Zakłady na showbiznes w Betfan

Każdy nowy legalny bukmacher online w Polsce chce czymś nas graczy zaszokować jednakże, …
Aktualnie trudniej zaakcentować się w sektorze legalnie przyjmujących zakłady lokalnych firm bukmacherskich. Nowo stworzone firmy przeganiają się raz za razem w lepszych promocjach, zwykle zapominając co jest esencją zakładów.

O tym nie zapomniał legalnie funkcjonujący polski bukmacher BETFAN, który prócz wielu interesujących bonusów bukmacherskich, zdecydował zaoferować Typerom coś, co trudno odnaleźć u innych firm bukmacherskich – obfitą ofertę w rubryce „Rozrywka” gdzie mamy zakłady na showbiznes albo pogodę czy wybory.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
600 zł Cashback + 60 zł FREEBET + 1000 zł za wpłatę

 

Betfan

W rubryce „Rozrywka” znajdziecie praktycznie wszystko, o co da się się założyć. BETFAN „Rozrywkę” podzielił na poszczególne poddziały, gdzie znajdziemy: „Politykę”, „Pogodę”, „ShowBiznes”, „Ekonomię” plus „Wokół Sportu”.
W pierwszym z podanych najbardziej interesująco jest, jak zbliżają się wybory. Wówczas zakłady bukmacherskie w BETFAN na samą zaledwie „Politykę” da się szacować w setkach. Poczynając od tego, który kandydat będzie nr 1 na konkretnej liście, aż po wyniki poprzez uczestnictwo w debacie pojedynczych polityków.

betfan-bonus-na-start

Szerokim echem odbił się zakład, którym pochwalił się Radosław Sikorski. Działacz polityczny zdecydował zagrać na to, iż Marszałek Kuchciński zostanie wyrzucony ze swego stanowiska. Sprawa wystąpiła podczas, gdy głośno było o „aferze samolotowej” posła Kuchcińskiego. Sikorski obstawił w BETFAN za 100 złotych i bezzwłocznie pochwalił się własnym kuponem w social mediach.

Co powinno się jeszcze obstawiać w Betfan?

Często ludziska gadają, iż kiedy nie ma o czym gadać to ględzi się o aurze. A na www.betfan.pl da się swoją „wiedzę” o aurze spieniężyć, bo da się się założyć o opady, o temperaturę, czy nawet o powiew wiatru! W czasie jak poziom Wisły niebezpiecznie wzrastał, legalny polski bukmacher wirtualny permanentnie, co chwilę dopisywał zakłady bukmacherskie w sieci na wysokość naszej rzeki w danym mieście. Spoglądając na to dochodzę do wniosku, iż frazes „zakładamy się o wszystko” w Betfan to nie nieistotny truizm.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
600 zł Cashback + 60 zł FREEBET + 1000 zł za wpłatę

 

Nietypowe zakłady bukmacherskie

Identycznie intrygujące zakłady wzajemne on-line są w dziale „ShowBiznes”. Abstrahując od rodzajowych zakładów na zwycięzców Oscarów oraz kolejnych głośnych nagród, BETFAN.PL sugeruje Nam zakłady bukmacherskie on-line np. na to „kto zaśpiewa piosenkę w nowym Bondzie”, „kto zostanie Papieżem po Franciszku”, lub na to „która instytucja pierwsza pośle człowieka na Marsa”.
Dodatkowo co siedem dni znajdziemy osobliwe typy (nietypowe zakłady bukmacherskie) na to jaka będzie frekwencja na konkretnych filmach w kinach.
Kiedy bukmacherzy tegoż krajowego legalnego bukmachera zdobędą nius o tym, iż dowolna celebrytka jest w ciąży, można natychmiast dostrzec typy na płeć dziecka. Kiedyś również ogłaszali na swojej stronie do obstawiania przez internet przewidywania na barwę włosów dziewuszki z okładki modnego miesięcznika „Playboy”.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
600 zł Cashback + 60 zł FREEBET + 1000 zł za wpłatę

 

Zakłady wzajemne na showbiznes

„Dokoła sportu” to dział który dowolnego wielbiciela sportu nadzwyczaj zaintryguje. W tym miejscu wypatrzymy typy na to, kto będzie następnym managerem zespołu „x”, alternatywnie dokąd pójdzie reprezentant „y” w następnym sezonie. Jednakowo temat się ma, jeżeli chodzi o liczbę bramek.
Najfajniejszym zakładem z dawnych było to „czy ktoś wbiegnie na murawę w ciągu zeszłego finału ligi mistrzów UEFA”. Jak wiecie, wówczas na boisku pojawiła się atrakcyjna modelka z Instragrama a BETFAN wypłacał solidne wygrane swoim Typerom, jacy zaryzykowali no i ustawili na to gotówkę.

Pragniecie dowiedzieć się wiele więcej o ofercie tegoż wirtualnego krajowego nowego bukmachera? To zapraszamy wejść na www.betfan.pl – tam odnajdziecie wszystko o czym pisaliśmy, a nawet i więcej…

www.betfan.pl/bonusy-na-start
600 zł Cashback + 60 zł FREEBET + 1000 zł za wpłatę