Jeśli temat „zakłady bukmacherskie” ogranicza Cię tylko i wyłącznie do obstawiania kolejnych typów to być może nie wiesz, że w 2017 roku weszła w życie ustawa, która nakazuje działalność tylko i wyłącznie legalnym bukmacherom.

Obecnie nie jest ich sporo – głównie rządzi tutaj Fortuna czy STS. Czy mają się one czego bać, jak wypadają w rankingu bukmacherów?

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Z jednej strony mają już solidną pozycję. Bo pytając o legalnego bukmachera to właśnie te firmy bukmacherskie przychodzą nam do głowy. Z drugiej strony pojawią się nowe, a wśród nich będzie to SuperBet czy Totalbet – legalni bukmacherzy z licencją.

 

Czy mogą oni dziś konkurować z w/w bukmacherami?

Póki co ciężko jest to stwierdzić. Z pewnością nie obędzie się małych błędów, ale jest to oczywiste na samym początku.

 

Nowi bukmacherzy

Nie jest również tajemnicą, że każdy nowy bukmacher musi wyszczególniać się czymś specjalnym na tle konkurencji. Przyzwyczajeni do wysokich standardów ciężko jest zadowolić graczy, którzy dotychczas korzystali z usług bukmacherów, którzy licencji nie posiadali.

Więcej o nowych bukmachera znajdziesz na: https://www.obstawianie.net

Moglibyśmy zatem powiedzieć, że nowi bukmacherzy to kolejni średniacy z ligi bukmacherów z licencją. Jednak należy pochwalić ich za kilka kwestii. Po pierwsze będzie to z pewnością wersja mobilna. Żyjąc w XXI wieku chyba nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez telefonu komórkowego. A przecież również za jego pośrednictwem możemy obstawiać zakłady bukmacherskie. Wersja mobilna z pewnością będzie do naszej dyspozycji.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Po drugie należy wspomnieć o wielu metodach kontaktu z pracownikami bukmachera. Czat czy adres e-mail to dziś podstawy. Bukmacherzy w rankingu, nie tylko nowi oferują nam również możliwość skontaktowania się z pracownikami bukmacherami niezależnie od godziny.

Każdy chce zarabiać na obstawianiu

Gracze bardzo cenią sobie takie udogodnienia. Jak wiadomo każdy z nas chce tu zarabiać i zarabiać na zakładach jak najwięcej.

A niektóre problemy, które mogą trwać nawet kilka godzin mogą nas znacząco wstrzymać. Po trzecie będą to metody wpłat i wypłat. Zazwyczaj legalni bukmacherzy oferują nam tylko i wyłącznie przelew na konto bankowe. W przypadku nowych bukmacherów będzie zapewne podobnie bo to determinuje ustawa hazardowa. Na pewno metod wpłat jest sporo – poszerzone jest to o karty płatnicze, portfele elektroniczne czy kartę przedpłaconą paysafecard.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
Bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
Bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - www.lvbet.pl

Wydaje się zatem, że typowanie meczów czy to u „starych” czy „nowych” bukmacherów będzie dobrym pomysłem jeśli tylko oczywiście posiadamy wiedzę na tema konkretnej dziedziny sportu. Oczywiście do tego wszystko należy dodać inne ważne kwestie – w przypadku gry na dłuższą metę zważamy uwagę na ofertę czy wysokość kursów (jak my w rankingu bukmacherów).

Jednak już sam podatek w wielu graczach wzbudza rozczarowanie (choć w na www.fortuna.pl czy na totolotek.pl możemy raz w tygodniu obstawiać mecze bez podatku). Niestety chcąc dalej czerpać z tego zyski będziemy musieli zarejestrować konta właśnie u takich legalnych bukmacherów. Nastały czasy, gdzie należy cieszyć podwójnie z wejścia takich bukmacherów jak chociażby SuperBet czy Totalbet.

 

Oto nasz ranking bukmacherów internetowych…

  1. www.fortuna.pl (obstawianie bez podatku, bezpieczny zakład oraz transmisje na żywo)
  2. www.lvbet.pl (bonus bez depozytu, wysokie kursy, pomoc dla obstawiających)
  3. www.betclic.pl (doskonała oferta i bonus za wpłatę)
  4. www.milenium.pl (bonus bez depozytu i za depozyt)
  5. www.sts.pl (transmisje na żywo, bogata oferta)
  6. www.totolotek.pl (obstawianie bez podatku, bonus bez depozytu oraz Gram Grubo)
  7. www.etoto.pl (6 promocji na start, bonusy dla stałych graczy i bogata oferta)
  8. www.forbet.pl (największy bonus na rynku, gra bez podatku oraz częste promocje)
  9. www.totalbet.pl (bonus darmowy zakład)

Wracając do tematu ranking bukmacherów internetowych – to jak widać króluje w nim Fortuna – doskonale znany bukmacher i jeden z największych w Polsce. Dalej ranking bukmacherów przedstawia się LVBET – głównie za elastyczność oferty i nowe akcje promocyjne dla graczy. Później mamy Betclic – tu miejsce dostał za ofertę – i za mecze na żywo które można obstawiać i oglądać jednocześnie u nich na stronie.

Milenium – to nie przypadek – gdyż po zmianie softu na stronie od razu zobaczyliśmy poprawę nie tylko funkcjonalności ale i wysokości w kursach.

Dalej ranking bukmacherów internetowych to STS, Totolotek, Etoto, Forbet no i Totalbet.