Szybkie wypłaty u bukmacherów

Z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że w Polsce nastała era legalnych bukmacherów. Całe szczęście, że rejestracja jest zupełnie darmowa, gdyż niektórzy uważają, że nie da się obstawiać meczy u takich firm bukmacherskich. A właściwie, że gra u nich jest mało opłacalna.

Niektórzy jednak podejmują próbę i zakładają swoje konta u legalnego bukmachera. Jak wyglądają wpłaty i wypłaty? Niestety można je porównać do oferty na żywo tych bukmacherów – bardzo mały wybór. Najczęściej są to tylko i wyłącznie przelewy bankowe.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
Bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
Bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - www.lvbet.pl

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów

Zarówno aby doładować sobie konto musimy zrobić przelew jak i aby wypłacić pieniądze także wędrują nam na konto bankowe.

I niestety na tym koniec możliwości u większości bukmacherów. Na szczęście i oni przygotowywali się na ten dzień – 1 lipca 2017 roku i doskonale wiedzieli, że liczba odsłon ich stron znacząco wzrośnie dlatego też niektórzy powprowadzali inne metody – płatność kartą płatniczą, BLIK czy przez tpay.com.

Jeśli zależy nam na czasie warto spojrzeć ile będzie trwał taki przelew. Jeszcze nie tak dawno należy czekać na drugi dzień, by zostały wykonane księgowania w banku i tym samym, by nasze pieniądze doszły do bukmachera.

Nie 100% a 200% za wpłatę! Wejdź na etoto.pl/bonusy

Zmiany u bukmacherów…

Na szczęście dziś to powoli się zmienia i np. chcąc wpłaty do Fortuny przez konto pieniądze mamy w przeciągu kilku minut. Minimalne wpłaty widnieją już od 1 złotego. Jednak zakład możemy puścić od 2 złotych, stąd też wiadomo, że należy dokonać wpłaty więcej na konto u bukmachera.

Jeśli chodzi o kwoty maksymalne to te często nas nie dotyczą. Natomiast gdy chodzi o wypłaty to tu już musimy poczekać dłużej. Fortuna wykonuje przelewy o godzinie 12 każdego dnia roboczego. Należy zatem zobaczyć o której godzinie są księgowania w naszym banku.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Zazwyczaj czas oczekiwania nie jest dłuższy niżeli 1-2 dni. Na próżno szukać nam portfeli elektronicznych, do których tak bardzo jesteśmy już przyzwyczajeni. A szkoda, gdyż grając u legalnego bukmachera i tak nie mamy się z czym kryć. A mając kartę do Skrilla czy Netellera moglibyśmy od razu korzystać z pieniędzy.