Typy na dokładne wyniki meczów

Jednym ze sposobów obstawiania meczów u bukmachera jest typowanie dokładnego wyniku meczu – to najprostszy sposób na zarobek na zakładach bukmacherskich. Nim jednak zaczniemy go stosować podczas gry u bukmachera zachęcamy do zapoznania się z 7 przykazaniami które powinni na pamięć wbić sobie do głowy początkujący gracze którzy zamierzają grać i wygrywać na zakładach sportowych w sieci i poza nią.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

 

Dokładne wyniki meczów?

Zanim zajmiemy się na poważnie typowaniem meczy sportowych powinniśmy przede wszystkim skupić się na kilku bardzo istotnych kwestiach które pozwolą nam nie tylko nie przegrywać na zakładach ale i być może dadzą zarobić trochę grosza obstawiając mecze w internecie:

1. Sprawdzeniu jaka jest obecnie forma zawodników/zespołu na który mamy zamiar dokonać zakładu. Jest to o chyba najważniejsza rada zanim zabierzemy się w ogóle do obstawiania wyniku danego zdarzenia.

2.Sprawdzeniu czy typowany zespół/zawodnik odbył sporą liczbę spotkań za nim zagra w typowanym zdarzeniu – przez co będzie bardziej zmęczony i nie da z siebie wszystkiego lub opadnie z sił w końcówce.

3. Dowiadujemy się z portali sportowych czy na przykład zespół męczą jakieś kontuzje, czy są zawodnicy wy-kartkowani, ustalmy przewidywane składy drużyny.

4. Ustalamy czy zespół lub zawodnik na którego chcemy postawić gra swój mecz na wyjeździe, czy na własnym boisku.

5. Porównujemy historycznie wyniki obu stron zakładu, ich miejsce w tabeli, no i o co tak na prawdę grają czy o mistrza, puchary czy może o utrzymanie w lidze, a być może o przysłowiową pietruszkę.

6. Ustalamy na podstawie ostatnich wyników jaki jest trend (prawo serii) – czyli ile meczy nasz typ wygrał bądź przegrał w ostatnich kilku tygodniach.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
Darmowy zakład - pzbuk.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje