STS online – czyli obstawiaj jak lubisz

Ocena bukmachera
 • 8/10
  Zakłady bukmacherskie - 8/10
 • 7/10
  Promocje bukmacherskie - 7/10
 • 9/10
  Zakłady przez telefon - 9/10
 • 9/10
  Zakłady na żywo - 9/10
 • 7/10
  Pomoc bukmachera - 7/10
 • 7.5/10
  Nasza ocena - 7.5/10
7.9/10

Na promocję każdej firmy z pewnością znaczenie ma jej staż. To powoduje, że częściej i już szybciej jej nazwa pojawia się w naszych głowach. Nie inaczej jest z STS online, czyli Star-Typ-Sport. Bukmacher działa od 1997 roku. Jest zatem jednym z niewielu, którzy mają najdłuższy staż.

Gracze, którzy wcześniej nie mieli styczności z legalnymi bukmacherami z pewnością słyszeli o WWW.STS.PL.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Największy bukmacher w Polsce?

Jest to jedna z głównych firm na rynku w Polsce. Po wejściu ustawy w życie wielu typerów nie patrząc na opinie od razu zarejestrowało się właśnie tam. Nie oznacza to jednocześnie, że możemy liczyć na najlepszą ofertę. Niektórzy twierdzą, że wręcz przeciwnie. Jak jest naprawdę?

Oczywiście najlepiej przekonać się samemu na własnej skórze jak działa bukmacher STS.PL. Ostatnio jednak nie może on cieszyć się z pochlebnych opinii. Gracze coraz częściej rezygnują z gry. Głównymi powodami jest podwajanie kuponów.

Zarejestruj się na www.sts.pl i odbierz bonus!

W przypadku wygranych nie mamy nic przeciwko, jednak w przypadku przegranych kosztuje nas to podwójnie. Nie każdy ma chęć pisania do supportu z każdym obstawionym kuponem. Do tego często wieszająca się strona internetowa nie pozwala nam zupełnie obstawiać.

Legalne buki, STS, Fortuna i inni

Ogólnie legalne buki w Polsce nie cieszą się bardzo dobrą opinią. Mimo tego takie błędy nie powinny mieć miejsca. Tym bardziej, że oferta STS.PL również nie zachwyca. Do tego należy dołączyć ofertę LIVE. Jakby tego było mało bukmacher ma niskie kursy, a do tego limity.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
3500 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Zatem pomimo dość długiego stażu i rozpoznawalnej marki ów legalny bukmacher internetowy jest przeznaczony głównie dla graczy rekreacyjnych.

W takich przypadkach opłaca się obstawiać kupony AKO lub single z wysokimi kursami, by ostatecznie mówić o jakimkolwiek zarobku.

Jednak bukmacher STS online to nie same wady. Wielu graczy chwali ilość punktów naziemnych, których na terenie Polski jest już ponad 400. Do tego wspomniana strona internetowa, która wykonana jest estetycznie w ciekawych kolorach.

Bonusy w STS online

Czekają na nas tam bonusy na start – freebet w wysokości 20 złotych i dodatkowo 500 złotych na dalszą grę. Bonus powitalny w porównaniu do konkurencji być może nie zachwyca, ale jest dosyć wysoki.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

W ocenie samych graczy i osób, które związane są z tą tematyką STS online to głównie bukmacher marketingowy. Z pewnością większą uwagę powinien przeznaczyć na polepszenie działania obstawiania zakładów bukmacherskich na ich stronie internetowej.

Nie trudno jednak zauważyć, że jego popularność maleje. Cóż, gracze są niezwykle wymagający i po skorzystaniu z nielegalnych bukmacherów te oczekiwania nie maleją. W przypadku STS musimy być niezwykle wyrozumiali.

 

Nasze wnioski i opinie o STS

Ów legalny bukmacher online energicznie angażuje się we wspieranie naszego sportu, będąc najlepszym podmiotem na krajowym sektorze sponsoringu. Jednostka jest formalnym sponsorem kadry Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań oraz wielu innych zespołów w Kraju.

STS a eSport

Bukmacher STS nadto wspomaga także nasz krajowy esport.
STS.PL rozpoczął współpracę z Devils.one, organizacją esportową. Devils.one jako wyłączny polski zespół CS:GO zademonstruje się podczas 9. sezonu gier ESL Pro League – najbardziej prestiżowej ligi CS:GO na świecie. Kontrakt obowiązuje do lutego 2020 r. Jest ona elementem taktyki STS, zakładającej regularne wzmacnianie egzystencji w sferze esportu.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Spółka bezustannie wkłada pieniądze w wzmocnienie pionierskich plus nowych technologii, wskutek którym wyprzedziła krajową konkurencje. STS online ułatwia zakłady wzajemne nie tylko za pośrednictwem strony wirtualnej, ale też jej mobilnej odmiany, jak i aplikacjom poświęconym na systemy Android oraz iOS. Spółka stale poszerza swą propozycję, umożliwiając Ci m.in. następne zakłady live i potwierdzając czołową pozycję w domenie esportu.

Bukmacher skonstruował również prywatny system wypłat – STSpay – umożliwiający ekspresowe przelewy przez 7 dni w tygodniu. Ów wiodący bukmacher wirtualny, za pośrednictwem inwestycji w czeską firmę Greep, jest współwłaścicielem systemu Betsys, z którego robi na ogół użytek.

Przy użyciu efektywnego systemu pomocy dla typujących mecze, STS ma możliwość bardzo dobrze reagować na narastające zapotrzebowania typujących.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
3500 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Oglądaj spotkania i obstawiaj!

Firma świadczy poza tym możliwość oglądania transmisji wydarzeń sportowych w trakcie w sieci za pomocą STS TV. Tego typu opcja jest przystępna także użytkownikom urządzeń mobilnych. Co miesiąc spółka udostępnia przekazy i 5000 meczy, przykładowo… piłki nożnej, tenisa, bilarda, koszykówki i pozostałych sportów.
Dziś innowacyjne punkty odbierania kuponów są w każdym większym mieście – sumarycznie na obszarze Polski jest ich więcej niż 430.

Odbierz kod promocyjny od STS

Lubimy bonusy za rejestrację i kody promocyjne od bukmacherów jak prawie każdy klient bukmacherów! Tutaj również rzeczony bukmacher na stronce www.sts.pl/bonusy/ sporządził dla Nas darmowe zakłady za rejestrację i kod promocyjny BET123.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Otrzymamy tutaj na start – 25 złotych bez wpłaty plus i 1000 złotych za wpłatę na konto do zawierania zakładów bukmacherskich.
Poza tym w różnorodnych quizach stali typujący mogą zwyciężyć wiele gotówki (szczegóły oraz kod promocyjny STS onlineodszukacie na www.sts.pl/bonusy/).