W eToto masz freebet, cashback i bonus za depozyt – wooow

Ocena bukmachera
 • 7/10
  Zakłady bukmacherskie - 7/10
 • 9.5/10
  Promocje bukmacherskie - 9.5/10
 • 6/10
  Zakłady przez telefon - 6/10
 • 7/10
  Zakłady na żywo - 7/10
 • 7/10
  Pomoc bukmachera - 7/10
 • 7.5/10
  Nasza ocena - 7.5/10
7.3/10

Najlepsze bonusy bukmacherskie na start – ma chyba obecnie bukmacher eTOTO – freebet (mobile), cashback i do tego bonus za depozyt! Ale czy oferta tego bukmachera jest także tak dobra …

Zarówno gracze jak i sami bukmacherzy w Polsce doskonale zdają sobie sprawę z tego jak ważna jest oferta oraz bonusy na start. Podstawą jest byśmy mieli dostęp do zakładów przedmeczowych jak i na żywo. To w większości przypadków sprawia czy dany bukmacher będzie plasował się na podium.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Niestety oferta bukmacherska polskiego bukmachera eToto w żaden sposób nie ma jak konkurować z innymi bukmacherami. Jest słaba i jeśli tak zostanie na dłużej to bukmacher Etoto może jedynie zająć pierwsze miejsce na najgorszego legalnego bukmachera w Polsce.

Na szczęście widać powoli się to zmienia i oferta bukmacherska zaczyna wyglądać coraz lepiej i lepiej …

Obstawiamy w eToto

Jak przystało na tego typu firmę bukmacherską zakłady możemy puszczać zarówno w sieci jak i w punktach stacjonarnych. Przeglądając ofertę na stronie internetowej możemy szybko zauważyć, że do naszej dyspozycji jest zaledwie kilkanaście dyscyplin sportowych.

Są to najpopularniejsze pozycje – piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, tenis i kilka innych. Na wiele spotkań niestety nie mamy co liczyć. To samo tyczy się samych opcji. Oferta Etoto jest uboga ale jak wspomnieliśmy wcześniej ciągle rozwijana i pewnie na dniach będzie jużtak dobra jak na www.lvbet.pl.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Gra bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Jednakże poniekąd dzięki temu sama strona internetowa jest niezwykle prosta i czytelna. A co z zakładami na żywo? Niestety tych póki co nie ma w ogóle. Zatem w Etoto możemy obstawiać zakłady bukmacherskie tylko i wyłącznie przedmeczowo.

Nie dziwi zatem fakt, że jak szybko zainteresowaliśmy się tym bukmacherem tak jeszcze szybciej zrezygnowaliśmy typowania właśnie tutaj. Jednak Etoto zupełnie się na tym polu nie poddaje. Planuje i wdraża co chwilę  on wielkie zmiany. Które zakładają m.in. pojawienie się oferty na żywo.

Jedynie co sam bukmacher wskazuje owe zmiany mają przyjść na dniach i My to widzimy obserwując stronę do obstawiania meczów na www.etoto.pl.

Zatem należy odwiedzać co jakiś czas stronę internetową, by tego nie przeoczyć.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Dla kogo oferta tegoż bukmachera?

Póki co polecamy ofertę tego bukmachera online głównie graczom, którzy preferują obstawianie przedmeczowe. Jak nie trudno również zgadnąć bukmacher nie jest przeznaczony dla zaawansowanych graczy. Limity są dość szybko nakładane tym bardziej, że w takiej sytuacji jest to szybkie do wyłapania.

Biorąc pod uwagę samą ofertę ciężko stwierdzić czy polecamy tego bukmachera. To już inni bukmacherzy, którzy stażem są o wiele młodsi oferują swoim klientom o wiele szerszą ofertę. Na razie tylko Etoto posiada słabą opcję obstawiania na żywo – jest to spora wada – ale liczymy że na dniach się to zmieni na lepsze. Wielu graczy niestety nawet nie bierze pod uwagę typowania tu zakładów bukmacherskich.

Wielkie zmiany mają też obejmować punkty stacjonarne. Ma być ich więcej, a sam bukmacher w przeciągu kilku lat chce tym sam walczyć o najlepszego legalnego bukmachera. Cóż, z pewnością będzie miał on długą drogę do pokonania.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Chcąc z niemal ostatniego miejsca przejść do pierwszej trójki nie będzie tak łatwo. A to głównie za sprawą samej konkurencji, która na bieżąco wprowadza zmiany i nie daje zapomnieć swoim graczom o sobie.

Podsumowanie

O ile Etoto w przeciągu tych kilku lat wykonane znacznie widoczne zmiany to z pewnością gracze będą do coraz częściej brać w ogóle pod uwagę. Na razie oferta tego polskiego bukmachera oceniana jest poniżej średniej i z pewnością tak pozostanie do momentu wdrażania tego co u innych bukmacherów jest już podstawą.