STS i rejestracja bez dowodu osobistego? Tak!

Dlaczego natychmiastowa szybka rejestracja u bukmachera wirtualnego to bardzo dobry koncept dla obstawiających mecze i dlaczego warto z niej zrobić użytek jeśli nie mamy konta na www.sts.pl ?

Gdy mamy potrzebę obstawiać pojedynki przez internet trzeba się u buka zarejestrować i mieć dowód osobisty i go zweryfikować! Do tej pory ciągnęło się to powoli, a w dodatku bez dowodu osobistego nie dało się tego po prostu wykonać.

W tym momencie … Rejestracja konta na STS.PL w życiu nie była tak banalna.

FREEBET 29 zł + 1200 zł za wpłatę! Wejdź na sts.pl/bonusy

Mając bukmacherskie konto tymczasowe da się korzystać z zakładów bukmachera internetowego podając tylko bazowe informacje przy rejestracji konta. Nie ma w tym momencie konieczności wgrywania ksera dowodu tożsamości czyli jest to bukmacher bez weryfikacji dowodu.

Nie ma konieczności także podawania pozostałych szczegółowych informacji. Wystarczy 1 minuta, ażeby obstawiać mecze on-line u legalnego bukmachera w Polsce i odebrać bonus powitalny.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
Bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
Bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - www.lvbet.pl

Uruchomienie konta zachodzi bezpośrednio po kontroli przekazanego przez obstawiającego adresu e-mail.

Rejestracja w STS …

Rejestracja wstępna aprobuje na używanie konta STS.PL w trybie: ograniczonym – blokuje nas maksymalny zakres zakładów a także deficyt zdolność wypłaty funduszy z rachunku obstawiającego (dostępne wyłącznie po zupełnej weryfikacji konsumenta).
Osoba posiadająca rachunek rozliczeniowy o statusie warunkowym może niemniej jednak korzystać z wielu ofert promocyjnych, w tym z bonusu przy zakładaniu konta.

FREEBET 29 zł + 1200 zł za wpłatę! Wejdź na sts.pl/bonusy

W celu przeprowadzenia prawidłowej pełnej rejestracji Użytkownik zobowiązany jest do poprawnego wypełnienia formularza przy rejestracji u wybranego bukmachera i przesłania skanu czy też fotografii dowodu potwierdzającego tożsamość.

Idealny bonus za rejestrację

Legalnie funkcjonujący bukmacher internetowy Etoto promuje darmowe zakłady!
Rusza akcja darmowy zakład dla nowych graczy…
Freebet 20 zł przy otwieraniu konta dla nowego obstawiającego
– później oferta na start wygląda bez modyfikacji: bonus 200% do 100 pln,
– przy wtórej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 pln, o ile wpłata jest wyższa czy też równa 40 pln, to typer otrzyma dodatkowy Freebet 20 pln

Dla klientów którzy zapisali się do bukmachera nim nastał dzień 01.02 i nie wykorzystali do tej pory z żadnej pozostałej oferty bonusowej będą uprawnieni do Freebetu 20 pln od zalogowania.

Na stronce rejestracyjnej https://www.etoto.pl/rejestracja/ zaprezentuje się rysunek z dokładną wiedzą jak uzyskać 1040 pln w akcji promocyjnej na start.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
Bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
Bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - www.lvbet.pl

Ekspresowa rejestracja w LVBET…

Prócz w/w bukmacherów także  LV BET to bukmacher bez weryfikacji dowodu – na stronce https://lvbet.pl/pl/20zl-bez-depozytu również proponuje Wam bezpłatny zakład bez depozytu 20zł i rejestrację bez dowodu osobistego! Warto!