Zakłady bukmacherskie Milenium

 • 7/10
  Zakłady bukmacherskie - 7/10
 • 9/10
  Promocje bukmacherskie - 9/10
 • 5/10
  Zakłady przez telefon - 5/10
 • 5/10
  Zakłady na żywo - 5/10
 • 7/10
  Pomoc bukmachera - 7/10
 • 7/10
  Nasza ocena - 7/10
6.7/10

Legalni bukmacherzy na dobre rozpoczęli walkę o nowych graczy. I słusznie, bo po zmianie prawa szukamy ciekawych propozycji ze strony licencjonowanych firm bukmacherskich. Pomimo tego, że niewielu jest legalnych bukmacherów na nowo musimy poświęcić nieco swojego wolnego czasu na zapoznanie się z ich ofertą.

Co warto wiedzieć o bukmacherze Milenium?

Jak już łatwo powiązać fakty, bukmacher Milenium jest w pełni legalny. Działa tak na terenie Polski od 2004 roku. Być może ktoś kojarzy go z białych i czerwonych barw, które nie są przypadkowe. Mają one symbolizować fakt, że kapitał w 100% jest polski.

Odbierz 20zł w formie bonusu bez depozytu, sprawdź szczegóły

Logo możemy zauważyć głównie w punktach naziemnych, które obecnie jest ok. 200 na terenie całej Polski. Panuje o nich niezwykle dobre zdanie. Jeśli jednak nie mamy w pobliżu punktu naziemnego lub nadzwyczajnie na świecie wolimy zadbać o swoją prywatność możemy skorzystać ze strony internetowej lub aplikacji mobilnej. Dzięki temu możemy obstawiać mecze zarówno na komputerze jak i w telefonie.

W dzisiejszych czasach to dość spore udogodnienie.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
3500 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Jak wygląda bonus powitalny, oferta i kursy w Milenium?

Na starcie możemy otrzymać do 760 złotych bonusu powitalnego. To naprawdę dość spora kwota, która sprawia, że Milenium.pl znajduje się w czołówce jeśli chodzi o ten aspekt. Oferta dość szeroka. Tutaj z pewnością żaden gracz nie może narzekać porównując nawet przy tym konkurencję.

Pozostają nam zatem kursy. W przypadku legalnych bukmacher zawsze wspomina się tutaj także o podatku. Ten oczywiście nas nie ominie i wynosi standardowo 12%. Co do kursów niekiedy są one nawet wyższe niżeli u takich bukmacherów jak chociażby Fortuna. Gra tam napawa zatem optymizmem.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Co z limitami?

Te niestety nie opuszczają nas i w tym przypadku. Milenium przez większości postrzegany jest jako typowy średniak jeśli chodzi o legalne zakłady bukmacherskie. Właściwie przeważająca ilość bukmacherów przeznaczonych jest głównie dla graczy rekreacyjnych.

Stawiając maksymalnie na kupon 100-200 złotych nie mamy się czego obawiać. Gorzej jest kiedy zaczynamy mieć naprawdę wysoką skuteczność i obstawiamy za większe kwoty. Wtedy przygoda z bukmacherem kończy się dość szybko przez limity.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Jeśli jednak gramy dla zabawy czy stanowi to nas jedynie dodatkowe źródło dochodu legalne zakłady bukmacherskie w Milenium z pewnością przypadnie nam do gustu. Absolutnie nie porównujemy legalnych bukmacherów do tych, którzy wycofali się z naszego rynku, ponieważ jest to różnica kilku klas. Mając do dyspozycji to co jest nam teraz oferowana Milenium.pl jest godnym zaufania bukmacherem.