U kogo zdobędziesz freebet w trakcie rejestracji?

Niezwykły freebet u pewnego bukmachera na 2023 rok nadchodzi!

Jak poczynać Nowy Rok 2023 to z Ligą angielską a także freebetem! Legalny bukmacher online Fuksiarz.pl stworzył promocję dla grających Ustrzel Freebet (https://fuksiarz.pl/ustrzel-freebet), w której będzie wolno zwinąć freebety o wartości zależnej od wielkości goli strzelonych w nadchodzącej rundzie Ligi angielskiej! Promocja z freebet’em rozpocznie się po 1 stycznia.

Toteż jeżeli nie posiadasz konta gracza na stronie www.fuksiarz.pl to nuże masz powód by je w tym miejscu założyć.

Fuksiarz.pl/promocje
Nowy bukmacher! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

Aby wziąć akces w promocji trzeba wstąpić na podstronę „DOŁĄCZ” na stronie akcji, przelać 50 zł plus postawić przedmeczowy zakład AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym 3.00 czy też większym, obejmujący jedynie zdarzenia z zakładów wzajemnych na Premier League. Kuponiki zakwalifikowane do promocji wolno zawierać do 2 stycznia 18:29. Jeżeli zakład będzie należyty, obstawiający dostanie freebet zależny od liczby goli zdobytych w 19. kolejce Ligi angielskiej:

1-15 goli: 20 zł freebet

16-25 goli: 30 zł freebet

26-35 goli: 40 zł freebet

36+ goli: 50 zł freebet

W tej akcji promocyjnej na www.fuksiarz.pl da się fundnąć nielimitowaną ilość kuponików, natomiast jeno pierwotny trafiony kupon spełniający warunki oferty, zostanie wzięty pod uwagę w trakcie przydzielania freebetów.

Fuksiarz.pl/promocje
Nowy bukmacher! Ekskluzywna oferta przy rejestracji