Zakłady bukmacherskie Milenium

 • 7/10
  Zakłady bukmacherskie - 7/10
 • 9/10
  Promocje bukmacherskie - 9/10
 • 5/10
  Zakłady przez telefon - 5/10
 • 5/10
  Zakłady na żywo - 5/10
 • 7/10
  Pomoc bukmachera - 7/10
 • 7/10
  Nasza ocena - 7/10
6.7/10

Legalni bukmacherzy na dobre rozpoczęli walkę o nowych graczy. I słusznie, bo po zmianie prawa szukamy ciekawych propozycji ze strony licencjonowanych firm bukmacherskich. Pomimo tego, że niewielu jest legalnych bukmacherów na nowo musimy poświęcić nieco swojego wolnego czasu na zapoznanie się z ich ofertą.

Co warto wiedzieć o bukmacherze Milenium?

Jak już łatwo powiązać fakty, bukmacher Milenium jest w pełni legalny. Działa tak na terenie Polski od 2004 roku. Być może ktoś kojarzy go z białych i czerwonych barw, które nie są przypadkowe. Mają one symbolizować fakt, że kapitał w 100% jest polski.

Odbierz 20zł w formie bonusu bez depozytu, sprawdź szczegóły

Logo możemy zauważyć głównie w punktach naziemnych, które obecnie jest ok. 200 na terenie całej Polski. Panuje o nich niezwykle dobre zdanie. Jeśli jednak nie mamy w pobliżu punktu naziemnego lub nadzwyczajnie na świecie wolimy zadbać o swoją prywatność możemy skorzystać ze strony internetowej lub aplikacji mobilnej. Dzięki temu możemy obstawiać mecze zarówno na komputerze jak i w telefonie.

W dzisiejszych czasach to dość spore udogodnienie.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka na www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł na www.lvbet.pl

Jak wygląda bonus powitalny, oferta i kursy w Milenium?

Na starcie możemy otrzymać do 760 złotych bonusu powitalnego. To naprawdę dość spora kwota, która sprawia, że Milenium.pl znajduje się w czołówce jeśli chodzi o ten aspekt. Oferta dość szeroka. Tutaj z pewnością żaden gracz nie może narzekać porównując nawet przy tym konkurencję.

Pozostają nam zatem kursy. W przypadku legalnych bukmacher zawsze wspomina się tutaj także o podatku. Ten oczywiście nas nie ominie i wynosi standardowo 12%. Co do kursów niekiedy są one nawet wyższe niżeli u takich bukmacherów jak chociażby Fortuna. Gra tam napawa zatem optymizmem.

Najwięcej promocji (łącznie 3170 zł), znajdziesz na milenium.pl

Co z limitami?

Te niestety nie opuszczają nas i w tym przypadku. Milenium przez większości postrzegany jest jako typowy średniak jeśli chodzi o legalne zakłady bukmacherskie. Właściwie przeważająca ilość bukmacherów przeznaczonych jest głównie dla graczy rekreacyjnych.

Stawiając maksymalnie na kupon 100-200 złotych nie mamy się czego obawiać. Gorzej jest kiedy zaczynamy mieć naprawdę wysoką skuteczność i obstawiamy za większe kwoty. Wtedy przygoda z bukmacherem kończy się dość szybko przez limity.

Najwięcej promocji (łącznie 3170 zł), znajdziesz na milenium.pl

Jeśli jednak gramy dla zabawy czy stanowi to nas jedynie dodatkowe źródło dochodu legalne zakłady bukmacherskie w Milenium z pewnością przypadnie nam do gustu. Absolutnie nie porównujemy legalnych bukmacherów do tych, którzy wycofali się z naszego rynku, ponieważ jest to różnica kilku klas. Mając do dyspozycji to co jest nam teraz oferowana Milenium.pl jest godnym zaufania bukmacherem.