Typy na Fenerbahce – Olympiakos

Wygląda na to, że będzie to mecz pełen napięcia i emocji! Fenerbahce ma szansę na odrobienie strat, szczególnie grając na własnym terenie, gdzie prezentują solidną formę. Pomimo minimalnej przewagi Olympiakosu po pierwszym spotkaniu, Turcy wydają się być faworytem do awansu według waszej analizy. Jest to zrozumiałe, biorąc pod uwagę ich historię na własnym stadionie i umiejętność gonienia wyniku.

Fenerbahce kontra Olympiakos: Kursy i typy

Fenerbahce na półfinał – 1.86: Pomimo ubiegłego wyniku, Fenerbahce wydaje się być w nieco lepszej formie.

Obie drużyny strzelą – 1.61: W 7 z ostatnich 10 wyjazdowych meczów Olympiakosu obie drużyny zdobyły bramkę.

Ponad 1.5 bramki w pierwszej połowie – 2.26: Pierwszy mecz pokazał, że rywalizacja między tymi drużynami jest zacięta.

Fenerbahce kontra Olympiakos: Kto wyjdzie zwycięsko?

Pierwszy mecz dostarczył wielu emocji, a teraz nadszedł czas na decydujące starcie. Fenerbahce będzie grać u siebie, w Stambule, gdzie są niezwykle groźni. Mimo minimalnej przewagi Grecji, stawiamy na Turków, których kurs na awans wynosi 1.86 w porównaniu do 1.88 dla Olympiakosu.

Bramki gwarantowane!

Biorąc pod uwagę zażartość rywalizacji i stawkę meczu, typujemy, że obie drużyny zdobędą bramki. To niemal pewnik! Kurs na ten zakład to 1.61 w STS.

Pierwsza połowa pełna akcji!

Zważywszy na intensywność obu drużyn, prawdopodobieństwo wcześniejszych bramek jest wysokie. Typujemy, że w pierwszej połowie padnie więcej niż 1.5 gola.

Fenerbahce kontra Olympiakos: Statystyki i historia

Pierwszy mecz w Pireusie był pełen zwrotów akcji. Pomimo prowadzenia Olympiakosu 3:0, Fenerbahce zdołało odpowiedzieć dwoma golami. Historia rywalizacji obu drużyn jest zróżnicowana, ale nasze typy skłaniają się ku Fenerbahce!

Fenerbahce kontra Olympiakos: Kiedy i gdzie oglądać?

Mecz odbędzie się w czwartek, 18 kwietnia 2024 roku o godzinie 21:00 w Stambule, na stadionie Şükrü Saracoğlu. Kto wygra? Kto przegra? Obejrzyjcie mecz na Viaplay i śledźcie nasze typy!

Czy Fenerbahce zrewanżuje się Olympiakosowi? Czy Grecy utrzymają swoją przewagę? Czekamy z niecierpliwością na emocjonujące widowisko!

Więcej typów na ligę europy na: https://www.obstawianie.net/liga-europy-zaklady-bukmacherskie-nasze-typy.html

PROMOCJA TYGODNIA