Wirtualny bukmacher Superbet

Ocena bukmachera
 • 8/10
  Zakłady bukmacherskie - 8/10
 • 8/10
  Promocje bukmacherskie - 8/10
 • 8/10
  Zakłady przez telefon - 8/10
 • 8/10
  Zakłady na żywo - 8/10
 • 6/10
  Pomoc bukmachera - 6/10
 • 7.6/10
  Nasza ocena - 7.6/10
7.6/10

W 2018 roku rumuński wirtualny bukmacher Superbet wszedł na polski rynek dość cicho. Być może nie byłoby to zaskakujące, gdyby uzyskanie od Skarbu Państwa licencji na prowadzenie zakładów nie było najłatwiejsze w naszym kraju.

Niemniej Rumunom udało się skorzystać ze stacjonarnych punktów bukmacherów, a od 18 lutego 2020 r. także z oferty online. Rzućmy okiem i dowiedzmy się nieco więcej o nowym wirtualnym bukmacherze Superbet.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Oferta online

Bukmacher pozytywnie nas zaskoczył. Jego strona internetowa jest spójna i łatwo można się po niej poruszać, a oferta jest bardzo przyzwoita. Chociaż Superbet wciąż ma w ofercie 10 podstawowych dyscyplin sportowych, to po pierwsze zauważmy, że dopiero się zaczął, a po drugie nadrabia resztą oferty.

Oferta zakładów na żywo jest bardzo obszerna. Stawiamy na żywo i na 3. ligę argentyńską, badminton i e-sport. Wirtualny Bukmacher przygotował również zakładkę z pełnymi wynikami z ostatniego miesiąca, w której możesz sprawdzić szczegółowe statystyki gier. W ramach wirtualnego sportu możemy obstawiać wyścigi samochodowe, żużel, chartów i wyścigi konne.

Szybkie instrukcje po wejściu do wybranej dyscypliny ułatwiają obstawianie, a dzięki wysokiej jakości wyścigi są bardzo dobrze monitorowane. Warto zauważyć, że ambasadorem bukmachera Superbet jest bramkarz Jerzy Dudek.

 

Oferta tego wirtualnego bukmachera

Oferta na dziś Superbet prawie nie różni się od ofert innych bukmacherów. Koncentrują się głównie na najpopularniejszych sportach. Sporty oferowane przez tego bukmachera to:

– Piłka nożna

– Siatkówka

– Koszykówka

– Piłka ręczna

– Hokej na lodzie

– Tenis

– Futsal

– Unihokej

– Tenis stołowy

– esports

Oferta tradycyjnie obejmuje wszystkie główne ligi prawie wszystkich popularnych dyscyplin, a także imprezy sezonowe, takie jak mistrzostwa świata i Europy z poszczególnych dyscyplin sportowych. Istnieje również duża liczba rynków, których liczba rośnie wraz z rangą wydarzenia.

Wirtualny bukmacher Superbet 1 2024

 

Strona internetowa

Polska wersja strony nowego legalnego bukmachera Superbet jest naprawdę fajna. Tam możemy obstawiać zakłady krótko- i długoterminowe, a także zakłady na żywo. Nawigacja na jego stronie jest bardzo łatwa, a w głównym menu znaleźliśmy wszystkie informacje, które są dla nas istotne. Coś, co odróżnia tę stronę od polskich bukmacherów, to zakładka „Wiadomości”. Wirtualny bukmacher Superbet szczegółowo i aktualizuje wiadomości ze świata sportu oraz analizuje ważne spotkania.

 

Aplikacja mobilna

Jak przystało na tegoż bukmachera, Superbet oferuje aplikację na urządzenia mobilne, która niestety była dotychczas dostępna tylko na rynku rumuńskim. Jeśli jednak chcesz nadal rosnąć na naszym rynku, musisz nie tylko zaoferować lokalnym użytkownikom możliwość obstawiania zakładów online, ale także ułatwić im dostęp do nich, najlepiej za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Rumuńska wersja aplikacji ma ładną szatę graficzną i bardzo przyjemny interfejs, który jest wszystkim, czego potrzebujesz do wygodnego użytkowania, gdy nie jesteśmy na klawiaturze komputera. Aplikacja bukmacherska Superbetu ma opcję wypłacania pieniędzy, co oznacza, że pieniądze użytkownika pojawią się na jego koncie bankowym, nawet jeśli znajdują się poza domem lub biurem. Czekamy na to.

Kursy

Szanse na wygraną u wirtualnego bukmachera Superbet są dość dobre, ale nie przekraczają znacząco kursów innych legalnych bukmacherów w Polsce. Np. Podczas gry w polskiej ekstraklasie ich szanse nieco się różnią od szans bukmachera Fortuna. Spójrzmy na grę polskiej Ekstraklasy Górnik Zabrze – Cracovia Kraków. Podczas gdy słowacki bukmacher oferował 1,78 dla Górnika, 3,55 dla Draw i 4,65 dla Cracovii, Rumuni oferowali odpowiednio 1,75, 3,65 i 4,55. Jak widać na rynkach 1 i 2, oferta Fortuny jest bardziej interesująca. Jeśli jednak postawisz na remis, bukmacher Superbet wygląda nieco lepiej. Podobnie było w kwalifikacjach do 16 rundy LM. Obejrzeliśmy wszystkie osiem spotkań i Superbet był lepszy na niektórych rynkach. Dotyczy to szczególnie zakładów na remisy.

Mozna więc wziąć to pod uwagę, wybierając rynki wydarzeń, które nas interesują. Jest to tym bardziej prawdziwe, że działa bardzo dobrze na tle innego wiodącego bukmachera w Polsce, Fortuny. Rumuni naprawdę nie muszą się wstydzić w tej kategorii.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Promocje dla użytkowników

Oprócz oferty powitalnej wirtualny bukmacher Superbet oferuje również bonusy bukmacherskie, które zwiększają twoje wygrane i szanse na wygraną, a także zakład bez ryzyka. W ofercie Super Match znajdziesz bardzo wysokie kursy na gry wybrane przez bukmachera z najważniejszych dyscyplin. Podwyższone ceny są również dostępne w ramach promocji Super Extra. W takim przypadku możesz spodziewać się wyższych stawek.

Warunkiem jest postawienie kuponu zawierającego co najmniej 5 zakładów o kursie 1,10. Łączna cena 500 jest opcją w promocji Super 6. Jeśli wybierzesz 6 meczów piłkarskich wybranych przez bukmachera, możesz wygrać dużą sumę. Stawka za każdą decyzję wynosi 2,80.

Kolejnym bonusem od Superbet jest tak zwany zakład ubezpieczony, a w szczególności promocja Super Szansa. Jeśli umieścisz kupon z 11 wydarzeniami, każde w wysokości min. 1.30, a jedna przegrana, nie tracisz postawionej kwoty. Bukmacher wypłaca Ci 10% zysku z 10 poprawnie przewidywanych zdarzeń.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

PROMOCJA TYGODNIA