Zakłady bukmacherskie na lekkoatletykę – czy warto

Lekkoatletyka to podstawa każdych Igrzysk Olimpijskich już od zalania dziejów. W starożytnej Grecji te dyscypliny sportowe były niezwykle ważne z resztą do dziś są one bardzo popularne. Wśród nich należy wyróżnić biegi.

Są to niezwykle ciekawe zawody, a w szczególności jeśli mowa o biegach krótkodystansowych. Niezależnie jednak od dystansu biegi są popularne, ponieważ nawet jeśli kończy się sezon to imprezy przenoszone są na wielkie stadiony, gdzie jest umożliwione organizowanie imprez halowych.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka na www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł na www.lvbet.pl

 

Czy warto obstawiać biegi u bukmacherów?

Jeśli chodzi o rodzaje obstawiania zakładów to faktycznie nie ma ich zbyt wiele. Tym najpopularniejszym jest wytypowanie zwycięzcy. W tym przypadku należy mieć bardzo dobrą wiedzę na temat każdego zawodnika, który bierze udział w zawodach.

Pamiętajmy, że wyniki liczące są w setnych sekundy. Czasem potrzeba czasu, by podać dobry wynik. Nieco lepiej wyglądają dwie pozostałe opcje – to TOP3 i H2H. W pierwszej propozycji musimy podać trzech pierwszych zawodników.

Natomiast H2H to pojedynki pomiędzy dwoma graczami, a do nas należy wskazać tego lepszego. By ułatwić sobie to zadanie i typować tak, by przynosiło nam to zyski należy zważać uwagę na kilka istotnych kwestii. Znajomość biegaczy to podstawa.

Na www.iforbet.pl dostaniesz 3 x bonus na start (do 2000zł)...

Tu jednak pod tym hasłem znajduje się wiele informacji. Jest to głównie dyspozycja biegacza, ale również jego plany co do całego sezonu jak i na poszczególne zawody – czy traktuje je on poważnie, a może chce się tylko sprawdzić i nie zależy mu na dobrym wyniku?

 

Na co zwrócić uwagę podczas obstawiania

Pamiętajmy, by zważając uwagę na dyspozycję absolutnie nie podbierać się statystykami z przeszłości, nawet tym co działo się rok wcześniej. W biegach ważne jest co tu i teraz. Równie ważna jest faza sezonu.

Wiadomo, że na początku startów ciężko cokolwiek wywnioskować znając nawet szczegółowe przygotowania do sezonu. Warto zatem uważać na typowanie za duże sumy. Pod uwagę bierzmy także fakt, gdzie odbywają się zawody – czy jest hala a może stadion? Są zawodnicy dla których stanowi to znaczącą różnicę i ich wyniki różnią się tu od siebie.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka na www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł na www.lvbet.pl

Dlatego typując tą dyscyplinę na zakładach bukmacherskich trzeba na to zwracać uwagę.