Jeśli temat „zakłady bukmacherskie” ogranicza Cię tylko i wyłącznie do obstawiania kolejnych typów to być może nie wiesz, że w 2017 roku weszła w życie ustawa, która nakazuje działalność tylko i wyłącznie legalnym bukmacherom.

Obecnie nie jest ich sporo – głównie rządzi tutaj Fortuna czy STS. Czy mają się one czego bać, jak wypadają w rankingu bukmacherów?

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Z jednej strony mają już solidną pozycję. Bo pytając o legalnego bukmachera to właśnie te firmy bukmacherskie przychodzą nam do głowy. Z drugiej strony pojawią się nowe, a wśród nich będzie to SuperBet czy Totalbet – legalni bukmacherzy z licencją.

 

Czy mogą oni dziś konkurować z w/w bukmacherami?

Póki co ciężko jest to stwierdzić. Z pewnością nie obędzie się małych błędów, ale jest to oczywiste na samym początku.

 

Nowi bukmacherzy

Nie jest również tajemnicą, że każdy nowy bukmacher musi wyszczególniać się czymś specjalnym na tle konkurencji. Przyzwyczajeni do wysokich standardów ciężko jest zadowolić graczy, którzy dotychczas korzystali z usług bukmacherów, którzy licencji nie posiadali.

Więcej o nowych bukmachera znajdziesz na: https://www.obstawianie.net

Moglibyśmy zatem powiedzieć, że nowi bukmacherzy to kolejni średniacy z ligi bukmacherów z licencją. Jednak należy pochwalić ich za kilka kwestii. Po pierwsze będzie to z pewnością wersja mobilna. Żyjąc w XXI wieku chyba nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez telefonu komórkowego. A przecież również za jego pośrednictwem możemy obstawiać zakłady bukmacherskie. Wersja mobilna z pewnością będzie do naszej dyspozycji.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Po drugie należy wspomnieć o wielu metodach kontaktu z pracownikami bukmachera. Czat czy adres e-mail to dziś podstawy. Bukmacherzy w rankingu, nie tylko nowi oferują nam również możliwość skontaktowania się z pracownikami bukmacherami niezależnie od godziny.

Każdy chce zarabiać na obstawianiu

Gracze bardzo cenią sobie takie udogodnienia. Jak wiadomo każdy z nas chce tu zarabiać i zarabiać na zakładach jak najwięcej.

A niektóre problemy, które mogą trwać nawet kilka godzin mogą nas znacząco wstrzymać. Po trzecie będą to metody wpłat i wypłat. Zazwyczaj legalni bukmacherzy oferują nam tylko i wyłącznie przelew na konto bankowe. W przypadku nowych bukmacherów będzie zapewne podobnie bo to determinuje ustawa hazardowa. Na pewno metod wpłat jest sporo – poszerzone jest to o karty płatnicze, portfele elektroniczne czy kartę przedpłaconą paysafecard.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Wydaje się zatem, że typowanie meczów czy to u „starych” czy „nowych” bukmacherów będzie dobrym pomysłem jeśli tylko oczywiście posiadamy wiedzę na tema konkretnej dziedziny sportu. Oczywiście do tego wszystko należy dodać inne ważne kwestie – w przypadku gry na dłuższą metę zważamy uwagę na ofertę czy wysokość kursów (jak my w rankingu bukmacherów).

Jednak już sam podatek w wielu graczach wzbudza rozczarowanie (choć w na www.fortuna.pl czy na totolotek.pl możemy raz w tygodniu obstawiać mecze bez podatku). Niestety chcąc dalej czerpać z tego zyski będziemy musieli zarejestrować konta właśnie u takich legalnych bukmacherów. Nastały czasy, gdzie należy cieszyć podwójnie z wejścia takich bukmacherów jak chociażby SuperBet czy Totalbet.

 

Oto nasz ranking bukmacherów internetowych…

  1. www.fortuna.pl (obstawianie bez podatku, bezpieczny zakład oraz transmisje na żywo)
  2. www.lvbet.pl (bonus bez depozytu, wysokie kursy, pomoc dla obstawiających)
  3. www.betclic.pl (doskonała oferta i bonus za wpłatę)
  4. www.milenium.pl (bonus bez depozytu i za depozyt)
  5. www.sts.pl (transmisje na żywo, bogata oferta)
  6. www.totolotek.pl (obstawianie bez podatku, bonus bez depozytu oraz Gram Grubo)
  7. www.etoto.pl (6 promocji na start, bonusy dla stałych graczy i bogata oferta)
  8. www.forbet.pl (największy bonus na rynku, gra bez podatku oraz częste promocje)
  9. www.totalbet.pl (bonus darmowy zakład)

Wracając do tematu ranking bukmacherów internetowych – to jak widać króluje w nim Fortuna – doskonale znany bukmacher i jeden z największych w Polsce. Dalej ranking bukmacherów przedstawia się LVBET – głównie za elastyczność oferty i nowe akcje promocyjne dla graczy. Później mamy Betclic – tu miejsce dostał za ofertę – i za mecze na żywo które można obstawiać i oglądać jednocześnie u nich na stronie.

Milenium – to nie przypadek – gdyż po zmianie softu na stronie od razu zobaczyliśmy poprawę nie tylko funkcjonalności ale i wysokości w kursach.

Dalej ranking bukmacherów internetowych to STS, Totolotek, Etoto, Forbet no i Totalbet.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Ranking zakładów bukmacherskich

Bukmacherskie bonusy na start to bez dwóch zdań chwyt marketingowy każdego bukmachera – nawet nowi bukmacherzy internetowi którzy dopiero co dostali licencję i oferują zakłady bukmacherskie mają na start bonusy bukmacherskie. Jeszcze wcześniej, kiedy mieliśmy dostęp również do nielegalnych bukmacherów mogliśmy wręcz przebierać w różnorodnych bonusach na start.

Dzisiaj mamy kilkunastu legalnych bukmacherów, ale każdy z nich oferuje nam bonus na start i to nie byle jaki. Patrząc na jego wysokość możemy w niektórych sytuacjach wyjść jeszcze lepiej niżeli w przypadku nielegalnych bukmacherów. Dlatego każdy bukmacher a zwłaszcza nowi bukmacherzy i ich oferta to dla poszukiwaczy bonusów temat na którym powinni się skupić.

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, że pomijając kwoty mamy do czynienia z różnymi typami bonusów. Najczęściej bukmacherzy oferują nam bonus od depozytu – tutaj możemy liczyć nawet na dodatkowe 1500 złotych. Mamy również możliwość zawarcia zakładu bez ryzyka.

betfan-bonus-na-start

Ale również freebety – te najczęściej nie przekraczają 20 złotych. Co musimy wiedzieć o bonusie powitalnym?

Przede wszystkim to, że stworzony jest do niego oddzielny regulamin. To właśnie w nim znajdziemy wszystko to co musimy wiedzieć o naszym bonusie na start. Powinny być tka umieszczone takie informacje jak: minimalna lub maksymalna wartość bonusu, warunki obrotu bonusem, jak aktywować bonus, itd. Pomimo tego, że tego tekstu jest niekiedy sporo do przeczytania to i tak warto zainwestować nieco czasu i go przeczytać.

Musimy bowiem wiedzieć, że dla każdego bukmachera bonus to chwyt marketingowy mający na celu zwabienie nowych graczy. O ile freebet otrzymujemy zazwyczaj od razu po pozytywnej weryfikacji konta to już z pozostałymi bonusami wiele graczy ma problem. Poprzez niedoczytanie regulaminu możemy sprawić, że pomijając pewne założenia możemy stracić szansę na dodatkowe pieniądze – a nowi bukmacherzy tylko na to liczą.

Nowy bukmacher to nasza szansa na kasę

Niestety nowi bukmacherzy od tak nie dadzą nam tych pieniędzy. Często dochodzi również do tego, że warunki obrotu bonusem są tak trudne, że mało któremu początkującemu graczowi udaje się uzyskać obiecane pieniądze.

Dodatkowo zwracajmy uwagę czy już podczas rejestracji nie należy podać kodu bonusu. Brak jego podania na tym etapie może zupełnie skreślić nasze szanse na jego uzyskanie – te najczęściej dotyczy freebetów. Jakby jednak nie było podstawą jest przeczytanie regulaminu.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Aktualna lista bukmacherów w Polsce

Kilku graczy obecnych na rynku od wielu lat oraz nowicjusze, którzy próbują znaleźć swoich klientów – tak w skrócie prezentuje się lista bukmacherów w Polsce. Każda z firm oferujących możliwość zawierania zakładów stara się o jak najlepszą ofertę i próbuje przyciągnąć graczy oferując atrakcyjne bonusy i promocje, dzięki czemu każdy może poszukać miejsca, w którym jego oczekiwania w stosunku do bukmachera zostaną spełnione w największym stopniu.

