Prosty sposób na bukmachera

Jak grać u bukmachera, aby go ograć? Czy jest jakiś prosty sposób na bukmachera?

Cóż, to pytanie, na które odpowiedź chciałby znać każdy człowiek, który pragnie się wzbogacić.  Pierwszym sposobem na bukmachera są strony, gdzie „zawodowi” gracze u bukmachera za pewną opłatą dzielą się swoimi typami.

My jednak płacić nie chcemy, zatem co robić? Odpowiedź jest prosta, ale nie zadowalająca, czyli żmudna praca i przestrzeganie zasad. Jedną z nich jest unikanie puszczania tzw. taśm (więcej niż 3 zdarzenia na kuponie).

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Sposoby na bukmachera

Ważne jest też, by pamiętać o starym porzekadle „chytry dwa razy traci” (nie gramy nic z kursami poniżej 1.40 ze względu, na wysokie opodatkowanie). Polecał bym też nie obstawiać zdarzeń z polskiej ekstraklasy, gdzie każdy mecz to loteria.

Skoro nam nic nie wolno i mamy kilka zasad to, jaki jest sposób na bukmachera?

Jak grać u bukmachera i wyjść na plus?

Oto kilka rad, które z pewnością zwiększą napływ gotówki.

Po pierwsze należy zbudować portfel, to powinno pozwolić nam na około 20 porażek z rzędu. Po drugie warto obserwować nie tylko statystyki drużyn, ale także zdarzenia specjalne jakie oferuje nam bukmacher, dla przykładu w piłce nożnej będzie to liczba rzutów rożnych w meczu.

Takie zdarzenia mają kursy około 1.6 – 1.8, a mając takie dwa możemy mieć na kuponie bardzo ładny kurs. Kolejną rzeczą jest to, aby po wpadnięciu w serię porażek, nie próbować desperacko się odegrać – to doprowadzi nas tylko do zguby.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Inne sposoby, opcje…

Całkiem ciekawym sposobem na bukmachera do rozważenia w kontekście sposobów na bukmachera są kupony rodzaju „MAXIKOMBI”.
Do takiego kuponu dodajemy np. cztery zdarzenia, niech się nazywają A, B, C, D.

W tego rodzaju kuponie, możemy nasze zdarzenia pogrupować: grupa 1 – zdarzenia A i B, grupa 2 – zdarzenie C, D.

Dobrze więc, załóżmy, że łączny kurs grupy 1 to X, a kurs grupy 2 to Y. Obie grupy na kuponie dają nam kurs XY.  Kupon „MAXIKOMBI” pozwala nam na mały margines błędu, jeżeli, zdarzenie A lub B okaże się błędne to otrzymamy pieniądze za kurs z grupy 2 (jeżeli zdarzenia C, D okazały się prawidłowe).

UWAGA! Grając za 50 zł grupa 1 jak i grupa 2 ma początkową wartość 25 zł.

Co to znaczy? To znaczy, że nie raz kupony mogą się nie zwrócić, a jedyne pocieszenie to świadomość, iż nie wszystkie nasze pieniądze przepadły.

Następną wadą tego rodzaju kuponów to znacznie obniżony kurs łączny. Grając u bukmachera często sprawdzaj promocje,a wiadomo że promocje to coś co wszyscy kochamy najbardziej. Najczęściej będziemy mogli korzystać z nich w okresie dużych imprez sportowych.

Poza bonusem bukmacherskim rejestracyjnym, który widnieje w większości ofert polskich bukmacherów, będziemy mogli liczyć na podwojony depozyt (wpłacasz 100 złotych otrzymujesz następne 100), „cashback”(przegrana = zwrot pieniędzy) czy też gra czyli obstawianie bez podatku.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

 

ABC zakładów bukmacherskich

Studiujący mający sporo wolnego czasu i kochający sport lub gry jak CS Go czy COD lub LOL, a równocześnie nie mogący znaleźć sobie pracy, która odpowiadała by ich preferencjom oraz kwalifikacjom, nieraz stawiają na inne sposoby pracy. Jednym z nich jest typowanie wyników spotkania sportowego.

Ale w jaki sposób zabrać się do czegoś, co do tej pory było dla nas sprawą nieznaną?

Trzeba wiedzieć, że takie obstawianie będzie sporym ryzykiem. Osoby, które się tym interesują a nie znają nawet podstaw, zrobią rozsądnie, jeżeli postarają się nabyć pewnej miary znajomości tematu. Bez tego możemy utracić wiele nerwów, ale także i pieniążków.

Od czego zacząć obstawianie

Na początek warto porozmawiać z kimś, kto z sukcesami zajmuje się typowaniem wyników meczu (albo zapoznać się z tym tematem: https://www.obstawianie.net/jak-ograc-buka.html). Jeżeli dobrze podejdziemy do tematu zechce uchylić rąbka tajemnicy. Trzeba jednak wziąć pod uwagę to, że jeżeli ktoś ma swój system grania, może nie będzie chciał zdradzić go komuś kto może stanie się jego konkurentem.

Wiele danych można zyskać na stronach poświęconych tematyce bukmacherskiej.

Wystarczy wpisać do okienka wyszukiwania Google odpowiednią frazę. Wiadomości można również szukać na forach kibiców. Dopiero z takim pakietem można zaczynać obstawiać. Jeżeli ktoś liczyłby na wielkie comiesięczne wygrane musi zdać sobie sprawę, że z tego typu działalności utrzymuje się jedynie wąska grupka zawodowców.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Należy też wziąć pod uwagę, że jest to hazard, gdzie liczy się ślepy los. Od szczęścia może zależeć czy wygramy czy nie?

Jeżeli o tym zawsze pamiętamy, kto każdy z nas osobiście powinien podjąć decyzję, czy chce w ten sposób się bawić lub zarabiać.

Dla wielu jest to tylko sposób spędzania wolnych chwil. Nie chcą się nastawiać na wygrane, jednak Ci pełni determinacji by wygrać muszą nieraz poczuć gorycz porażki i wiele szkodliwych dla organizmu stresów.

PROMOCJA TYGODNIA