Wszystko o obracaniu bonusem w STS

Każdy typer może w dowolnym dowiecie się, kiedy będzie mogła odbyć się u niego wypłata bonusu STS. Najlepszym sposobem na to jest dostępna na stronie STS zakładka Moje Konto. W najnowszej wersji portalu www.STS.pl jest to po prostu ikonka gracza, która aktywuje rozwijaną listę z różnymi działami.

Jak sprawdzić obrót bonusem STS? Najszybciej przechodząc do „Dane osobowe”. W tym miejscu w lewym bocznym panelu wyświetla nam się informacja, ile jeszcze musimy obstawić, by premia bukmacherska stała się tylko naszą własnością.

STS obrót bonusem jak sprawdzić?

Jak widać, sprawdzanie obrotu STS nie jest skomplikowaną czynnością. To najlepszy dowód na to, że w zasadzie każdy jest w stanie poradzić sobie z ofertą przygotowaną przez tę markę.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Obrót bonusu w STS. Warto zrezygnować z premii tylko przez niego?

Każdy chce u bukmachera odebrać bonus, ale bardzo często nie wie, czym dokładnie jest obrót. To samo dzieje się w przypadku bukmachera STS – 100 PLN bez ryzyka brzmi dla wielu kusząco, ale na pewno trzeba brać pod uwagę to, że nie dostaje się tych pieniędzy od razu, a trzeba na nie zapracować, by były tak w pełni wartościowe jak normalna gotówka.

Wiele osób nie ma dokładnie pojęcia, czym jest obrót bonusu STS i rezygnuje z samego prezentu na start tylko dla tego, że trzeba w pierwszej kolejności grać konkretne kupony. Każdy decyzje podejmuje sam, ale nie można zapominać, że u bukmachera gra się właśnie po to, by typować, a otrzymanie pieniędzy za rejestrację to na pewno znakomita okazja do tego, by wypróbować ofertę w praktyce i to bez konieczności wydawania własnych środków.

Doświadczeni typerzy zgodni są co do tego, że nie powinno się zupełnie ignorować promocji tylko dlatego, że wiążą się one z dokonywaniem obrotu. Na swój sposób na pewno jest to ułatwienie, ale nie brakuje takich, których te bonusy odbierają i jest ich bardzo wiele. W końcu gdyby było inaczej, nie byłoby mowy o tym, by premie u bukmacherów cieszyły się takim, a nie innym zainteresowaniem.

Wszystko o obracaniu bonusem w STS 2 2024

STS Moje Konto. Do czego służy ta zakładka?

STS.pl – zawsze jest tutaj co obstawiać!

Dział STS Moje Konto to swoiste centrum dowodzenia każdego typera. Co poza sprawdzeniem obrotu można jeszcze tutaj zdziałać? Możliwości jest bardzo wiele, a najważniejsze z nich to:

  • zmiana limitów gry
  • sprawdzanie wiadomości
  • zarządzanie bonusami
  • zapraszanie znajomych z możliwością zdobycia bonusu
  • dokonanie wpłaty
  • dokonanie wypłaty
  • sprawdzenie zagranych zakładów
  • weryfikacja zakładów na żywo
  • zmiana hasła
  • zmiana danych osobowych

Dostęp do każdej z tej opcji mamy nie tylko na stronie www.STS.pl, ale także w aplikacji mobilnej bukmachera, którą pobrać można na systemy Android oraz iOS.

PROMOCJA TYGODNIA