, na którym znajduje się więcej niż jedno zdarzenie. Automatyczne podwyższenie kursu kuponu może zwiększyć wygraną gracza nawet o 70%. Akcja działa dla kuponów z minimum 4 zdarzeniami, z kursem każdego co najmniej 1,35.

Bonus jest dodawany do każdego kuponu spełniającego warunki ze stawką min. 2 zł.

PROMOCJA TYGODNIA