Promocje Fuksiarza

Ocena bukmachera
 • 6/10
  Zakłady bukmacherskie - 6/10
 • 5/10
  Promocje bukmacherskie - 5/10
 • 6/10
  Zakłady przez telefon - 6/10
 • 6/10
  Zakłady na żywo - 6/10
 • 7/10
  Pomoc bukmachera - 7/10
 • 6/10
  Nasza ocena - 6/10
6.0/10

Nowy bukmacher na polskim rynku zakładów wystartował z przytupem. Chociaż Fuksiarz, bo o nim mowa, wystartował ofertą ledwie kilka miesięcy temu, już zdołał przyciągnąć do siebie spore grono typerów.

Historia Fuksiarza

Zezwolenie Ministra Finansów otrzymał pod koniec 2020 roku a już w marcu 2021 rozpoczął przyjmowanie zakładów. Ciekawa oferta, promocje Fuksiarza oraz prowadzona, mocna akcja marketingowo-reklamowa w internecie sprawiają, że warto zwrócić szczególną uwagę na tego bukmachera i jego dalsze poczynania na rynku.

https://fuksiarz.pl/promocje
Darmowe zakłady na start! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

Oferta Fuksiarz.pl

Chociaż jeszcze kilka miesięcy temu strona www.fukasiarz.pl zawierała jedynie informacje o serwisie w budowie, to już dzisiaj, po kliknięciu na adres internetowy bukmachera pojawia się świetnie zbalansowana strona z zakładami, w biało-czerwonych barwach.

Przyjemny design strony, bez krzykliwych banerów i nadmiaru informacji, zdecydowanie zachęca do bliższego zapoznania się z tym bukmacherem.

Rozległa Oferta Zakładów

Oferta na dziś Fuksiarz to szeroka gama zakładów od piłki nożnej począwszy, poprzez wszystkie inne najpopularniejsze dyscypliny sportowe aż do możliwości obstawiania takich sportów jak krykiet czy tenis stołowy. Obok tradycyjnych rozgrywek, oferta na dziś Fuksiarz to też sporty wirtualne, gry karciane i zakłady na żywo. Niestety na chwilę obecną ten bukmacher nie oferuje klientom możliwości obstawiania zakładów e-sportowych.

Konkurencyjne Kursy

Co obstawiać z Fuksiarzem? Konkurencja wśród krajowych bukmacherów jest spora, ale Fuksiarz wyróżnia się konkurencyjnymi kursami, zwłaszcza na najważniejsze imprezy sportowe. Kursy na Euro 2020 są jednym z przykładów, gdzie Fuksiarz oferuje naprawdę wysokie kursy.

Szczególnie warto przyjrzeć się propozycjom w obszarze specjalnych typów na spotkania, gdzie możemy znaleźć zakłady o wysokim stopniu przewidywalności, z naprawdę atrakcyjnymi kursami. Podobnie jest w przypadku obstawiania Copa America, gdzie kursy należą zdecydowanie do najwyższych.

https://fuksiarz.pl/promocje
Darmowe zakłady na start! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

Inne Dostępne Dyscypliny

Oprócz piłki nożnej, Fuksiarz proponuje ciekawe zakłady na tenisa ziemnego, baseballa i futbol amerykański. Oczywiście oferta na pozostałe dyscypliny nie odbiega jakością od konkurencji. Niestety jak już wspomnieliśmy, ubożej przedstawia się oferta na esport oraz na zakłady z poza świata sportu (rozrywka, polityka itp.).

Rejestracja w Fuksiarz.pl

Fuksiarz prowadzi działalność w internecie. Aby skorzystać z usług tego bukmachera, musimy zarejestrować konto gracza na stronie www.fuksiarz.pl. Podobnie, jak w przypadku wszystkich innych legalnych bukmacherów, po kliknięciu zakładki rejestracja, przekierowani zostajemy na stronę panelu rejestracyjnego. Już tylko dwa kroki dzielą nas od założenia konta.

W pierwszym okienku wypełniamy dane konta, a w kolejnym kroku podajemy swoje niezbędne dane osobowe. Po ukończeniu tego procesu, rejestracja w Fuksiarz.pl jest gotowa i możemy dokonać depozytu na grę u tego bukmachera.

https://fuksiarz.pl/promocje
Darmowe zakłady na start! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

Bonus Powitalny Fuksiarz

Jeśli już zarejestrowaliśmy konto gracza na www.fuksiarz.pl, bukmacher przygotował dla nas bonus powitalny Fuksiarz. W przypadku tego bukmachera, oferta obejmuje cashback (zakład bez ryzyka) do 500 złotych. Zasada działania tego bonusu jest prosta.

Dokonujemy pierwszego depozytu, stawiamy zakład, który, jeśli okaże się przegrany, to Fuksiarz zwraca nam kasę na konto. Istotne w wypadku tego bukmachera jest to, że nie ma warunków obrotu, co stanowi ewenement na rynku.

Opinia o Fuksiarz.pl

Jak na nowego bukmachera na krajowym podwórku, należy powiedzieć, że Fuksiarz zaliczył dobry start. Dobra oferta zakładów na wiodące dyscypliny sportowe, szybka rejestracja, przyjemna w obsłudze strona internetowa oraz najwyższy cashback na start bez warunków obrotu to niewątpliwe atuty tego bukmachera. Opinia o Fuksiarz.pl jest pozytywna, choć z pewnością brakuje w propozycjach zakładów na e-sport.

Krótki okres działalności tego buka nie pozwala jeszcze jednoznacznie stwierdzić, jak będzie w przyszłości, niemniej jednak początek funkcjonowania Fuksiarza na polskim rynku legalnych bukmacherów należy uznać za imponujący. Z uwagą należy przyglądać się dalszym poczynaniom Fuksiarza. Na chwilę obecną możemy stwierdzić: warto.

https://fuksiarz.pl/promocje
Darmowe zakłady na start! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

PROMOCJA TYGODNIA