Każdemu chyba interesującemu się sportem człowiekowi obił się o uszy termin zakład bukmacherski, ale nie każdy wie, na czym polegają zakłady bukmacherskie i czym de facto są te zakłady bukmacherskie no i bukmacherzy którzy je przyjmują.

A więc …

Ogólnie zakłady bukmacherskie są to zakłady, w których obstawiamy wyniki spotkań sportowych. W zakładzie bukmacherskim możemy odstawić na przykład wynik meczu.

Zakłady bukmacherskie online

Wyróżniamy kilka rodzajów wyników. Możemy wygrać zakład bądź wygrać w połowie. Przegrać zakład bądź przegrać go w połowie albo otrzymać zwrot zakładu. Wszystko zależy od tego, jaki obstawiliśmy wynik.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Bukmacherskie zakłady sportowe są bardzo popularne i w Polsce funkcjonuje kilka firm bukmacherskich, które zajmują się takimi zakładami, a jedną z najpopularniejszych jest Totolotek.pl oraz Fortuna.pl.

Zakłady tylko u bukmachera

Zakłady bukmacherskie - na czym polegająZakłady bukmacherskie można obstawiać u specjalnej osoby zajmującej się tym tematem, czyli u bukmachera. Taka osoba przyjmuje zgłoszenia z postawionym konkretnym wynikiem meczu bądź też jakiejś potyczki sportowej. Jeżeli wygramy, czyli dobrze przewidzimy wynik meczu i odstawimy dużą kwotę, to możemy wygrać naprawdę spore pieniądze.

Wielu ludzi wygrywa nawet po kilkadziesiąt tysięcy zł za wytypowanie dobrego wyniku. Zakłady bukmacherskie online również są przyjmowane i w takim przypadku nie trzeba szukać bukmachera stacjonarnie, bo wystarczy wypełnić stosowny formularz na stronie internetowej jak fortuna.pl czy lvbet.pl i w taki właśnie sposób możemy dokonać zakładu. Wielu ludzi albo wygrywa w zakładach, albo przegrywa, albo też może wygrać częściowo.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Jeżeli wynik danego meczu będzie poprawny a na dodatek wybraliśmy kilka meczów na nasz kupon to możemy wygrać znaczną kwotę – gdyż kurs po jakim obstawiamy dany mecz jest mnożony przez kurs kolejnego meczu który dodaliśmy do kuponu.

Tak więc z jednej strony wyższa wygrana a z drugiej większe ryzyko że jeśli nie trafimy choć jednego zwycięzcy meczu spośród tych na kuponie to nie wygramy nic – bo jeden pojedynek może przekreślić nam wygraną.

Dlatego rada jak już wiesz na czym polegają zakłady bukmacherskie

Na początku graj single – czyli obstawiaj pojedyncze mecze.

 

Każdy interesujący się sportem trochę bardziej niż podczas występów reprezentacji Polski na najważniejszych światowych turniejach, na pewno choć raz chciał grać i zarabiać na bukmacherce. Znajdujące się na rynku firmy również starają się zainteresować się swoją ofertą jak najliczniejszą ilość potencjalnych graczy, stosując różne sposoby.

Najlepiej jest zachęcić już na  początku i choć wpływ na wybór odpowiedniego bukmachera ma wiele czynników – przejrzystość i użyteczność aplikacji, dodatkowe funkcje i usługi, to przede wszystkim to, jak najłatwiej i najwięcej zarobić. Dużą role w tej kwestii odgrywają wszelkiego rodzaju dodatkowe udogodnienia od firmy, mogące przynieść korzyści grającemu.

Zakłady bukmacherskie z bonusem na start to jeden z nich. Wybór najodpowiedniejszego bonusu do posiadanego stylu obstawiania to istotna sprawa, pozwalająca od początku czerpać zyski z gry.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Bonus na start – który wybrać?

Obecnie zakłady bukmacherskie z bonusem na start zaczynają zawsze i w tym samym celu –  mają zachęcić do założenia konta właśnie na ich portalu. Przybierają one przeróżne formy, każdy może wybrać pasujący do ulubionego stylu.

