Systemy bukmacherskie – warto z nich korzystać

Ocenia się, że pośród wszystkich materiałów niezbędnych do przeczytania (czy to w pdf czy na forum) odnośnie zakładów bukmacherskich, początkujące osoby niechętnie chcą się zaznajomić z systemami bukmacherskimi. Wydają się to dla nich skomplikowane tematy i rezygnują z ich poznania.

Jest to duży błąd, ponieważ każda osoba, która na poważnie myśli o zakładach bukmacherskich i czerpaniu z nich zysków opiera się na jednym z wielu systemów. Czym należy się kierować podczas wyboru jednego z nich? Pierwszym ważnym czynnikiem jest nasz kapitał.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Najlepsze systemy bukmacherskie

Są takie systemy bukmacherskie, które umożliwią nam obstawianie od 50 złotych, ale są i takie, w których jest to niemożliwe. Kolejne czynniki są równie ważne, a kolejnym z nich jest wiedza sportowa czy możliwe ryzyko. Najczęściej możemy spotkać graczy, którzy stosują płaską stawkę.

Tutaj ich obiektem zainteresowań jest zazwyczaj jedna lub dwie dyscypliny sportowe. Niezależnie od wszystkiego na każde zdarzenie mają oni odgórnie wyznaczoną stawkę do obstawienia. U niektórych jest to 20 złotych, a jeszcze u innych jest to 500 złotych.

 

System Progresja

Równie popularna jest progresja. Tu w przypadku wygranej stawka na kolejny zakład jest już większa o pewien procent. Bardziej agresywnym systemem i niosącym za sobą ryzyko utraty pieniędzy jest system „piętnastka”. To system składający się z 15 poziomów.

Każdy poziom to jeden zakład o kursie co najmniej 2. Jego przeciwieństwem są surebety. To zakłady, które nie niosą za sobą żadnego ryzyka. Niezależnie od wszystkiego i tak wygramy. Pytanie zatem brzmi, które systemy bukmacherskie będą dla nas najlepsze.

Na pewno warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań, które zbliżą nas do odpowiedzi. Jeśli nie posiadamy na początku zbyt dużego wkładu własnego surebety raczej odpadają. Z kolei mało osób, które dopiero zaczynają obstawiać zakłady bukmacherskie chcą zacząć od agresywnych systemów bukmacherskich. Wszystko zależy zatem od wielu czynników.

Progresja to jest to!

Zakłady bukmacherskie ściśle związane są z różnymi systemami gry. Wśród nich wyróżnić możemy tzw. progresję, która polega na zwiększaniu stawki w wybranym przez nas zakładzie do momentu uzyskania interesującego nas wyniku, którym jest remis.

Każdy kolejny mecz danej drużyny gracz musi obstawić na remis i jeżeli jego zakład nie będzie trafny podwaja stawkę. W momencie kiedy drużyna zremisuje zostają nam zwrócone koszty zakładów remisowych. Ważnym aspektem jest to, żeby wybrać odpowiednią drużynę i stawki.

Systemy bukmacherskie - warto z nich korzystać 1 2024

Wyróżniamy kilka typów progresji, mianowicie:

I. progresja na stały zysk – każdy etap progresji związany jest z tym samym zyskiem

II. ciąg Fibonacciego – stawki wzrastają tu w wolnym tempie, gra toczy się znacznie dłużej, stosuje się ją wtedy, gdy wybieramy drużyny, które bardzo rzadko remisują

III. progresja klasyczna – polega ona na tym, iż stawiamy na drużynę, która w ostatnim czasie nie remisowała, progresja kończy się w momencie remisu drużyny

IV. progresja stała – polega na tym, iż stawiamy na remis danej drużyny, jeżeli go osiągnie rozpoczynamy remis od stawki początkowej, należy tu wybrać drużyny, które często osiągają wynik remisu

V. progresja trójkowa – związana jest z dwoma remisami danej drużyny pod rząd, bądź tez trzech remisów pod rząd od czasu poprzedniego zremisowanego zakładu.

Ważne jest, aby w tej metodzie wybrać drużynę, która w ostatnich zakładach często remisowała, jeżeli trzy kolejne mecze nie zostaną zremisowane należy przerwać progresję i rozpocząć ja wtedy gdy drużyna osiągnie remis.

Warto samemu zadecydować jaki styl grania nam najbardziej odpowiada i jest dla nas najkorzystniejszy, tak abyśmy uzyskali jak najwyższy zysk na zakładach bukmacherskich obstawiając mecze.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Płaska stawka

Z pewnością uniwersalnym systemem bukmacherskim jest płaska stawka. Stosują ją gracze doświadczeni i początkujący. Jeśli od razu możemy wejść z większym kapitałem warto na poważnie zastanowić się na surbetami. To system, który gwarantuje nam zarobek.

By jednak był on satysfakcjonujący najlepiej jest dysponować większą gotówką, którą musimy rozdzielić na kilku bukmacherów. Tak naprawdę wiele typerów przechodzi przez wszystkie te najlepsze systemy bukmacherskie. Dzięki temu możemy sprawdzić na sobie, który z nich najbardziej nam odpowiada.

Niekiedy wystarczy na to miesiąc, a w jeszcze innych wypadkach będą to lata.

PROMOCJA TYGODNIA