Promocje Fuksiarza

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz

Nowy bukmacher na polskim rynku zakładów wystartował z przytupem. Chociaż Fuksiarz, bo o nim mowa, wystartował oferta ledwie kilka miesięcy temu, już zdołał przyciągnąć do siebie spore grono typerów.

Zezwolenie Ministra Finansów otrzymał pod koniec 2020 roku a już w marcu 2021 rozpoczął przyjmowanie zakładów. Ciekawa oferta, promocje Fuksiarza oraz prowadzona, mocna akcja marketingowo- reklamowa w internecie sprawiają, że warto zwrócić szczególną uwagę na tego bukmachera i jego dalsze poczynania na rynku.

Sprawdźmy więc co proponuje Fuksiarz swoim klientom i czy warto skłonić się w kierunku tego nowego, legalnego bukmachera.

Fuksiarz.pl/promocje
Nowy bukmacher! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

Oferta Fuksiarz’a

Chociaż jeszcze kilka miesięcy temu strona www.fukasiarz.pl zawierała jedynie informacje o serwisie w budowie, to już dzisiaj, po kliknięciu na adres internetowy bukmachera pojawia się świetnie zbalansowana strona z zakładami, w biało- czerwonych barwach.

Przyjemny design strony, bez krzykliwych banerów i nadmiaru informacji, zdecydowanie zachęca do bliższego zapoznania się z tym bukmacherem.

Oferta na dziś Fuksiarz to szeroka gama zakładów od piłki nożnej począwszy, poprzez wszystkie inne najpopularniejsze dyscypliny sportowe aż do możliwości obstawiania takich sportów jak krykiet czy tenis stołowy. Obok tradycyjnych rozgrywek, oferta na dziś Fuksiarz to też sporty wirtualne, gry karciane i zakłady na żywo. Niestety na chwilę obecną ten bukmacher nie oferuje klientom możliwości obstawiania zakładów e-sportowych.

Poza powyższym, oferta na dziś Fuksiarz w niczym nie odbiega od propozycji konkurencji z dłuższym stażem na polskim rynku.

Promocje Fuksiarza 2 2021

Co obstawiać z Fuksiarzem

Konkurencja wśród krajowych bukmacherów jest spora i przebić się do szerszego grona potencjalnych klientów z ofertą nie jest łatwo. Przyjrzymy się bliżej propozycjom i zastanówmy co obstawiać z Fuksiarzem. Bez wątpienia na pierwszy plan wysuwa się oferta zakładów na piłkę nożną. Oczywiście, każdy inny bukmacher również na tą dyscyplinę sportu kładzie największy nacisk, a różnice dotyczą przede wszystkim obszerności oferty i wysokość kursów. Te u Fuksiarza należą z całą pewnością do grona najwyższych na rynku.

Konkurencyjne kursy Fuksiarz proponuje na Euro 2020. W przypadku tych zakładów, warto przyjrzeć się bliżej zwłaszcza propozycjom w obszarze specjalnych typów na spotkania, gdzie możemy znaleźć zakłady o wysokim stopniu przewidywalności, z naprawdę wysokimi kursami. Podobnie sprawa wygląda z obstawianiem Copa America, gdzie kursy należą zdecydowanie do najwyższych.

Oprócz piłki nożnej, Fuksiarz proponuje ciekawe zakłady na tenisa ziemnego, baseballa i futbol amerykański. Oczywiście oferta na pozostałe dyscypliny nie odbiega jakością od konkurencji. Niestety jak już wspomnieliśmy, ubożej przedstawia się oferta na esport oraz na zakłady z poza świata sportu (rozrywka, polityka itp.).

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
Darmowy zakład - pzbuk.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Rejestracja w Fuksiarz.pl

Fuksiarz prowadzi działalność w internecie. Aby skorzystać z usług tego buka musimy zarejestrować konto gracza na stronie www.fuksiarz.pl . Podobnie, jak w przypadku wszystkich innych legalnych bukmacherów, po kliknięciu zakładki rejestracja, przekierowani zostajemy na stronę panelu rejestracyjnego. Już tylko dwa kroki dzielą nas od założenia konta.

W pierwszym okienku wypełniamy dane kont a w kolejnym kroku podajemy swoje niezbędne dane osobowe. Po ukończeniu tego procesu, rejestracja w Fuksiarz.pl jest gotowa i możemy dokonać depozytu na grę u tego bukmachera.

Bonus powitalny Fuksiarz

Jeśli już zarejestrowaliśmy konto gracza na www.fuksiarz.pl , bukmacher przygotował dla nas bonus powitalny Fuksiarz. W przypadku tego buka, oferta obejmuje cashback (zakład bez ryzyka) do 500 złotych. Zasada działania tego bonusu jest prosta.

Dokonujemy pierwszego depozytu, stawiamy zakład, który, jeśli okaże się przegrany, to Fuksiarz zwraca nam kasę na konto. Istotne w wypadku tego bukmachera jest to, że nie ma warunków obrotu, co stanowi ewenement na rynku.

Z tego powodu z pewnością jest to najlepsza aktualnie oferta na rynku jeżeli chodzi o wysokość i warunki zakładu bez ryzyka. Bonus powitalny Fuksiarz, w postaci cashbacku 500 złotych, to na razie jedyna propozycja tego buka w zakresie pakietu powitalnego. Jednak brak freebetu czy bonusu od depozytu, z pewnością rekompensuje wysokość pierwszego zakładu bez ryzyka.

Fuksiarz.pl/promocje
Nowy bukmacher! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

Opinia o Fuksiarz.pl

Jak na nowego bukmachera na krajowym podwórku, należy powiedzieć, że Fuksiarz zaliczył dobry start. Dobra oferta zakładów na wiodące dyscypliny sportowe, szybka rejestracja, przyjemna w obsłudze strona internetowa oraz najwyższy cashback na start bez warunków obrotu to niewątpliwe atuty tego buka. Opinia o Fuksiarz.pl jest pozytywna, choć z pewnością brakuje w propozycjach zakładów na e-sport.

Krótki okres działalności tego buka nie pozwala jeszcze jednoznacznie stwierdzić jak będzie w przyszłości, niemniej jednak początek funkcjonowania Fuksiarza na polskim rynku legalnych bukmacherów należy uznać za imponujący. Z uwagą należy przyglądać się dalszym poczynaniom Fuksiarza. Na chwilę obecną możemy stwierdzić : warto.

Fuksiarz.pl/promocje
Nowy bukmacher! Ekskluzywna oferta przy rejestracji