Zakłady kombi, obstawianie wyników spotkań na żywo, w trakcie meczu, jeden zakład na dużą sumę – zwolennik każdego stylu znajdzie coś dla siebie. Najwięksi gracze na rynku gwarantują różne bonusy na start.

  • Fortuna – Zakład bez ryzyka

Interesującą opcją, gwarantowane przez tą firmę bukmacherską jest możliwość zwrotu pieniędzy w przypadku nieudanego obstawienia pierwszego kuponu po rejestracji na stronie. Gracz musi wypełnić kilka poleceń, by otrzymać pieniądze na swoje konto. Po pierwsze, maksymalny zwrot to 100 zł. Jeżeli gracz obstawi pierwszy kupon za kwotę 1000 zł i przegra, otrzyma z powrotem jedynie 100 zł. Dla gracza dopiero poznającego tajniki zakładów bukmacherskich, z bonusem na start oferowanym przez Fortunę nawet przegrany pierwszy kupon nie oznacza dużej straty. W związku z podatkiem od gier bukmacherskich, należy obstawić pierwszy kupon za 114 zł, by w razie przegranej otrzymać na konto z powrotem 100 zł.

Fortuna przygotowała na start dwa dodatkowe bonusy:

– 2800 FPK przy rejestracji – są to punkty lojalnościowe otrzymane na konto i możliwe to wykorzystania przy obstawianiu zakładów po pełnej rejestracji

– zwrot pierwszej wpłaconej kwoty na konto po spełnieniu 4 warunków – pierwsza wpłata w ciągu 10 dni od założenia konta, użycie czterokrotności pierwszej wpłaty przy obstawianiu w ciągu 30 dni, wartość zakładu to minimum 1,90 zł, a ilość spotkań minimum 3 – wszystko to gwarantuje zwrot pierwszej wpłaty do 1000 zł

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

  • STS – Pewne 1200 PLN.

W przypadku STS oferta przy założenia konta wygląda następująco – pierwsza wpłata na konto po rejestracji na stronie – zwane kontem depozytowym, na którym znajdują się środki przez nas wpłacone i ewentualne wygrane za zakłady postawione z tych środków – skutkuje taką samą kwotą przekazaną przez STS na konto bonusowe.

Maksymalna wpłata dająca bonus to 1200 zł, jeśli pierwsza wpłata przekroczy tą ilość pieniędzy, na konto bonusowe i tak otrzymamy 1200 zł. Bardzo ważna kwestii dla graczy dopiero zaczynających przygodę z bukmacherką –  pieniędzy z konta bonusowego nie można wypłacić natychmiast po otrzymaniu u żadnego bukmachera, także nie tutaj. Musi nastąpić trzykrotny obrót otrzymaną kwotą przy kursach minimum 1,91.

Przykładowo – ze 100 zł otrzymane na koncie bonusowym po pierwszej wpłacie trzeba wygrać 300 zł w zakładach bukmacherskich, obstawianych z tego konta, by bonusy był wypłacalny.

Dodatkową ofertą STS jest Pewne 25 PLN – przy rejestracji należy wpisać frazę VIPKOD w polu kod promocyjny, by na konto bonusowe otrzymać 29 zł. Tą kwotę otrzyma każdy gracz jeszcze przed pierwszą wpłatą, także niezależnie od kwoty, 29 złotych znajdzie się u każdego gracza, który użyje tej formułki w odpowiednim polu przy rejestracji.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Wybór należy do Ciebie

Przedstawione oferty to tylko przykład jak zakłady bukmacherskie z bonusem na start wychodzą naprzeciw oczekiwaniom graczy. Każdy może znaleźć coś dla siebie, wykorzystując ulubiony styl grania. Należy pamiętać, iż legalne zakłady bukmacherskie bonusy tworzą, by zwiększyć popularność i zachęcić graczy, dlatego każdą oferty należy dokładnie przeczytać, by bonus przyniósł rzeczywiste korzyści.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł