Specjalne oferty zakładów bukmacherskich na EURO 2024

17. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej rozpoczęły się w Niemczech, gdzie 24 najlepsze reprezentacje Starego Kontynentu rywalizują o tytuł mistrzowski. Polska, mimo trudnej drogi kwalifikacyjnej, znalazła się wśród uczestników po barażach. W meczu otwarcia Niemcy zdominowali Szkocję wynikiem 5:1, a finał odbędzie się w Berlinie 14 lipca.

Oto podział na grupy podczas Euro 2024:

  • Grupa A: Niemcy, Szkocja, Węgry, Szwajcaria
  • Grupa B: Hiszpania, Chorwacja, Włochy, Albania
  • Grupa C: Słowenia, Dania, Serbia, Anglia
  • Grupa D: Polska, Holandia, Austria, Francja
  • Grupa E: Belgia, Słowacja, Rumunia, Ukraina
  • Grupa F: Turcja, Gruzja, Portugalia, Czechy

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Legalne zakłady bukmacherskie na Euro 2024

Aby podkręcić emocje podczas Euro 2024, warto skorzystać z zakładów bukmacherskich na mecze Polaków. Legalni bukmacherzy oferują szeroki wybór zakładów na turniejowe spotkania. Pamiętaj, że typowanie Euro 2024 powinno odbywać się tylko u osób pełnoletnich i na stronach operatorów z licencją Ministerstwa Finansów.

Najlepszymi legalnymi operatorami są Fortuna, STS, Fuksiarz i Betclic. Każdy z nich oferuje unikalne bonusy dla typujących mecze Euro 2024.

Typowanie Euro 2024 bez ryzyka

Zakłady bez ryzyka na Euro 2024 to świetna okazja dla początkujących typerów. Możesz skorzystać z powitalnych ofert u operatorów, takich jak Fortuna, STS, Fuksiarz i Betclic, aby obstawiać mecze bez obawy o utratę środków. W przypadku przegranej otrzymasz zwrot stawki lub bonus, który możesz wykorzystać na kolejne zakłady.

Typowanie meczów Polski na Euro 2024

Reprezentacja Polski znalazła się w grupie D, gdzie zmierzy się z Holandią, Austrią i Francją. Analitycy bukmacherów już ustalili kursy na te spotkania, sugerując, że Polacy nie będą faworytami w żadnym z nich. Mimo to, możliwe jest typowanie wyników i uczestnictwo w emocjonujących rozgrywkach Euro 2024.

Przewidywania dla Polski na Euro 2024

Analitycy legalnego bukmachera STS są sceptyczni co do szans Polski na sukces. Mimo to, Polacy mogą zaskoczyć i sprawić niespodziankę. Kursy na wygraną grupy D lub awans do fazy pucharowej pozostają atrakcyjne dla graczy.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

FAQ: Zakłady bukmacherskie na Euro 2024

Gdzie odbędzie się Euro 2024?

Mistrzostwa Europy Euro 2024 rozegrane zostaną na 10 stadionach w Niemczech, z finałem planowanym na 14 lipca w Berlinie.

Gdzie można typować mecze Polaków na Euro 2024?

Typowanie zakładów bukmacherskich na Euro 2024 jest legalne wyłącznie u operatorów posiadających licencję Ministerstwa Finansów.

Jak typować zakłady na Euro 2024 bez ryzyka?

Skorzystaj z oferty powitalnej z kodami promocyjnymi, aby typować mecze Euro 2024 bez obaw o utratę środków. Zwrot stawki w przypadku przegranej pozwala na kontynuację typowania.

PROMOCJA TYGODNIA