Nowi bukmacherzy internetowi w Polsce z licencjąKonieczność oferowania coraz to nowszych i coraz to bardziej atrakcyjnych promocji dla klientów wynika z tego, że lista bukmacherów w Polsce z każdym rokiem się wydłuża się o kolejne firmy.

Lokalne „grube ryby” takie, jak Fortuna, STS czy Totolotek od wielu lat mają swoich lojalnych klientów, jednak licząc się z coraz większą konkurencją muszą dbać o to, by ciągłym rozwojem, poszerzaniem swojej oferty czy promocjami właśnie zachęcić ich do pozostania lojalnym, a także spróbować pozyskać nowych graczy.

Przy obecnej konkurencji nie jest to łatwe, co zdecydowanie jest korzystne dla klientów, którzy mogą liczyć na obsługę i ofertę na najwyższym poziomie właściwie w każdym bukmacherze legalnie działającym na terenie Polski.

Lista bukmacherów w Polsce wydłuża się właściwie z każdym rokiem i obecnie znajduje się na niej aż kilkanaście podmiotów, które oferują zakłady wzajemne zawierane stacjonarnie lub online. Poza wymienioną wyżej trójką naziemne punkty oferują także m. in. Milenium, E-Toto czy LV Bet, a jednocześnie każdy z nich pozwala swoim klientom na wygodne granie za pośrednictwem komputera czy smartphone’a.

W dzisiejszym świecie bowiem wygoda dla klienta i możliwość zawierania zakłady właściwie przez 24 godziny na dobę na jak największą ilość zdarzeń ma kluczowe znaczenie.

Betclic, PZBUK czy Totalbet to kolejni nowi bukmacherzy z licencją, które zawiera lista bukmacherów w Polsce, a właściwie z każdym miesiącem wydłuża się ona o kolejne firmy. Rynek bukmacherski rozrasta się bowiem w dobrym tempie i w perspektywie najbliższych lat powinien osiągnąć rzeczywiście wysoki poziom. Taki, który będzie w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Legalni bukmacherzy online w Polsce:

Lp. Nazwa Nr licencji Bonus  Strona www
1 FORTUNA PS4.6831.22.2017 330zł www.efortuna.pl
2 STS PS4.6831.20.2017.KLE 1660zł www.sts.pl
3 SUPERBET PS4.6831.5.2019 3574zł www.superbet.pl
4 LV BET DAG11.6831.4.2022 2020zł www.lvbet.pl
5 BetFan PS4.6831.3.2018 300zł www.betfan.pl
6 PZBUK PS4.6831.26.2017 250zł www.pzbuk.pl
7 Fuksiarz PS4.6831.1.2020 500zł www.fuksiarz.pl
8 forBET PS4.6831.10.2016 3100zł www.iforbet.pl
9 ETOTO PS4.6831.2.2020 2222zł www.etoto.pl
10 Betclic PS4.6831.11.2017 200zł www.betclic.pl
11 BestBet PS4.6831.5.2018 300zł www.bestbet24.pl
12 Traf PS4.6831.3.2018 100zł www.trafonline.pl
13 BetX Polska PS4.6831.30.2017 800zł www.ebetx.pl
14 BETCRIS PS4.6831.1.2019 1400zł www.betcris.pl
15 GO BET PA11.6831.11.2021 1000zł www.goplusbet.pl
16 TOTALBET PS4.6831.15.2017 200zł www.totalbet.pl
17 FUN PROJECT Niepubliczne Brak www.funbets.pl
18 Betters PS4.6831.7.2020 Brak www.betters.pl
19 Betway Niepubliczne Brak www.betway.pl
20 Elitebet Niepubliczne Brak www.elitebet.pl

Zarówno profesjonalni gracze poświęcający dużą część swojego życia na zakłady, jak i amatorzy, którzy szukają w tym przede wszystkim rozrywki (a przy okazji możliwości zarobienia dodatkowych środków) stawiają bowiem coraz wyższe wymagania i oczekują kompletnej oraz rzetelnej oferty i obsługi ze strony każdego z bukmacherów, którzy prowadzą swoją działalność na polskim rynku bukmacherskim.